Punkty odbioru osobistego:

- Dąbrowa Górnicza
- Zabrze

tel.: +48 32 268 90 36
tel.: +48 604 332 445


Czas realizacji zamówienia to przeciętnie jeden dzień roboczy. Odbiór osobisty towaru zamówionego i zapłaconego jest możliwy po wcześniejszym potwierdzeniu terminu.

Pracujemy w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 10:00 do 16:00.



Akceptujemy płatność kartą


Twoje zamówienie

Jesteś tutaj: Główna > Elementy sieciowe

Serwer plików NAS WD My Cloud Home 6TB (WDBVXC0060HWT) 1,109.00zł [+]
Przedłużacz/Extender HUB 4 port DIGITUS USB 2.0 po skrętce Kat. 5e/7, do 50m 329.00zł [+]
Extender VGA DIGITUS do 300m po Cat.5e UTP, 1920x1200p WUXGA, z audio (zestaw) 402.00zł [+]
Repeater HDMI Techly do 40m 4Kx2K 156.00zł [+]
Wzmacniacz sygnału (Repeater) DIGITUS HDMI 30m 4K 30Hz UHD 3D HDCP 98.00zł [+]
Extender DIGITUS HDMI do 50m Cat.6/7 UTP, 1080p 60Hz FHD, HDCP 1.2, IR, audio(zestaw) 337.00zł [+]
Przedłużacz (Extender) DIGITUS HDMI 120m po skrętce Cat.6 UTP/IP 4K 30Hz UHD audio (zestaw) 762.00zł [+]
Przedłużacz Mini (Extender) DIGITUS HDMI 50m po skrętce Cat.6 1080p 60Hz FHD HDCP 1.2 audio (zestaw) 183.00zł [+]
Przedłużacz (Extender) DIGITUS HDMI 30m/60m po skrętce Cat.6 4K2K 30Hz/60Hz UHD HDCP 2.2 IR audio (zestaw) 525.00zł [+]
Maskownica DIGITUS taśmowa do okablowania na rzepy elastyczna regulowana 2m czarna 48.00zł [+]
Maskownica DIGITUS organizer do okablowania (kręgosłup) rogulowana elastyczna 1.3m czarna 137.00zł [+]
Maskownica DIGITUS organizer do okablowania (spirala) regulowana elastyczna 5m czarna 76.00zł [+]
Kabel przedłużający aktywny DIGITUS DA-70130-4 USB 2.0 5m 54.00zł [+]
Przedłużacz/Extender DIGITUS USB 1.1 po skrętce Cat.5e/6 UTP/SFP do 45m, czarny, 20cm 93.00zł [+]
Extender DVI DIGITUS DS-54101 do 50m po skrętce Cat.5e UTP, 1920x1200 WUXGA 337.00zł [+]
Wzmacniacz sygnału/Repeater HDMI DIGITUS DS-55901 do 35m, 1920x1080p FHD 3D, HDCP 143.00zł [+]
Przedłużacz/extender DIGITUS DS-55120 HDMI po Cat.5e UTP, do 120m+IR 674.00zł [+]
Przedłużacz/Extender DIGITUS USB 2.0 po skrętce Cat.5e/6 UTP, do 50m 211.00zł [+]
Taśma rzepowa DIGITUS DA-CT4001-IMP 10m/19mm (rolka) czarna 38.00zł [+]
Taśma rzepowa DIGITUS 10m/15mm (rolka) czarna 39.00zł [+]
Organizer kabli Delock - rzep 10m x 20mm czarny 61.00zł [+]
Organizer kabli Delock - rzep 1m x 13mm czarny 13.00zł [+]
Organizer kabli Delock - rzep 1m x 13mm czerwony 9.00zł [+]
Organizer kabli Delock - rzep 1m x 13mm zielony 12.00zł [+]
Organizer kabli Delock - rzep 1m x 13mm żółty 10.00zł [+]
Organizer kabli Delock - rzep 3m x 13mm czerwony 20.00zł [+]
Organizer kabli Delock - rzep 3m x 13mm żółty 16.00zł [+]
Organizer kabli Delock - uchwyt multikolor 6 sztuk 17.00zł [+]
Organizer kabli Delock - rzep 150x12mm multikolor 10 sztuk 21.00zł [+]
Organizer kabli Delock - uchwyt multikolor 6 sztuk różne rozmiary 37.00zł [+]
Organizer kabli Delock - uchwyt - klips multikolor 6 sztuk 30.00zł [+]
Organizer kabli Delock - uchwyt multikolor 6 sztuk 5 kanałowe 48.00zł [+]
Organizer kabli Delock - uchwyt multikolor 6 sztuk 2 kanałowe 16.00zł [+]
Osłona Hama na kable, 2,5 m, 20 mm, srebrna 70.00zł [+]
Osłona Hama na kable, 1,5 m, 30 mm, srebrny 70.00zł [+]
Osłona Hama na kable, 1,5 m, 30 mm, czarna 70.00zł [+]
Kabel sieciowy Hama CAT5e UTP 15m -w 49.00zł [+]
Kabel sieciowy Hama CAT5e UTP 3M -b 24.00zł [+]
Extender Ultra PoE Intellinet 4-portowy Gigabit 802.3at/af 465.00zł [+]
Extender HDMI Intellinet Over IP 1080p odbiornik/nadajnik 740.00zł [+]
Extender HDMI Intellinet Over IP H.264 odbiornik/nadajnik 1,416.00zł [+]
Extender ATEN VE901-AT-G DisplayPort HDBaseT-Lite 70m 1,619.00zł [+]
Extender ATEN VGA VE150A (VE150A-AT-G) 150m 501.00zł [+]
Kabel rozdzielacz LAN Lanberg RJ-45 na 2xRJ-45 FTP (2 urządzenia na 1 kablu) 17.00zł [+]
Opaska zaciskowa Lanberg Polietylen 100mm/2.5mm 300szt/ 200mm/3.5mm 100szt 16.00zł [+]
Rurka termokurczliwa Lanberg Box 100szt czarna 13.00zł [+]
Rurka termokurczliwa Lanberg Box 100szt multicolor 12.00zł [+]
Zestaw złączy do kabli Lanberg różne rodzaje 175 sztuk w pudełku 29.00zł [+]
Zestaw złączy do kabli Lanberg różne rodzaje 100 sztuk w pudełku + zaciskarka 45.00zł [+]
Uchwyt Lanberg do przewodów 3.5mm 100 sztuk białe w pudełku 4.00zł [+]
Uchwyt Lanberg do przewodów 5mm 100 sztuk białe w pudełku 4.00zł [+]
Uchwyt Lanberg do przewodów 7mm 100 sztuk białe w pudełku 6.00zł [+]
Organizer kabli Lanberg rzep 12mm x 15cm multikolor 12 sztuk 13.00zł [+]
Uchwyt do przewodów Lanberg 7mm czarny 100 sztuk w pudełku 5.00zł [+]
Uchwyt Lanberg do przewodów 5mm czarny 100 sztuk w pudełku 4.00zł [+]
Kabel USB 2.0 LogiLink UA0264 AM/BM Active Repeater 10m 174.00zł [+]
Kabel USB 2.0 LogiLink UA0265 AM/BM Active Repeater 15m 230.00zł [+]
Kabel USB 2.0 LogiLink UA0266 AM/BM Active Repeater 20m 263.00zł [+]
Extender LogiLink UA0021D USB przez RJ45 do 60m 130.00zł [+]
Opaski zaciskowe LogiLink 600szt z obcinarką 70.00zł [+]
Opaski zaciskowe LogiLink KAB0018 200szt 15.00zł [+]
Opaska zaciskowa LogiLink KAB0004 100szt, dł. 0,3m 19.00zł [+]
Opaska zaciskowa LogiLink KAB0003 100szt, dł. 0,2m 9.00zł [+]
Opaska zaciskowa LogiLink 100szt, dł. o,15m 6.00zł [+]
Opaska zaciskowa LogiLink 100szt, dł. 0,1m 5.00zł [+]
Organizer kabli LogiLink KAB0015 rzep, żółty 15.00zł [+]
Organizer kabli LogiLink KAB0008 rzep, 5 kolorów 12.00zł [+]
Organizer kabli LogiLink KAB0009 klips, 6 szt 12.00zł [+]
Organizer kabli LogiLink KAB0007 elastyczny 1,8m szary 49.00zł [+]
Organizer kabli LogiLink KAB0039 zestaw mocowań 17.00zł [+]
Organizer kabli LogiLink KAB0049 elastyczny, z suwakiem 70.00zł [+]
Organizer kabli LogiLink KAB0048 elastyczny, z suwakiem 43.00zł [+]
Organizer kabli KAB0047 LogiLink elastyczny, z suwakiem 65.00zł [+]
Organizer kabli LogiLink KAB0046 elastyczny, z suwakiem 38.00zł [+]
Opaska zaciskowa LogiLink KAB0041 100szt, dł. 50cm 49.00zł [+]
Opaski zaciskowe LogiLink KAB0017 300szt 21.00zł [+]
Organizer kabli LogiLink KAB0050 taśma 4m, rolka czarna 28.00zł [+]
Organizer kabli LogiLink KAB0051 taśma 4m, rolka żółta 24.00zł [+]
Organizer kabli LogiLink KAB0052 taśma 4m, rolka czerwona 28.00zł [+]
Organizer kabli LogiLink KAB0053 taśma 4m, rolka niebieska 28.00zł [+]
Organizer kabli LogiLink KAB0054 taśma 4m, rolka zielona 24.00zł [+]
Organizer kabli LogiLink KAB0055 taśma 10m rolka czarna 83.00zł [+]
Organizer kabli LogiLink KAB0056 rzep, 10szt, czarny 16.00zł [+]
Opaska zaciskowa LogiLink KAB0002B 100szt, dł. o,15m czarne 6.00zł [+]
Opaska zaciskowa LogiLink KAB0003B 100szt, dł. 0,2m czarne 9.00zł [+]
Opaska zaciskowa LogiLink KAB0004B 100szt, dł. 0,3m czarne 20.00zł [+]
Mocowanie opasek zaciskowych LogiLink KAB0043 25 x 25 mm, samoprzylepne 17.00zł [+]
Mocowanie opasek zaciskowych LogiLink KAB0043 30 x 30 mm, samoprzylepne 23.00zł [+]
Kabel USB LogiLink UA0143 USB 2.0, aktywny wzmacniacz, 10m 101.00zł [+]
Kabel repeater USB 2.0 LogiLink UA0001A USB (M) - USB (F) 5m 66.00zł [+]
Kabel koncentryczny antenowy SAT CPV0037 LogiLink 100m biały 160.00zł [+]
Organizer na kable Msonic MLX2344 magnetyczne uchwyty 11.00zł [+]
Taśma do kabli Msonic MLX2327 na rzep 8.00zł [+]
Organizator maskownica kabli do biurka Maclean MC-727 B czarna, regulowana długość 87.00zł [+]
Organizator maskownica kabli do biurka Maclean MC-727 S srebrna, regulowana długość 87.00zł [+]
Organizator maskownica kabli Maclean MCTV-676 S szara, 25mm x 2m 29.00zł [+]
Osłona maskująca na kable podłogowa rzep Maclean MCTV-677 B 2m 105mm czarna 40.00zł [+]
Osłona maskująca na kable Maclean MCTV-686 B (14.6*16mm) 3m czarna spirala 19.00zł [+]
Opaski zaciskowe (100 sztuk) Maclean MCTV-461 W - białe, 2.5x100mm 5.00zł [+]
Opaski zaciskowe (100 sztuk) Maclean MCTV-462 W - białe, 2.5x200mm 6.00zł [+]
Opaski zaciskowe (100 sztuk) Maclean MCTV-463 W - białe, 3,6x250mm 11.00zł [+]
Opaski zaciskowe (100 sztuk) Maclean MCTV-464 W - białe, 4,8x200mm 11.00zł [+]
Opaski zaciskowe (100 sztuk) Maclean MCTV-461 B - czarne, 2.5x100mm 6.00zł [+]
Opaski zaciskowe (100 sztuk) Maclean MCTV-464 B - czarne, 4,8x200mm 11.00zł [+]
Koszulka termokurczliwa Maclean MCTV-532 2:1 6mm*5m 12.00zł [+]
Wzmacniacz sygnału/Extender Manhattan HDMI 1080p 40m, aktywny 141.00zł [+]
Extender Odbiornik / Splitter 1080p Manhattan Cat.6 do 50m 105.00zł [+]
Extender HDMI Manhattan HDBASET po skrętce Cat.6/6a/7 4K IR POC do 40m 1,129.00zł [+]
Extender HDMI Manhattan po skrętce Cat.6/6a IR POC do 50m 387.00zł [+]
Rzep, organizer do kabli Orico CBT-5Z, zestaw 5 kolorów, 5 x 1 m 22.00zł [+]
Opaska zaciskowa Qoltec | 3,6*150 | 100szt | nylon UV | Czarna 8.00zł [+]
Opaska zaciskowa Qoltec | 4.8*250 | 100szt | nylon UV | Czarna 15.00zł [+]
Opaska zaciskowa Qoltec | 2.5*100 | 100szt | nylon UV | Biała 4.00zł [+]
Opaska zaciskowa Qoltec | 2.5*150 | 100szt | nylon UV | Biała 6.00zł [+]
Opaska zaciskowa Qoltec | 2.5*200 | 100szt | nylon UV | Biała 7.00zł [+]
Organizer do kabli Qoltec 6mm | 10m | Czarny 9.00zł [+]
Organizer do kabli Qoltec 8mm | 10m | Czarny 9.00zł [+]
Organizer do kabli Qoltec 12mm | 10m | Czarny 12.00zł [+]
Organizer do kabli Qoltec 14mm | 10m | Czarny 15.00zł [+]
Organizer do kabli Qoltec 16mm | 10m | Czarny 16.00zł [+]
Organizer do kabli Qoltec 20mm | 10m | Czarny 26.00zł [+]
Opaski zaciskowe Qoltec wielorazowe/trytytki | 7.2*100mm | Nylon UV | Czarne 13.00zł [+]
Opaski zaciskowe Qoltec wielorazowe/trytytki | 7.2*100mm | Nylon UV | Białe 13.00zł [+]
Opaski zaciskowe Qoltec wielorazowe/trytytki | 7.2*150mm | Nylon UV | Czarne 18.00zł [+]
Opaski zaciskowe Qoltec wielorazowe/trytytki | 7.2*150mm | Nylon UV | Białe 18.00zł [+]
Opaski zaciskowe Qoltec wielorazowe/trytytki | 7.2*200mm | Nylon UV | Czarne 23.00zł [+]
Opaski zaciskowe Qoltec wielorazowe/trytytki | 7.2*200mm | Nylon UV | Białe 23.00zł [+]
Opaski zaciskowe Qoltec wielorazowe/trytytki | 7.2*250mm | Nylon UV | Czarne 27.00zł [+]
Opaski zaciskowe Qoltec wielorazowe/trytytki | 7.2*250mm | Nylon UV | Białe 27.00zł [+]
Opaski zaciskowe Qoltec wielorazowe/trytytki | 7.2*300mm | Nylon UV | Czarne 34.00zł [+]
Opaski zaciskowe Qoltec wielorazowe/trytytki | 7.2*300mm | Nylon UV | Białe 34.00zł [+]
Opaski zaciskowe Qoltec wielorazowe/trytytki | 7.2*350mm | Nylon UV | Czarne 42.00zł [+]
Opaski zaciskowe Qoltec wielorazowe/trytytki | 7.2*350mm | Nylon UV | Białe 42.00zł [+]
Opaski zaciskowe Qoltec wielorazowe/trytytki | 7.2*400mm | Nylon UV | Czarne 47.00zł [+]
Opaski zaciskowe Qoltec wielorazowe/trytytki | 7.2*400mm | Nylon UV | Białe 47.00zł [+]
Opaski zaciskowe Qoltec wielorazowe/trytytki | 7.2*450mm | Nylon UV | Czarne 52.00zł [+]
Opaski zaciskowe Qoltec wielorazowe/trytytki | 7.2*450mm | Nylon UV | Białe 52.00zł [+]
Opaski zaciskowe Qoltec wielorazowe/trytytki | 4.8*200mm | Nylon UV | Czarne 20.00zł [+]
Opaski zaciskowe Qoltec wielorazowe/trytytki | 4.8*200mm | Nylon UV | Białe 20.00zł [+]
Opaski zaciskowe Qoltec trytytki | 4.8*160mm | Nylon UV | Czarne 11.00zł [+]
Opaski zaciskowe Qoltec trytytki | 4.8*160mm | Nylon UV | Białe 11.00zł [+]
Opaski zaciskowe Qoltec trytytki | 3.6*100mm | Nylon UV | Białe 6.00zł [+]
Organizer na kable Savio OC-01/B, Taśma, Rzep, 10mx20mm, Czarny 32.00zł [+]
Extender / odbiornik HDMI Techly HDbitT po skrętce Cat.6/6a/7 442.00zł [+]
Extender VGA Techly po kablu Cat.5/5e/6 1x1, czarny 558.00zł [+]
Extender HDMI + USB Techly po skrętce Cat.5/5e/6 120m IDATA HDMI-KVM2 1,049.00zł [+]
Extender HDMI Techly po skrętce Cat.6/6a/7, do 40m, EDID IR POE/POC 345.00zł [+]
Wzmacniacz sygnału/Extender Techly HDMI 1080p 40m 156.00zł [+]
Extender KVM Techly HDMI/USB po skrętce Cat.6a/7 do 70m 4K*60Hz 1,431.00zł [+]
Extender / odbiornik HDMI 4K Techly po skrętce Cat.6/6a/7 do 70m 518.00zł [+]
Extender HDMI 4K UHD*60Hz Techly po skrętce Cat.6/6a/7 kaskadowy do 70m 872.00zł [+]
Extender Przedłużacz Techly USB do 50m po kablu sieciowym RJ45 63.00zł [+]
Extender Przedłużacz Techly USB do 60m po kablu sieciowym RJ45 125.00zł [+]
Extender HDMI Techly EXT-E30D po skrętce Cat. 5e/6 do 30m, czarny 181.00zł [+]
Extender HDMI Techly EXT-E70I po skrętce Cat. 5e/6/6a/7, do 60m, z odbiornikiem IR, czarny 286.00zł [+]
Extender HDMI Techly EX-HL21D po skrętce Cat. 6/6a/7, do 60m, Full HD z IR, czarny IDATA 356.00zł [+]
Extender / splitter HDMI Techly IDATA EXTIP-373 po skrętce Cat. 5e/6/6a/7 do 120m, over IP, czarny 679.00zł [+]
Extender / odbiornik HDMI Techly IDATA EXTIP-373R po skrętce Cat. 5e/6/6a/7 do 120m, over IP, czarny 355.00zł [+]
Opaska na kable Techly elastyczna 2,5m/25mm, czarna 44.00zł [+]
Opaski nylonowe Techly zaciskowe 100x2,5mm, 100 szt., czarne 10.00zł [+]
Opaski nylonowe Techly zaciskowe 140x3,5mm, 100 szt., czarne 19.00zł [+]
Opaski nylonowe Techly zaciskowe 280x4,8mm, 100 szt., czarne 38.00zł [+]
Opaski nylonowe Techly zaciskowe 200 szt. kolor 18.00zł [+]
Światłowód krosowy TechlyPro LC-LC duplex 50/125 OM3, MM 1m 33.00zł [+]
Światłowód krosowy TechlyPro LC-LC duplex 50/125 OM3, MM 3m 54.00zł [+]
Światłowód krosowy TechlyPro LC-SC duplex 50/125 OM3, MM 2m 38.00zł [+]
Światłowód krosowy TechlyPro LC-SC duplex 50/125 OM3, MM 3m 47.00zł [+]
Światłowód krosowy TechlyPro LC-SC duplex 50/125 OM3, MM 5m 55.00zł [+]
Światłowód krosowy TechlyPro SC-SC duplex 9/125 OS2, SM 1m 34.00zł [+]
Światłowód krosowy TechlyPro ILWL D9-B-030 SC-SC duplex 9/125 OS2, SM 3m 47.00zł [+]
Światłowód krosowy TechlyPro ILWL D9-B-050 SC-SC duplex 9/125 OS2, SM 5m 56.00zł [+]
Światłowód krosowy TechlyPro ILWL D9-SCLC-020 LC-SC duplex 9/125 OS2, SM 2m 42.00zł [+]
Światłowód krosowy TechlyPro ILWL D9-SCLC-030 LC-SC duplex 9/125 OS2, SM 3m 47.00zł [+]
Światłowód krosowy TechlyPro ILWL D9-SCLC-050 LC-SC duplex 9/125 OS2, SM 5m 60.00zł [+]
Extender Unitek Y-UE01001 USB 1.1 po skrętce 60m 87.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-231P3-2G 1,894.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP HS-264-8G 3,315.00zł [+]
Obudowa rozszerzająca QNAP TR-002 2-wnękowa 839.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-133 947.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-231K 1,273.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-231P3-2G 2,084.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-231P3-4G 2,327.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-233 1,272.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-233 USZ.OPAK. 1,267.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-251+-8G 3,180.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-253D-4G 2,341.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-364-4G 2,841.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-431KX-2G 3,139.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-431X3-4G 3,613.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-473A-8G 5,074.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G 5,656.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-873A-8G 6,900.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-932PX-4G 4,194.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-h686-D1602-8G 10,188.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-h886-D1622-16G 11,974.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TVS-h1688X-W1250-32G 20,972.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-h973AX-32G 7,780.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-h2483XU-RP-E2236-128G 42,214.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-h2483XU-RP-E2236-128G - USZ OPAK 42,349.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-877XU-RP-3600-8G 19,957.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-873AeU-RP-4G 10,959.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-873AeU-4G 8,754.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-864eU-RP-4G 9,945.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-864eU-4G 7,509.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-832PX-4G 5,344.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-1673AU-RP-16G 18,780.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TL-R400S 1,800.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TL-R1200S-RP 5,953.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TL-D800S 3,153.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TL-D800C 2,408.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TVS-h1288X-W1250-16G 18,401.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TBS-464-8G 3,951.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-431P3-4G 3,040.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-431P3-2G 2,795.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-i410X-8G 6,900.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-h1290FX-7232P-64G 34,096.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-453E-8G 4,140.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-410E-8G 5,412.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-664-4G 4,506.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TVS-675-8G 6,278.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-462-2G 3,031.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-464-4G 3,559.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-h1090FU-7232P-64G 35,178.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-h987XU-RP-E2334-16G 21,919.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-h2287XU-RP-E2378-64G 48,032.00zł [+]
Obudowa rozszerzająca do NAS QNAP TL-R1200C-RP 4,803.00zł [+]
Obudowa rozszerzająca QNAP TR-004U 4-wnękowa 1,867.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-1273AU-RP-8G 15,695.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-431XeU-2G, 1 x 10Gb SFP+ 3,477.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-431XeU-8G, 1 x 10Gb SFP+ 4,100.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-432PXU-RP-2G 6,265.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-435XeU-4G 4,100.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-832PXU-RP-4G 7,848.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-h1683XU-RP-E2236-128G 37,208.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-h1886XU-RP-R2-D1622-32G 20,701.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-h977XU-RP-3700X-32G 21,513.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-1264U-RP-4G 12,854.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-464eU-4G 4,492.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-464eU-4G - USZ OPAK 4,519.00zł [+]
Obudowa rozszerzająca do NAS QNAP TL-R1620SEP-RP 14,207.00zł [+]
Moduł rozszerzający SAS 12 Gb/s QNAP TL-R1220Sep-RP 11,501.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-h2490FU-7232P-64G 50,738.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-464U-RP-8G 8,186.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-464U-8G 6,089.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TVS-h474-PT-8G 8,186.00zł [+]
Serwer Plików NAS QNAP TS-262-4G 2,503.00zł [+]
Serwer Plików NAS QNAP TVS-h674-i5-32G 13,530.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology DS418 2,139.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology DS218Play 1,228.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology DS218 1,407.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology RS3618xs 13,841.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology DS120j 532.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology DS220j 1,025.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology DS420j 1,605.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology DS720+ 2,463.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology DS920+ 2,944.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology DS420+ 2,720.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology DS220+ 1,786.00zł [+]
Obudowa rozszerzająca Synology DX517 2,697.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology DS1621xs+ 8,592.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology DS1821+ 5,791.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology DS118 903.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology DS2422+ 10,215.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology DS1522+ 3,974.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology RS1221RP+ 8,592.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology RS2421+ 9,742.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology RS2421RP+ 11,907.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology RS3621xs+ 23,475.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology RS3621RPxs 18,063.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology RS1619xs+ 11,001.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology RS4021xs+ 28,819.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology RS422+ 3,729.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology RS822+ 5,581.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology SA3400 31,160.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology SA3600 40,590.00zł [+]
System Mesh Asus ZenWiFi AC Mini (CD6) AC1500 Wi-Fi Biały dwupak 652.00zł [+]
System Mesh Asus ZenWiFi AC Mini (CD6) AC1500 Wi-Fi Biały trzypak 890.00zł [+]
System Mesh Asus ZenWiFi AC Mini (CD6) AC1500 Wi-Fi Biały 355.00zł [+]
System Mesh Asus AiMesh AX6100 WiFi System 976.00zł [+]
System Mesh Asus AiMesh AX6100 WiFi System Dwupak 1,763.00zł [+]
System Mesh Asus ZenWiFi-AX-XT8 AX6600 Wi-Fi 6 Czarny dwupak 2,181.00zł [+]
System Mesh Asus ZenWiFi-AX-XT8 AX6600 Wi-Fi 6 Biały dwupak 2,209.00zł [+]
System Mesh Asus ZenWiFi AX Mini XD4 Wi-Fi 6 Biały dwupak 1,060.00zł [+]
System Mesh Asus ZenWiFi-AX-XT8 AX6600 Wi-Fi 6 Czarny 1,186.00zł [+]
System Mesh Asus ZenWiFi-AX-XT8 AX6600 Wi-Fi 6 Biały 1,186.00zł [+]
System Mesh Asus ZenWiFi AX Mini XD4 Wi-Fi 6 Biały 594.00zł [+]
System Mesh Asus ZenWiFi XD6 2PK AX5400 Wi-Fi 6 Biały dwupak 1,810.00zł [+]
System Mesh Asus ZenWiFi AX Hybrid XP4 2PK White 1,539.00zł [+]
System Mesh Asus ZenWiFi Pro XT12 2PK AX11000 Wi-Fi 6 Czarny dwupak EU+UK 4,623.00zł [+]
System Mesh Asus ZenWiFi Pro ET12 2PK AX11000 Wi-Fi 6 Czarny 4,763.00zł [+]
System Mesh Asus ZenWiFi AX Mini XD4 Wi-Fi 6 Biały trzypak EU+UK 1,515.00zł [+]
Karta sieciowa Asus PCE-AX3000 WiFi 6 802.11ax, Bluetooth 5, Dual Band, 160MHz, WPA3, OFDMA , MU-MIMO 250.00zł [+]
Karta sieciowa Asus PCE-AX1800 Dual Band PCI-E WiFi 6 (802.11ax), Bluetooth 5.2, WPA3, OFDMA, MU-MIMO 179.00zł [+]
Karta sieciowa USB Asus USB-N13 Wi-Fi N 300Mbps 88.00zł [+]
Karta sieciowa Asus PCE-AC51 Wi-Fi PCI-E AC750 DualBand 2xRSMA 164.00zł [+]
Karta sieciowa Asus USB-AC53 Nano USB Wi-Fi AC1200 141.00zł [+]
Karta sieciowa Asus PCE-AX58BT Wi-Fi AX3000 Bluetooth 5.0 342.00zł [+]
Router Asus DSL-AC68U Wi-Fi AC1900 ADSL2/VDSL2 WAN RJ11 USB 1,026.00zł [+]
Wzmacniacz Asus RP-N12 Wi-Fi N300 2.4Ghz AP Repeater Bridge 141.00zł [+]
Router Asus RT-AC51U Wi-Fi AC750 USB 3G/4G 199.00zł [+]
Wzmacniacz sygnału Asus RP-AC55 Wi-Fi AC1200 Dualband 1xLAN 230.00zł [+]
Router Asus 4G-AC86U Wi-Fi AC2600 2xLAN 1xWAN 3G/4G LTE USB2.0 1,713.00zł [+]
Router Asus RT-AX86U Wi-Fi AX5700 1x1Gb WAN 4x1Gb LAN 1x2.5Gb WAN/LAN 2xUSB3.0 1,455.00zł [+]
Router Asus RT-AX89X Wi-Fi AX6000 1xWAN 8xLAN 1xLAN/WAN 1xSFP+ 2xUSB3.0 2,390.00zł [+]
Router Asus RT-AX58U V2 Wi-Fi AX3000 1xWAN 4xLAN 1xUSB3.0 712.00zł [+]
Router Asus TUF-AX3000 V2 Wi-Fi AX3000 1xWAN 4xLAN 1xUSB3.0 EU+UK 652.00zł [+]
Wzmacniacz Asus RP-AX56 Wi-Fi AX1800 DualBand 1xLAN 475.00zł [+]
Karta sieciowa DIGITUS (mini) bezp. WLAN 300N /USB 2.0 3dBi 73.00zł [+]
Karta sieciowa mini DIGITUS bezprzewodowa USB 2.0 WiFi 300N 300Mbps 64.00zł [+]
Antena Delock WLAN 2 dBi SMA dookólna 62.00zł [+]
Antena Delock WLAN 5-7 dBi RP-SMA 802.11 ac/a/b/g/n 87.00zł [+]
Antena Delock WLAN 4-7 dBi RP-SMA 802.11 ac/a/h/b/g/n 106.00zł [+]
Antena Delock 2.5 dBi LTE SMA dookólna 60.00zł [+]
Antena Delock WLAN 5 dBi 2x MHF 802.11 ac/a/h/b/g/n 64.00zł [+]
Antena Delock GSM/UMTS 3 dBi SMA dookólna 68.00zł [+]
Antena Delock GSM/UMTS/LTE 3,5 dBi SMA dookólna 86.00zł [+]
Karta sieciowa Edimax EW-7822UTC USB 3.0 AC1200 155.00zł [+]
Access Point Intellinet WLAN Dual Band AC600 PoE zewnętrzny IP65 386.00zł [+]
Karta sieciowa bezprzewodowa Lanberg USB Nano N150 1 wewn. antena 27.00zł [+]
Karta sieciowa bezprzewodowa Lanberg USB Nano N150 1 zewn. antena 36.00zł [+]
Karta sieciowa bezprzewodowa Lanberg USB mini N300 2 wewn. anteny 32.00zł [+]
Karta sieciowa bezprzewodowa Lanberg USB N300 1 wewn. antena + 1 zewn. antena 44.00zł [+]
Karta sieciowa bezprzewodowa Lanberg USB AC1200 Dual band 2 wewn. anteny 65.00zł [+]
Karta sieciowa USB LogiLink WL0243 dwupasmowa, USB3.0, Ultra Fast 135.00zł [+]
Karta sieciowa USB LogiLink WL0237 WLAN 802.11ac Nano USB 2.0 97.00zł [+]
Karta sieciowa USB LogiLink WL0238 WLAN 802.11ac Mini USB 2.0 121.00zł [+]
Karta sieciowa bezprzewodowa Mercusys MW300UH N300 USB 58.00zł [+]
Karta sieciowa bezprzewodowa Mercusys MW300UM N300 USB 41.00zł [+]
Router bezprzewodowy/modem ADSL2+ Mercusys MW300D N300 3xLAN 1xRJ11 118.00zł [+]
Router bezprzewodowy Mercusys MW302R N300 2xLAN 1xWAN 77.00zł [+]
Router bezprzewodowy Mercusys MW305R N300 3xLAN 1xWAN 79.00zł [+]
Router bezprzewodowy Mercusys MW325R N300 3xLAN 1xWAN 100.00zł [+]
Router bezprzewodowy Mercusys AC12G AC1200 3xLAN 1xWAN 148.00zł [+]
Router bezprzewodowy Mercusys AC10 AC1200 2xLAN 1xWAN 115.00zł [+]
Router bezprzewodowy Mercusys AC12 AC1200 3xLAN 1xWAN 142.00zł [+]
Router bezprzewodowy Mercusys MR30G AC1200 2xLAN 1xWAN 143.00zł [+]
Router bezprzewodowy Mercusys MR70X AX1800 3xLAN 1xWAN 206.00zł [+]
Wzmacniacz sieci bezprzewodowej Mercusys MW300RE N300 78.00zł [+]
System Mesh Netgear Orbi Pro WiFi 6 Mini AX1800 (SXK30) 1,188.00zł [+]
Access Point Netgear WAX610 WiFi 6 AX1800 PoE 1,032.00zł [+]
Wzmacniacz sygnału Netgear EX6120 Wi-Fi AC1200 254.00zł [+]
Router bezprzewodowy QNAP QHora-301W 1,651.00zł [+]
Router bezprzewodowy QNAP QHora-301W 1,691.00zł [+]
Antena Wi-Fi Qoltec dookólna | 9dBi 24.00zł [+]
Antena LoRa Qoltec 3 dBi | Zewnętrzna 94.00zł [+]
Antena LoRa Qoltec 5.8 dBi | Zewnętrzna 125.00zł [+]
Antena LoRa Qoltec 8 dBi | Zewnętrzna 150.00zł [+]
Antena LoRa Qoltec 10 dBi | Zewnętrzna 157.00zł [+]
Zestaw antena LoRa Qoltec 5.8 dBi + kabel zasilający 150.00zł [+]
Antena 5G LTE DUAL Qoltec 14dBi | Zewnętrzna 155.00zł [+]
Antena 5G LTE DUAL Qoltec 15dBi | Zewnętrzna 143.00zł [+]
Antena GSM Qoltec 800-2100 MHz | Wewnętrzna 66.00zł [+]
Adapter Mini Wi-Fi USB Qoltec Bezprzewodowy 150Mbps 27.00zł [+]
Adapter Qoltec Wi-Fi USB z anteną, bezprzewodowy 36.00zł [+]
Wzmacniacz WiFi Repeater Rebel KOM1030 63.00zł [+]
Antena dookólna Savio AK-05 WiFi LAN RP-SMA 12dBI 41cm RP-SM 33.00zł [+]
Antena dookólna Savio AK-06 WiFi LAN RP-SMA 12dBI 38cm RP-SM 25.00zł [+]
Adapter WiFi Savio CL-63 z anteną 40.00zł [+]
Adapter WiFi Savio CL-43 43.00zł [+]
Router Synology RT2600ac 2533AC 4xLAN 1xWAN 2xUSB 1,177.00zł [+]
Router Synology MR2200ac 1xLAN 1xWAN 1xUSB 704.00zł [+]
Router Synology RT6600AX 1,632.00zł [+]
Modem LTE Cat1 Teltonika TRM240 dla M2M/IoT, 1x SIM, 1x micro USB 517.00zł [+]
Modem LTE Cat-M1 Teltonika TRM250 dla LPWAN i NB-IoT, 1x SIM, 1x micro USB 336.00zł [+]
Bramka 4G LTE Teltonika TRB140, 1x SIM, 1x LAN 10/100/1000, 1x micro USB 658.00zł [+]
Bramka 4G LTE Teltonika TRB142, 1x SIM, RS232, M2M/IoT 628.00zł [+]
Bramka 4G LTE Teltonika TRB145, 1x SIM, RS485 IoT M2M 619.00zł [+]
Bramka 4G LTE Teltonika TRB141, 1x SIM, I/O 16-pin, M2M/IoT 659.00zł [+]
Router 4G LTE Teltonika RUT240, WiFi 802.11b/g/n, 1x SIM, 2x LAN/WAN 10/100 Mbps 944.00zł [+]
Router WiFi Teltonika RUTX12 Dual Band, 4G LTE, 2x SIM, 4x LAN/WAN 10/100/1000 2,702.00zł [+]
Router WiFi Teltonika RUTXR1 Dual Band, 4G LTE, 2x SIM, SFP-WAN, 4xLAN, 1x WAN Gigabit 2,161.00zł [+]
Router WiFi Teltonika RUT360 4G LTE, 1x SIM, 2x LAN/WAN 10/100 1,231.00zł [+]
Router 4G LTE Teltonika RUT241, WiFi 802.11b/g/n, 1x SIM, 2x LAN/WAN 10/100 Mbps 958.00zł [+]
Router 4G LTE Teltonika RUT951, WiFi 802.11b/g/n, 2x SIM, 4x LAN/WAN 10/100 Mbps 1,198.00zł [+]
Router 4G LTE Teltonika RUT956, WiFi 802.11b/g/n, 2x SIM, 4x LAN/WAN 10/100 Mbps, GPS 1,336.00zł [+]
Router 4G LTE Teltonika TCR100, WiFi Dual Band 802.11b/g/n/ac, 1x SIM, 2x LAN/WAN 10/100 1,041.00zł [+]
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi Techly N300 Wall-Plug 142.00zł [+]
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi Techly I-WL-REPEATER2 N300 Wall-Plug 135.00zł [+]
System Mesh TP-Link Deco M4 AC1200 2xLAN/WAN DualBand dwupak 420.00zł [+]
System Mesh TP-Link Deco M4 AC1200 2xLAN/WAN DualBand trzypak 641.00zł [+]
System Mesh TP-Link Deco E4 V1 (3-pack) AC1200 2xLAN/WAN 565.00zł [+]
System Mesh TP-Link Deco X20 AX1800 2xLAN/WAN 1,364.00zł [+]
Wzmacniacz TP-Link TL-WA860RE N300 Repeater 1xLAN 1xGniazdko 136.00zł [+]
Wzmacniacz TP-Link TL-WA850RE 2,4GHz 300Mbps Repeater 112.00zł [+]
Access Point TP-Link EAP110-Outdoor V3 N300 1xLAN Passive PoE zewnętrzny 2x2 MIMO IP65 274.00zł [+]
Access Point TP-Link EAP115 V4 N300 1xLAN PoE sufitowy 214.00zł [+]
Access Point TP-Link EAP110 V5 N300 1xLAN Passive PoE sufitowy 172.00zł [+]
Wzmacniacz TP-Link RE200 AC750 2.4Ghz/5Ghz Repeater 155.00zł [+]
Wzmacniacz TP-Link RE450 Repeater Wifi AC1750 DualBand 1xLAN 307.00zł [+]
Wzmacniacz TP-Link RE305 Repeater Wifi AC1200 1xLAN WiFi 802.11a/b/g/n/ac 180.00zł [+]
Access Point TP-Link EAP225-Outdoor AC1200 1x10/100Mb/s LAN PoE zewnętrzna 514.00zł [+]
Access Point TP-Link EAP235-Wall AC1200 4x10/100/1000Mb/s PoE 427.00zł [+]
Access Point TP-Link EAP230-Wall AC1200 2x10/100/1000Mb/s PoE 353.00zł [+]
Access Point TP-Link EAP265 HD AC1750 2xLAN GB PoE Sufitowy 749.00zł [+]
Access Point TP-Link EAP245 V3 AC1750 2xLAN Gb PoE sufitowy 630.00zł [+]
Access Point TP-Link EAP660 HD AX3600 1xLAN 2,5GB PoE Sufitowy 1,300.00zł [+]
Access Point TP-Link EAP620 HD AX1800 1xLAN 1GB PoE Sufitowy 1,011.00zł [+]
Access Point TP-Link EAP610 AX1800 1xLAN 1GB PoE Sufitowy 677.00zł [+]
Karta sieciowa TP-Link TL-WN722N WiFi N USB 62.00zł [+]
Karta sieciowa TP-Link TL-WN821N WiFi N USB 54.00zł [+]
Karta sieciowa TP-Link TL-WN822N WiFi N USB 80.00zł [+]
Karta sieciowa TP-Link TL-WN725N WiFi N USB mini 45.00zł [+]
Karta sieciowa TP-Link Archer T4U WiFi AC1200 USB 148.00zł [+]
Karta sieciowa TP-Link Archer T2U Nano WiFi AC600 USB 76.00zł [+]
Karta sieciowa TP-Link Archer T3U WiFi AC1300 USB 116.00zł [+]
Karta sieciowa TP-Link Archer T2U Plus WiFi AC600 USB 108.00zł [+]
Karta sieciowa TP-Link Archer T4E WiFi AC1200 PCI-E 150.00zł [+]
Karta sieciowa TP-Link Archer T5E WiFi AC1200 PCIe 166.00zł [+]
Karta sieciowa TP-Link Archer T3U Plus WiFi AC1300 USB 117.00zł [+]
Karta sieciowa TP-Link Archer T4U Plus WiFi AC1300 USB 144.00zł [+]
Karta sieciowa TP-Link Archer TX3000E WiFi AX3000 309.00zł [+]
Router TP-Link TL-MR3020, 3G/3.75G , przenośny 136.00zł [+]
Router TP-Link TL-WR841N PL Wi-Fi N300 2-anteny 108.00zł [+]
Router TP-Link TL-WR802N Wi-Fi N 135.00zł [+]
Router TP-Link TD-W8961N v3 Wi-Fi N300, ADSL2+ Modem Router 140.00zł [+]
Router TP-Link TL-MR3420 EU Wi-Fi N, 2 Anteny, USB 2.0 3G/4G 155.00zł [+]
Router TP-Link TL-WR940N Wi-Fi N450 V6 4xLAN 1xWAN 126.00zł [+]
Router TP-Link TL-WR820N Wi-Fi N300 2xLAN 1xWAN 82.00zł [+]
Router TP-Link TD-W9960 Wi-Fi N300, VDSL/ADSL 3xLAN 1xLAN/WAN 172.00zł [+]
Wzmacniacz TP-Link TL-WA855RE V5 Wi-Fi N300 1x10/100Mb/s Repeater 122.00zł [+]
Router TP-Link TL-MR100 Wi-fi N300 LTE 1xLAN 1xWAN 353.00zł [+]
Router TP-Link TL-MR6500v Wi-fi N300 LTE 1xLAN 1xWAN 446.00zł [+]
Router TP-Link TL-WR850N V2 Wi-Fi N300 4xLAN 1xWAN 110.00zł [+]
Router TP-Link Archer MR400 Wi-Fi AC1350 DualBand 3xLAN 1xLAN/WAN 4G LTE 528.00zł [+]
Router TP-Link Travel Router TL-WR902AC Wi-Fi AC750 1xLAN/WAN 161.00zł [+]
Router TP-Link Archer C20 V5 Wi-Fi AC750 4xLAN 1xWAN 156.00zł [+]
Router TP-Link Archer VR2100 Wi-Fi AC2100 3xLAN 1xWAN USB VDSL ADSL 3G 4G 430.00zł [+]
Router LTE TP-Link Archer MR200 V5 Wireless AC750 4G LTE 3xLAN, 1xWAN, 1xMicroSIM 514.00zł [+]
Router TP-Link Archer VR400 V3 VDSL/ADSL+ AC1200 Wifi 3xLAN 1xWAN/LAN USB 349.00zł [+]
Router TP-Link Archer C24 Wi-Fi AC750 4xLAN 1xWAN 138.00zł [+]
Router TP-Link Archer C54 Wi-Fi AC1200 4xLAN 1xWAN 156.00zł [+]
Router TP-Link Archer C64 Wi-Fi AC1200 MU-MIMO 4xLAN 1xWAN 173.00zł [+]
Router TP-Link Archer VR300 dwuzakresowy Wi-Fi AC1200 3xLAN 1xWAN 266.00zł [+]
Router TP-Link Archer AX10 Wi-Fi DualBand 4xLAN 1xWAN 287.00zł [+]
Router TP-Link Archer AX73 Wi-Fi DualBand 4xLAN 1xWAN 1xUSB 733.00zł [+]
Router TP-Link Archer AX23 AX1800 Wi-Fi 4xLAN 1xWAN 332.00zł [+]
Router TP-Link Deco X20-4G AX1800 Wi-Fi 4G 3xWAN/LAN 1,154.00zł [+]
Router TP-Link Archer AX55 AX3000 Wi-Fi 1xWAN 4xLAN USB3.0 436.00zł [+]
Hotspot LTE TP-Link M7200 V1 4G/LTE 150Mb/s,WiFi 2,4GHz 300Mb/s 315.00zł [+]
Kontroler bezprzewodowy TP-Link Omada Cloud OC200 583.00zł [+]
Wzmacniacz sygnału TP-Link RE650 AC2600 Wi-Fi 802.11b/g/n/ac 485.00zł [+]
Wzmacniacz TP-Link RE300 AC1200 Repeater 176.00zł [+]
Wzmacniacz TP-Link RE190 AC750 Repeater 150.00zł [+]
Wzmacniacz TP-Link RE550 AC1900 Repeater 310.00zł [+]
Zasilacz UBIQUITI Passive PoE 24V 1A z uziemieniem 73.00zł [+]
Zasilacz UBIQUITI Passive PoE 24V 0.5A 12W Gigabit 86.00zł [+]
Zasilacz UBIQUITI Passive PoE 48V 24W 0.5A Gigabit 106.00zł [+]
Zasilacz UBIQUITI POE-24-12W 12W, earth grounding/ESD protection 52.00zł [+]
Przekaźnik UBIQUITI airMAX Rocket Prism 5AC Gen2 1,253.00zł [+]
Access Point UBIQUITI UniFi UAP-AC-PRO AP AC1300 5GHz, N450 2,4GHz 122m 2x1GbE LAN 928.00zł [+]
Access Point UBIQUITI UniFi UAP-AC-LITE AP AC867 5GHz, N300 2,4GHz 122m 1GbE LAN 811.00zł [+]
Access Point UBIQUITI UniFi AC HD PoE+ WiFi AC2533 Dual-Band 4x4 1,691.00zł [+]
Access Point UBIQUITI UniFi AP AC Mesh Pro PoE WiFi AC1750 Dual-Band 3x3 MIMO 1,064.00zł [+]
Access Point UBIQUITI Unifi Wave2 UAP-AC-SHD PoE+ 2,4/5GHz 2,325.00zł [+]
Access Point UBIQUITI Unifi nanoHD UAP-nanoHD PoE 2,4/5GHz 1,019.00zł [+]
Access Point UBIQUITI UniFi AC HD PoE+ WiFi AC2533 Dual-Band 4x4 5-Pack 8,417.00zł [+]
Access Point UBIQUITI In-Wall HD WiFi 802.11ac Wave 2 4x4 MU-MIMO PoE 1,105.00zł [+]
Access Point UBIQUITI UniFi 6 Lite WiFi 802.11af 2x2 MU-MIMO VLAN 732.00zł [+]
Access Point UBIQUITI WiFi 6 Long-Range 4x4 MU-MIMO VLAN 1,202.00zł [+]
Access Point UBIQUITI U6-PRO WiFi 6 4x4 MU-MIMO VLAN 1,043.00zł [+]
Access Point UBIQUITI airMAX NanoStation Loco M2 2,4Ghz 8dBi 292.00zł [+]
Urządzenie typu CPE UBIQUITI NanoBeam 5AC Gen2 570.00zł [+]
Urządzenie typu CPE UBIQUITI airMAX NanoBeam M5 16 dBi 5Ghz 365.00zł [+]
Access Point Zyxel NWA55AXE 802.11ax (Wi-Fi 6) 1x10/100/1000M LAN PoE 769.00zł [+]
Kabel UTP Belden kat. 5e PCV 305m (skrętka-drut) miedź AWG24 615.00zł [+]
Przełącznik KVM DIGITUS 2 portowy HDMI, Dual Display, 4K 30Hz 586.00zł [+]
Przełącznik KVM DIGITUS 4 portowy HDMI, 4K 30Hz 631.00zł [+]
Karta sieciowa DIGITUS PCI 10/100/1000Mbps Chipset Realtek 76.00zł [+]
Karta sieciowa DIGITUS PCI Express Gigabit Ethernet 10/100/1000Mbps 83.00zł [+]
Karta sieciowa DIGITUS przewodowa PCI Express 1x RJ45 2.5 Gigabit Ethernet 10/100/1000/2500Mbps 143.00zł [+]
Karta sieciowa DIGITUS PCI Fast Ethernet 10/100Mbps Chipset Realtek 42.00zł [+]
Karta sieciowa DIGITUS DN-3023 USB - RJ45 100/1000 Mbps 123.00zł [+]
Karta sieciowa DIGITUS przewodowa USB 3.0 Typ C do Gigabit Ethernet 10/100/1000Mbps 113.00zł [+]
Karta sieciowa DIGITUS przewodowa PCI Express 2x RJ45 Gigabit 10/100/1000Mbps Low Profile 195.00zł [+]
Karta sieciowa DIGITUS przewodowa mini PCI Express 2x RJ45 Gigabit 10/100/1000Mbps Low Profile 208.00zł [+]
Karta sieciowa DIGITUS przewodowa USB 3.1 Typ C + USB A do 1x RJ45 2.5 Gigabit Ethernet 10/100/1000/2500Mbps 172.00zł [+]
Karta sieciowa DIGITUS USB -- RJ-45 10/100MB 69.00zł [+]
Śruba montażowa DIGITUS do szaf 19” (4 szt) 4.00zł [+]
Półka DIGITUS 10" 1U, 150mm 42.00zł [+]
Półka DIGITUS 19" 1U 250mm (RAL 9005) 76.00zł [+]
Półka DIGITUS 19" 1U 350mm (RAL 7035 ) z podporą 107.00zł [+]
Półka DIGITUS 19" 1U 350mm (RAL 9005 ) z podporą 107.00zł [+]
Półka DIGITUS 19" 1U 450mm (RAL 7035) z podporą 132.00zł [+]
Półka DIGITUS 19" 1U 450mm (RAL 9005) z podporą 132.00zł [+]
Półka DIGITUS 19" 1U 250mm (RAL 7035) 76.00zł [+]
Organizator kablowy DIGITUS 19" 1U 40/70 (RAL 7035) 33.00zł [+]
Organizator kablowy DIGITUS 19" 1U 40x/40 (RAL 7035) 28.00zł [+]
Organizator kablowy DIGITUS 19" 1U 40x/40 (RAL 9005) 31.00zł [+]
Patch panel DIGITUS 10" 8-portów RJ-45 Kat.6 ekranowany 1U kompletny LSA, wspornik kablowy, czarny 93.00zł [+]
Patch panel DIGITUS 19" 24x RJ45 UTP kat. 5e z tacką 176.00zł [+]
Patch panel DIGITUS 19" 24x RJ45 UTP kat. 5e 1U 131.00zł [+]
Patch panel pusty DIGITUS 10" 12 port 1U do modułów keystone (RAL 9005) 46.00zł [+]
Patch panel DIGITUS 10" 12-portów RJ-45 Kat.6 ekranowany 1U kompletny LSA, wspornik kablowy, szary 116.00zł [+]
Patch panel pusty DIGITUS 19" 24 port 1U do modułów keystone (RAL 9005) 71.00zł [+]
Patch panel DIGITUS 19" 24x RJ45 UTP kat.6 1U 140.00zł [+]
Patch panel DIGITUS 19" 24x RJ45 UTP kat. 5e 1U 131.00zł [+]
Patch panel pusty DIGITUS 19" 24 port 1U do modułów keystone (RAL 7035) 70.00zł [+]
Patch panel DIGITUS 10" 8x RJ45 S/FTP kat. 5e 1U 49.00zł [+]
Patch panel DIGITUS 10" 12x RJ45 S/FTP kat. 5e 1U (RAL 9005) 98.00zł [+]
Patch panel pusty DIGITUS 19" 48 port 1U do modułów keystone (RAL 9005) 157.00zł [+]
Patch panel pusty DIGITUS 10" 12 port 1U do modułów keystone (RAL 7035) 50.00zł [+]
Moduł Keystone DIGITUS USB 2.0 łącznik do gniazd i pustych paneli żeński/żeński biały 6.00zł [+]
Moduł Keystone DIGITUS HDMI łącznik do gniazd i pustych paneli żeński/żeński biały 13.00zł [+]
Moduł Keystone DIGITUS USB 2.0 z kablem 16cm łącznik do gniazd i pustych paneli żeński/męski czarny 19.00zł [+]
Moduł Keystone DIGITUS HDMI z kablem 12cm łącznik do gniazd i pustych paneli żeński/żeński biały 34.00zł [+]
Moduł Keystone DIGITUS USB 3.0 łącznik do gniazd i pustych paneli żeński/żeński biały 11.00zł [+]
Moduł Keystone DIGITUS kat. 5e UTP beznarzędziowy 8.00zł [+]
Adapter RJ45 DIGITUS DN-93904 2x gniazdo RJ45 kat.5e 21.00zł [+]
Moduł sieciowy DIGITUS do łączenia kabli kat.5e ekranowany LSA 15.00zł [+]
Wtyk RJ45 DIGITUS kat. 5e ekranowany, 100 szt 108.00zł [+]
Wtyk RJ45 (8P8C) przelotowy DIGITUS kat.5e nieekranowany, AWG 26-24, opakowanie 100 szt. 44.00zł [+]
Wtyk RJ45 (8P8C) przelotowy DIGITUS kat.5e, ekranowany, AWG 26-24, opakowanie 100 szt. 136.00zł [+]
Adapter DIGITUS DN-93901 złączka sieciowa RJ45x2 kat.5e ekran. 7.00zł [+]
Gniazdo natynkowe DIGITUS 2x RJ45 ekranowane kat. 5e 32.00zł [+]
Adapter RJ45 DIGITUS AT-AG CX2 2x gniazdo RJ45 kat.5e ekran. 20.00zł [+]
Moduł Keystone DIGITUS kat. 6 UTP beznarzędziowy 10.00zł [+]
Wtyk RJ45 DIGITUS kat. 6 ekranowany, 100 szt 132.00zł [+]
Wtyk RJ45 (8P8C) przelotowy DIGITUS kat.6 nieekranowany, AWG 26-24, opakowanie 100 szt. 94.00zł [+]
Wtyk RJ45 (8P8C) przelotowy DIGITUS kat.6 ekranowany, AWG 26-24, opakowanie 100 szt. 161.00zł [+]
Gniazdo natynkowe DIGITUS 2x RJ45 ekranowane kat. 6 38.00zł [+]
Wtyk RJ45 DIGITUS kat. 6A ekranowany (do przewodów AWG 22-24) 10 szt. 42.00zł [+]
Moduł Keystone DIGITUS kat. 6A UTP beznarzędziowy 11.00zł [+]
Moduł Keystone DIGITUS kat. 6A STP beznarzędziowy 19.00zł [+]
Złączka sieciowa adapter DIGITUS RJ-45x2 ekranowana kat.6A 16.00zł [+]
Moduł Keystone DIGITUS kat. 6A STP beznarzędziowy, stalowy, ekranowany 17.00zł [+]
Obudowa natynkowa DIGITUS Keystone 2 porty, 30x50x50mm 5.00zł [+]
Moduł Keystone DIGITUS RJ45 (8P8C) kat. 8.1 STP beznarzędziowy, stalowy 41.00zł [+]
Wtyk RJ45 DIGITUS kat. 6A PoE 10GbE ekran., beznarzędziowy, zakręcany, metalowy dł.50mm 19.00zł [+]
Adapter DIGITUS AT-A 8/8 złączka sieciowa RJ-45x2 4.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny instalacyjny DIGITUS kat.6, F/UTP, Dca, drut, AWG 23/1, LSOH, 50m, fioletowy, ofoliowany 167.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny patchcordowy DIGITUS kat.6, SF/UTP, linka, AWG 26/7, LSOH, 100m, szary, karton 283.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny patchcordowy DIGITUS kat.5e, SF/UTP, linka, AWG 26/7, PVC, 100m, szary, karton 242.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny instalacyjny DIGITUS kat.5e, F/UTP, Eca, drut, AWG 24/1, PVC, 305m, szary, karton 670.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny instalacyjny DIGITUS kat.6, F/UTP, Dca, drut, AWG 23/1, LSOH, 305m, fioletowy, szpula 975.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny patchcordowy DIGITUS kat.5e, SF/UTP, linka, AWG 26/7, PVC, 305m, szary, karton 647.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny instalacyjny DIGITUS kat.6A, U/FTP, Dca, drut, AWG 23/1, LSOH, 50m, niebieski, ofoliowany 162.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny instalacyjny DIGITUS kat.7, S/FTP, Dca, drut, AWG 23/1, LSOH, 50m, pomarańczowy, ofoliowany 179.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny instalacyjny DIGITUS kat.8.2, S/FTP, Dca, AWG 22/1, LSOH, 50m, zielony, ofoliowany 402.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny instalacyjny DIGITUS kat.7, S/FTP, Dca, drut, AWG 23/1, LSOH, 100m, pomarańczowy 347.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny instalacyjny DIGITUS kat.6A, S/FTP, Eca, drut, AWG 23/1, LSOH, 100m, niebieski, ofoliowany 343.00zł [+]
Kabel połączeniowy DIGITUS spiralny do słuchawek telefonicznych RJ10/RJ10 M/M czarny 4m 11.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny instalacyjny DIGITUS kat.6, U/UTP, Dca, drut, AWG 23/1, LSOH, 50m, fioletowy, ofoliowany 154.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny instalacyjny DIGITUS kat.5e, U/UTP, Eca, drut, AWG 24/1, PVC, 50m, szary, ofoliowany 104.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny instalacyjny DIGITUS kat.6, U/UTP, B2ca, drut, AWG 23/1, LSOH, 100m, fioletowy, ofoliowany 275.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny instalacyjny DIGITUS kat.6, U/UTP, Dca, drut, AWG 23/1, LSOH, 100m, fioletowy, ofoliowany 255.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny patchcordowy DIGITUS kat.6A, U/UTP, linka, AWG 26/7, LSOH, 100m, szary, karton 283.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny instalacyjny DIGITUS kat.6, U/UTP, Eca, drut, AWG 24/1, PVC, 305m, fioletowy, karton 678.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny instalacyjny DIGITUS kat.5e, U/UTP, Eca, drut, AWG 24/1, PVC, 305m, szary, karton 459.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny instalacyjny DIGITUS kat.5e, U/UTP, Eca, drut, AWG 24/1, PVC, 100m, szary 166.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny instalacyjny DIGITUS kat.6, U/UTP, Dca, drut, AWG 23/1, LSOH, 305m, fioletowy, karton 716.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny patchcordowy DIGITUS kat.5e, U/UTP, linka, AWG 26/7, PVC, 305m, szary, karton 532.00zł [+]
Patchcord DIGITUS FTP kat. 5e 2m PVC szary 6.00zł [+]
Patchcord DIGITUS FTP kat. 5e 5m PVC szary 9.00zł [+]
Patchcord DIGITUS FTP kat. 5e 0,25m PVC szary 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS FTP kat. 5e 0,5m PVC szary 5.00zł [+]
Patchcord DIGITUS FTP kat. 5e 10m PVC szary 16.00zł [+]
Patchcord DIGITUS FTP kat. 5e 15m PVC szary 19.00zł [+]
Patchcord DIGITUS FTP kat. 5e 20m PVC szary 27.00zł [+]
Patchcord DIGITUS FTP kat. 5e 25m PVC szary 31.00zł [+]
Patchcord DIGITUS FTP kat. 5e 30m PVC szary 36.00zł [+]
Patchcord DIGITUS FTP kat. 5e 3m PVC szary 8.00zł [+]
Patchcord DIGITUS FTP kat. 5e 7m PVC szary 12.00zł [+]
Kabel połączeniowy DIGITUS spiralny do słuchawek telefonicznych RJ10/RJ10 M/M czarny 2m 9.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 10m PVC żółty 12.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 10m PVC czerwony 12.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 10m PVC zielony 12.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 10m PVC czarny 12.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 10m PVC niebieski 12.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 3m PVC niebieski 6.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 0,5m PVC niebieski 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 0,25m PVC szary 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 0,25m PVC czerwony 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 0,5m PVC czerwony 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 1m PVC czarny 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 1m PVC żółty 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 2m PVC szary 7.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 1m PVC szary 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 2m PVC czerwony 5.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 3m PVC czarny 6.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 3m PVC szary 6.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 2m PVC czarny 5.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 5m PVC niebieski 7.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 2m PVC żółty 5.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 5m PVC szary 7.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 5m PVC zielony 7.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 7m PVC szary 9.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 2m PVC szary 5.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 2m PVC zielony 5.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 3m PVC żółty 6.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 25m PVC szary 24.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 0,5m PVC żółty 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 1m PVC niebieski 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 0,25m PVC zielony 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 0,5m PVC szary 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 0,5m PVC zielony 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 15m PVC szary 15.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 1m PVC zielony 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 20m PVC szary 19.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 30m PVC szary 27.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 3m PVC czerwony 6.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 5m PVC czerwony 7.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 0,5m PVC szary 5.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 3m PVC szary 8.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 5m PVC szary 10.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 0,5m PVC niebieski 5.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 0,5m PVC zielony 5.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 0,5m PVC czerwony 5.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 0,5m PVC żółty 5.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 1m PVC niebieski 5.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 1m PVC zielony 5.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 1m PVC czerwony 5.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 2m PVC niebieski 7.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 2m PVC zielony 7.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 2m PVC czerwony 7.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 2m PVC żółty 7.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 3m PVC niebieski 8.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 3m PVC zielony 8.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 3m PVC czerwony 8.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 3m PVC czarny 8.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 2m PVC czarny 7.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 0,5m PVC czarny 5.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 5m PVC żółty 10.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 7m PVC niebieski 11.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 7m PVC zielony 11.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 7m PVC czerwony 11.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 7m PVC żółty 11.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 10m PVC niebieski 17.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 10m PVC czarny 17.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 10m PVC zielony 17.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 10m PVC czerwony 17.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 10m PVC żółty 17.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 0,25m PVC biały 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 0,5m PVC biały 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 1m PVC biały 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 1,5m PVC niebieski 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 1,5m PVC zielony 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 1,5m PVC biały 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 1,5m PVC żółty 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 2m PVC biały 5.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 3m PVC biały 6.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 7m PVC niebieski 9.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 7m PVC czarny 9.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 7m PVC zielony 9.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 7m PVC czerwony 9.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 7m PVC biały 9.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 7m PVC żółty 9.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 15m PVC zielony 15.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 15m PVC czerwony 15.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 15m PVC biały 15.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 15m PVC żółty 15.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 20m PVC niebieski 19.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 20m PVC czarny 19.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 20m PVC zielony 19.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 20m PVC czerwony 19.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 20m PVC biały 19.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 20m PVC żółty 17.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 25m PVC niebieski 24.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 25m PVC czarny 24.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 25m PVC zielony 24.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 25m PVC czerwony 24.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 25m PVC biały 24.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 25m PVC żółty 24.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 30m PVC niebieski 25.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 30m PVC zielony 27.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 30m PVC czerwony 28.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 30m PVC biały 27.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 30m PVC żółty 28.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 7m PVC szary 11.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 10m PVC szary 17.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 15m PVC szary 20.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 20m PVC szary 26.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 2,5m PVC szary 6.00zł [+]
Szafa wisząca DIGITUS 19" 6U 600/450 (RAL 7035) 446.00zł [+]
Szafa wisząca DIGITUS 19" 6U 600/450 (RAL 9004) 418.00zł [+]
Szafa wisząca jednosekcyjna DIGITUS 19" 12U 635/600/450mm drzwi szklane szara (RAL 7035) niezmontowana 541.00zł [+]
Szafa wisząca jednosekcyjna DIGITUS 19" 6U 368/600/450mm drzwi szklane czarna (RAL 9004) niezmontowana 385.00zł [+]
Szafa wisząca jednosekcyjna DIGITUS 19" 6U 368/600/450mm drzwi szklane szara (RAL 7035) niezmontowana 385.00zł [+]
Szafa wisząca jednosekcyjna DIGITUS 19" 9U 501/600/450mm drzwi szklane szara (RAL 7035) niezmontowana 478.00zł [+]
Szafa wisząca jednosekcyjna DIGITUS 19" 4U 279/600/450mm drzwi szklane szara (RAL 7035) niezmontowana 350.00zł [+]
Zasilacz/Adapter PoE+ DIGITUS 802.3at max. 48V 60W Gigabit aktywny 224.00zł [+]
Przedłużacz/Extender PoE+ DIGITUS 4-portowy Gigabit 802.3at/af, 60W 418.00zł [+]
Switch niezarządzalny DIGITUS 10" Rack Gigabit 8x10/100/1000Mbps Base-TX, metalowa obudowa 293.00zł [+]
Switch niezarządzalny DIGITUS DN-95330 4x Gigabit Ethernet, PoE+ af/at 62W, 1 port uplink, desktop 290.00zł [+]
Switch niezarządzalny DIGITUS 10" Rack Gigabit 16x10/100/1000Mbps 496.00zł [+]
Serwer wydruku DIGITUS 1xUSB 1xRJ45 342.00zł [+]
Serwer sieciowy DIGITUS wielofunkcyjny, bezprzewodowy 2-portowy, USB 2.0, 300Mbps 349.00zł [+]
Switch niezarządzalny D-Link DES-1016D L2 16x10/100 Desktop/Rack 19'' Metal NO FAN 203.00zł [+]
Switch zarządzalny D-Link DGS-1210-10 8x1000 Mbps Gigabit 2x SFP 616.00zł [+]
Switch zarządzalny D-Link DGS-1100-05V2 5x1000 Mbps Gigabit 152.00zł [+]
Karta sieciowa Delock USB 3.0--RJ-45 1GB na kablu 164.00zł [+]
Karta sieciowa Delock USB 3.0--RJ-45 1GB 165.00zł [+]
Karta sieciowa USB Delock Type-C(M) 3.1--RJ-45 1GB na kablu 166.00zł [+]
Adapter rozdzielacz LAN Delock rozdzielacz LAN RJ45 - 2x RJ45 na kablu 15cm 45.00zł [+]
Przełącznik LAN Delock 2-Porty 1GB 101.00zł [+]
Adapter Delock LAN krosujący RJ45 - RJ45 M/F 23.00zł [+]
Gniazdo natynkowe Delock kat.6 1x RJ45 ekranowane białe 24.00zł [+]
Wtyk sieciowy Delock RJ-45 kat. 6A ekranowany (1 sztuka) 33.00zł [+]
Wtyk sieciowy Delock RJ-45 kat. 8 ekranowany montaż beznarzędziowy metalowy (1 sztuka) 70.00zł [+]
Gniazdko Delock podtynkowe podwójne 2x LSA Block -- 2x RJ45 kat. 6a 53.00zł [+]
Moduł Keystone Delock gniazdo HDMI(F) -- HDMI(F) 110" na kablu 22cm do puszki montażowej 62.00zł [+]
Łącznik Keystone Delock gniazdo RJ45 - RJ45 UTP kat.6 do puszki montażowej biały 12.00zł [+]
Rurka termokurczliwa Delock 100SZT multikolor 22.00zł [+]
Rurka termokurczliwa Delock 100SZT black 28.00zł [+]
Moduł sieciowy DIGITUS do łączenia kabli kat.7 ekranowany, LSA 18.00zł [+]
Moduł sieciowy DIGITUS do łączenia kabli kat.6A ekranowany, beznarzędziowy, slim 29.00zł [+]
Kabel UTP DAHUA Cat.5e 305m drut CU 357.00zł [+]
Switch niezarządzalny Dahua PFS3010-8ET-96-V2 8x10/100 2x1G 388.00zł [+]
Switch niezarządzalny Dahua PFS3006-4ET-60-V2 4x10/100 PoE, 2x10/100M 213.00zł [+]
Półka do szafy 19" EFB-Elektronik 250mm, 1U, perforowana, szara 142.00zł [+]
Półka do szafy 19" EFB-Elektronik 250mm, 1U, perforowana, czarna 151.00zł [+]
Organizer kabli do szaf Rack 19" EFB-Elektronik 699995TS.1, 1U, 5 uchwytów, metalowy, czarny 94.00zł [+]
Organizer kabli do szaf Rack 19" EFB-Elektronik 699995.1, 1U, 5 uchwytów, metalowy, szary 94.00zł [+]
Patch panel EFB-Elektronik 37576.1, 24 porty do modułów Keystone, 1U, z tacką do kabli 155.00zł [+]
Patch panel EFB-Elektronik 37584.1, 24 porty RJ45 Cat5e UTP, 1U, czarny 145.00zł [+]
Moduł Keystone EFB-Elektronik E-20070 Cat6a STP RJ45 500MHz, samozaciskowy 24.00zł [+]
Moduł Keystone EFB-Elektronik 37521.1V2 Cat6a STP RJ45 24.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 0,5m, Szary 11.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 0,5m, żółty 11.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 1,5m, szary 17.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 1,5m, żółty 17.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 1m, czerwony 13.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 1m, żółty 13.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 2m, szary 20.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 2m, żółty 20.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 3m, szary 26.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 3m, żółty 26.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 5m, szary 38.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 5m, żółty 38.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 0,5m, biały 11.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 0,5m, czarny 11.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 1m, biały 13.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 1m, czarny 13.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 1m, niebieski 13.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 1m, zielony 13.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 2m, biały 20.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 2m, czarny 20.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 2m, niebieski 20.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 5m, biały 38.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 5m, czarny 38.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6a LSZH S/FTP, 1m, szary Kabel Cat.7 16.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6a LSZH S/FTP, 2m, szary, Kabel Cat.7 23.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6a LSZH S/FTP, 3m, szary, Kabel Cat.7 30.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6a Superflex S/FTP, 0,5m, szary 17.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.8.1 LSZH S/FTP, 1m, szary 56.00zł [+]
Adapter światłowodowy EFB-Elektronik 53302.31 SC Simplex/SC Simplex Singlemode 6.00zł [+]
Adapter światłowodowy EFB-Elektronik 53350.31 LC Duplex/LC Dumplex Singlemode 12.00zł [+]
Adapter światłowodowy EFB-Elektronik 53357.31 LC Duplex/LC Duplex Multimode OM3/OM4 12.00zł [+]
Adapter światłowodowy EFB-Elektronik 53348.32 LC Duplex/LC Duplex Multimode 12.00zł [+]
Adapter światłowodowy EFB-Elektronik 53307.34 ST Duplex/SC Duplex Multimode 22.00zł [+]
Adapter światłowodowy EFB-Elektronik 53302.33 SC Simpex/SC Simplex Singlemode 6.00zł [+]
Panel przedni EFB-Elektornik 53705.4V2B2 do przełącznicy EFB 53705.1V3 na 12 adapterów 32.00zł [+]
Switch niezarządzalny Edimax GS-1005E 5x100/1000 145.00zł [+]
Patchcord Esperanza EB275E UTP Cat. 5e 3m szary 5.00zł [+]
Patchcord Esperanza EB283E UTP Cat. 6 0,5m szary 5.00zł [+]
Sterownik zdalny WiFi GreenBlue GB109 Android IOS do klimatyzacji max 3680W 183.00zł [+]
Switch niezarządzalny HIKVISION DS-3E0106HP-E / PoE 10/100M 215.00zł [+]
Switch niezarządzalny HIKVISION DS-3E0310HP-E /M(B) 7 × 10/100 Mbps PoE ports 434.00zł [+]
Kabel sieciowy Hama CAT5e F/UTP 1 Gbit/s 1,5m szary 23.00zł [+]
Kabel sieciowy Hama CAT5e F/UTP 1 Gbit/s 5m szary 43.00zł [+]
Kabel sieciowy Hama CAT6a S/FTP 10 Gbit/s 0,5m czarny 24.00zł [+]
Kabel sieciowy Hama CAT6a S/FTP 10 Gbit/s 10m czarny 76.00zł [+]
Kabel sieciowy Hama CAT6a S/FTP 10 Gbit/s 15m czarny 95.00zł [+]
Kabel sieciowy Hama CAT6a U/UTP 10 Gbit/s 10m biały 58.00zł [+]
Kabel sieciowy Hama CAT6a U/UTP 10 Gbit/s Flexi 0,75m biały 23.00zł [+]
Kabel sieciowy Hama CAT6a U/UTP 10 Gbit/s Flexi 1,5m biały 34.00zł [+]
Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LC Single-Mode 20km 167.00zł [+]
Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LX LC Single-Mode 10km 161.00zł [+]
Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LX LC Single-Mode 21km RX1310/TX1550 166.00zł [+]
Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LC MultiMode 550m 178.00zł [+]
Moduł MiniGBIC Intellinet SFP Gigabit 1000Base-T RJ45, 100m 217.00zł [+]
Moduł MiniGBIC Intellinet SFP+ SR LC Wielomodowy 850nm 286.00zł [+]
Przełącznik KVM Intellinet 8-portowy VGA/USB/PS2, modułowy 1,157.00zł [+]
Konsola 19" KVM Intellinet Rack 19" z klawiaturą, touchpadem, czarna 4,673.00zł [+]
Karta sieciowa Intellinet 10/100/1000 RJ45 Gigabit na PCI Express 100.00zł [+]
Panel chłodzący Intellinet Rack 19" 4xwentylator, sufitowy z termostatem 567.00zł [+]
Panel LED Intellinet 1U do szaf Rack 19", poziomy 11W 299.00zł [+]
Zestaw śrub Intellinet do szaf Rack 3x 4 komplety: śruby M6 + nakrętki + podkładki 10.00zł [+]
Zestaw śrub Intellinet do szaf Rack 10.00zł [+]
Zestaw śrub Intellinet do szaf Rack 50 kompletów: śruby M6 + nakrętki + podkładki 99.00zł [+]
Zestaw śrub Intellinet do szaf Rack, 20 kompletów: śruby M6 + nakrętki + podkładki 44.00zł [+]
Półka do szafy 19" Intellinet 470mm 1U perforowana, szara 235.00zł [+]
Półka do szafy 19" Intellinet 200mm 1U pełna, czarna 136.00zł [+]
Półka do szafy 19" Intellinet 400mm 1U perforowana, czarna 148.00zł [+]
Półka do szafy 19" Intellinet 305mm 1U perforowana, czarna 149.00zł [+]
Półka do szafy 19" Intellinet 250mm 2U perforowana, czarna 150.00zł [+]
Półka do szafy 19" Intellinet 400mm 2U perforowana, czarna 171.00zł [+]
Szuflada Intellinet Rack 19" 2U 466mm z zamkiem 402.00zł [+]
Półka do szafy 19" Intellinet 350mm 1U, perforowana, szara 133.00zł [+]
Półka do szafy 19" Intellinet 1U 200mm pełna, szara 127.00zł [+]
Półka do szafy 19" Intellinet 400mm 1U perforowana, szara 142.00zł [+]
Półka do szafy 19" Intellinet 255mm 1U perforowana, szara 115.00zł [+]
Półka do szafy 19" Intellinet 150mm 1U perforowana, szara 79.00zł [+]
Półka do szafy 19" Intellinet 300mm 1U perforowana, szara 119.00zł [+]
Panel maskujący Intellinet Rack 19" 1U, czarny 46.00zł [+]
Organizer Kabli Intellient Rack 19" 1U 4x48mm, czarny 39.00zł [+]
Organizer Kabli Intellient Rack 19" 1U 4x67mm, czarny 55.00zł [+]
Organizer Kabli Intellient Rack 19" 1U z pokrywą, czarny 90.00zł [+]
Organizer Kabli Intellient Rack 19" pojedynczy uchwyt, czarny 12.00zł [+]
Organizer kabli Intellient Rack 19" 1U, 4 uchwyty 45x60mm, czarny 50.00zł [+]
Organizer Kabli Intellient Rack 19" 1U 4 uchwyty, szary 35.00zł [+]
Patch panel Intellinet 24 porty, otwarty z tacką, czarny 76.00zł [+]
Patch panel Intellinet 16 portów, otwarty, czarny 34.00zł [+]
Patch panel Intellinet 24 porty, 1U, kolorowe moduły 165.00zł [+]
Patch panel Intellinet 48 portów, UTP Cat.5e 284.00zł [+]
Patch panel Intellinet 12 portów, UTP Cat6, naścienny 147.00zł [+]
Patch panel Intellinet 48 portów, UTP Cat.6 438.00zł [+]
Patch panel Intellinet 24 portów, UTP Cat.5e 148.00zł [+]
Patch panel Intellinet 12 portów, UTP Cat.5e naścienny 116.00zł [+]
Patch panel Intellinet 1U Rack 19" UTP Cat5e 16-portowy 147.00zł [+]
Rama Stojąca Intellinet Rack 19" 18U Flatpack, czarna 310.00zł [+]
Rama mobilna Intellinet Rack 19" 29U 600x600, czarna 1,069.00zł [+]
Rama stojąca Intellinet Rack 19" 12U Flatpack, czarna 331.00zł [+]
Szyna ślizgowa Intellinet Rack 19" gł.1000mm 2szt. 312.00zł [+]
Szyna ślizgowa Intellinet Rack 19" gł.800mm 2szt. 253.00zł [+]
Szyna ślizgowa Intellinet Rack 19" gł.600mm 2szt. 237.00zł [+]
Osłonka Intellinet na RJ45, 10szt., czarna 5.00zł [+]
Osłonka Intellinet na RJ45, 10szt., niebieska 6.00zł [+]
Osłonka Intellinet na RJ45, 10szt., czerwona 6.00zł [+]
Osłonka Intellinet na RJ45, 10szt., szara 6.00zł [+]
Obudowa gniazda Intellinet natynkowa Keystone, 2 porty, biała 8.00zł [+]
Obudowa gniazda Intellinet natynkowa Keystone, 1 port, biała 7.00zł [+]
Wtyk Intellinet RJ45 8P/8C UTP Cat.5e/linka 100szt. 83.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet RJ45 UTP Cat.5e, żółty 10.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet RJ45 UTP Cat.5e, czarny 10.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet RJ45 UTP Cat.5e, czerwony 10.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet RJ45 UTP Cat.5e, niebieski 10.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet RJ45 UTP Cat.5e, pomarańczowy 10.00zł [+]
Wtyk Intellinet RJ45 8P/8C UTP Cat.5/drut 100szt. 134.00zł [+]
Wtyk modularny Intellinet RJ45 8P/8C STP Cat.5e 100szt. 224.00zł [+]
Trójnik RJ45 Intellinet UTP, 8P8C męski na 2x 8P8C żeński 7.00zł [+]
Wtyk Intellinet RJ45 8P/8C UTP Cat.6/drut 80szt. 140.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet RJ45 UTP Cat.6, biały 12.00zł [+]
Wtyk modularny Intellinet RJ45 STP Cat.6 90 szt. 269.00zł [+]
Wtyk modularny Intellinet RJ45 STP Cat.6 10G samozaciskowy 24.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet Cat.6, UTP Twist-On samozaciskowy, biały 19.00zł [+]
Wtyk Intellinet RJ45 8P/8C UTP Cat.6a/drut 80szt. 159.00zł [+]
Wtyk modularny Intellinet RJ45 STP Cat.6a 10G ekaranowany, beznarzędziowy 32.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet RJ45 STP Cat.8.1 40G, ekranowany, beznarzędziowy 58.00zł [+]
Łącznik blokowy Intellinet Cat.5e do kabla FTP 37.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet RJ45 UTP Cat.5e, biały 10.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet RJ45 UTP Cat.5e, zielony 10.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet RJ45 UTP Cat.6, czarny 12.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet RJ45 UTP Cat.6, niebieski 12.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet RJ45 UTP Cat.6, zielony 11.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet RJ45 UTP Cat.6, pomarańczowy 12.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet RJ45 UTP Cat.6, czerwony 12.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet RJ45 UTP Cat.6, żółty 11.00zł [+]
Wtyk Intellinet RJ45 8P/8C UTP Cat.5e/drut 100szt. 106.00zł [+]
Wtyk Intellinet RJ45 8P/8C UTP Cat.6/linka 100szt. 116.00zł [+]
Gniazdo natynkowe Intellinet Cat.6 2xRJ45 UTP, białe 40.00zł [+]
Rozdzielacz Intellinet RJ45x2 ekaranowany 35.00zł [+]
Adapter / łącznik Intellinet RJ45 8/8, 10 szt. 39.00zł [+]
Wtyk Intellinet RJ45 8P/8C UTP Cat.5e/linka 100szt. 97.00zł [+]
Wtyk modularny Intellinet RJ45 UTP Samozaciskowy 20.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet HDMI F/F biały 31.00zł [+]
Rozdzielacz Intellinet 2/1 RJ11 ADSL 18.00zł [+]
Puszka natynkowa Intellinet do paneli Keystone 13.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet USB 3.0 czarny 38.00zł [+]
Klips naprawczy Intellinet RJ45 50 szt. mix. kolorów 100.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet RJ11/12 biały 12.00zł [+]
Wtyk telefoniczny Intellinet RJ11 6P/4C 10szt. 7.00zł [+]
Panel 2-portowy Intellinet na moduły Keystone 8.00zł [+]
Panel 4-portowy Intellinet na moduły Keystone 7.00zł [+]
Kabel instalacyjny Intellinet skrętka Cat5e FTP linka, 100% miedź, 305m szary 656.00zł [+]
Kabel instalacyjny Intellinet skrętka Cat7 S/FTP drut 100% miedź, 305m szary 1,347.00zł [+]
Kabel instalacyjny Intellinet skrętka Cat7a S/FTP drut, 100% miedź, 305m szary 1,690.00zł [+]
Kabel instalacyjny Intellinet skrętka Cat5e U/UTP drut, SOHO CCA 305m szary 272.00zł [+]
Kabel instalacyjny 100% miedź Intellinet skrętka Cat5e UTP drut, 305m biały 732.00zł [+]
Kabel instalacyjny Intellinet skrętka Cat6 UTP drut SOHO CCA 305m, szary 386.00zł [+]
Kabel instalacyjny Intellinet skrętka Cat6 UTP drut 100% miedź 305m, szary, 23AWG, szpula 1,011.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 LSZH S/FTP, 05m, szary 11.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6a LSZH S/FTP, 1m, szary 24.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6a LSZH S/FTP, 1,5m, szary 15.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6a LSZH S/FTP, 2m, szary 24.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6a LSOH/LSZH S/FTP, 7,5m, szary 42.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6a LSZH S/FTP, 3m, szary 22.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6a LZSH S/FTP, 5m, szary 30.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6a LSZH S/FTP, 15m, szary 75.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6a LSZH S/FTP, 30m, szary 149.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e S/FTP, 3m, zielony 11.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6a LSZH S/FTP, 10m, szary 53.00zł [+]
Patchcord 100% miedź Intellinet Cat.6a LSZH S/FTP, 0,25m, szary 10.00zł [+]
Patchcord 100% miedź Intellinet Cat.6a LSZH S/FTP, 50m, szary 222.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet SC-SC duplex 50/125 OM3, MM 3m 53.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet ST-LC duplex 50/125 Om3, MM 3m 53.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet LC-SC duplex 50/125 OM3, MM 5m 57.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet SC-SC duplex 50/125 OM3, MM 1m 44.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet ST-LC duplex 50/125 OM3, MM 2m 48.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet LC-SC duplex 50/125 OM3, MM 20m 152.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet LC-SC duplex 50/125 OM3, MM 1m 43.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet LC-LC duplex 50/125 OM3, MM 20m 139.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet LC-LC duplex 50/125 OM3, MM 1m 45.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet LC-SC duplex 50/125 OM3, MM 10m 90.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet LC-LC duplex 50/125 OM3, MM 2m 48.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet LC-LC duplex 50/125 OM3, MM 10m 90.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet LC-LC duplex 50/125 OM3, MM 5m 81.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet LC-LC duplex 50/125 OM3, MM 3m 54.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet 516792 LC-LC duplex 9/125 OS2, SM 5m, żółty 55.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet LC-LC duplex 9/125 OS2, SM 10m 65.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet LC-LC duplex 9/125 OS2, SM 1m 53.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet SC-LC duplex 9/125 OS2, SM 1m 56.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet SC-LC duplex 9/125 OS2, SM 3m 61.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 15m, szary 59.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 20m, szary 91.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 10m, szary 47.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 7,5m, szary 36.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 3m, szary 19.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 2m, szary 17.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 1,5m, szary 14.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 1m, szary 12.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 0,5m, szary 9.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 0,5m, biały 9.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 1m, biały 12.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 2m, biały 15.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 3m, biały 19.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 5m, biały 29.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 1m, czarny 10.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 1,5m, czarny 14.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 5m, czarny 31.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 0,5m, żółty 9.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 1m, żółty 11.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 1,5m, żółty 14.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 3m, żółty 23.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 1m, niebieski 11.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 0,5m, czerwony 9.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 1,5m, czerwony 11.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 5m, czerwony 25.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 1,5m, zielony 14.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 2m, zielony 14.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 5m, zielony 34.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 0,5m, niebieski 9.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 1m, niebieski 7.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 1m, zielony 7.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 1m, szary 8.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 1m, czerwony 7.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 1m, biały 7.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 1m, żółty 7.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 2m, żółty 11.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 2m, czerwony 10.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 3m, szary 14.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 3m, żółty 12.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 3m, czerwony 12.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 5m, żółty 16.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 5m, czerwony 16.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 7,5m, niebieski 28.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 10m, niebieski 30.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 10m, szary 30.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 15m, szary 49.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 20m, szary 52.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 5m, szary 17.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 30m, szary 71.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 2m, zielony 9.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 0,5m, żółty 7.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 0,5m, biały 7.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 2m, biały 10.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 0,5m, szary 6.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 5m, biały 19.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 0,5m, niebieski 6.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 3m, niebieski 23.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 3m, czarny 12.00zł [+]
Szafa wisząca, zmontowana Intellinet 6U, 600x450, Rack 19", szklane drzwi, szara 694.00zł [+]
Szafa wisząca, zmontowana Intellinet 6U, 600x450, Rack 19", szklane drzwi, czarna 605.00zł [+]
Szafa wisząca, zmontowana Intellinet 12U, 600x450, Rack 19", szklane drzwi, czarna 920.00zł [+]
Szafa wisząca, zmontowana Intellinet 12U, 600x600, Rack 19", szklane drzwi, czarna 937.00zł [+]
Szafa wisząca Intellinet BASIC, 6U, 540x560, Rack 19", szklane drzwi, FLATPACK, czarna 361.00zł [+]
Szafa wisząca Intellinet BASIC, 6U, 540x560, Rack 19", szklane drzwi, FLATPACK, szara 361.00zł [+]
Szafa wisząca Intellinet BASIC, 9U, 540/560, Rack 19", szklane drzwi, FLATPACK, czarna 472.00zł [+]
Szafa wisząca Intellinet BASIC, 9U, 540/560, Rack 19", szklane drzwi, FLATPACK, szara 435.00zł [+]
Szafa wisząca Intellinet BASIC, 6U, 540x400, Rack 19", szklane drzwi, FLATPACK, czarna 347.00zł [+]
Szafa wisząca Intellinet BASIC, 6U, 540x400, Rack 19", szklane drzwi, FLATPACK, szara 354.00zł [+]
Szafa wisząca Intellinet BASIC, 9U, 540x400, Rack 19", szklane drzwi, FLATPACK, czarna 433.00zł [+]
Szafa wisząca Intellinet BASIC, 9U, 540x400, Rack 19", szklane drzwi, FLATPACK, szara 425.00zł [+]
Szafa wisząca, zmontowana Intellinet 4U+2U, 540x550, Rack 19", niskoprofilowana, szara 570.00zł [+]
Szafa wisząca, zmontowana Intellinet 4U+2U, 540x550, Rack 19", niskoprofilowana, czarna 555.00zł [+]
Zasilacz PoE Intellinet 15,4W 1xRJ45 Ethernet 802.3af 159.00zł [+]
Zasilacz PoE Intellinet 30W 1xGigabit RJ45 Ethernet 802.3af/at 281.00zł [+]
Rozdzielacz Splitter PoE+ Intellinet IEEE 802.3at 1xRJ45 5V/7.5V/9V/12V DC 253.00zł [+]
Regenerator Extender sygnału PoE+ Intellinet 1xRJ45 Gigabit 802.3af 391.00zł [+]
Zasilacz przemysłowy PoE+ Intellinet 1x RJ45 Gigabit 30W -40°C/+75°C 465.00zł [+]
Zasilacz PoE Intellinet 30W 1xGigabit RJ45 Ethernet 802.3af/at 287.00zł [+]
Zasilacz PoE+ Intellinet Gigabit Ethernet 1x RJ45 30W 802.3af/at 181.00zł [+]
Media konwerter Intellinet 10/100/1000Base-TX RJ45/SLOT SFP Mini GBIC 283.00zł [+]
Media konwerter Intellinet 1000Base-T RJ45/1000Base-SX SC MM 473.00zł [+]
Media konwerter Intellinet 1000Base-T RJ45/1000Base-SX SC SM 446.00zł [+]
Media Konwerter/zasilacz PoE+ Intellinet Gigabit 1000Base-T RJ45 na 1000Base-LX SM SC, 20km 465.00zł [+]
Media Konwerter/zasilacz PoE+ Intellinet Gigabit 1000Base-T RJ45 na Slot SFP, 120km 473.00zł [+]
Media konwerter Intellinet Gigabit 10/100/1000Base-T RJ45 na 1000Base-LX SC jednomodowy, 20 km 419.00zł [+]
Media konwerter Intellinet 10/100/1000Base-TX na 1000Base-LX (SC) jednomodowy, 20km, WDM RX1550/TX1310 398.00zł [+]
Media konwerter Intellinet 10/100/1000Base-TX na 1000Base-LX (SC) jednomodowy, 20km, WDM RX1310/TX1550 421.00zł [+]
Media Konwerter Intellinet 10GBase-T na 10GBase-R, 1x Slot 10GB SFP+ / 1x port 10GB RJ45 1,495.00zł [+]
Media konwerter Intellinet 10/100Base-TX RJ45/100Base-FX SC MM 229.00zł [+]
Media konwerter Intellinet 10/100Base-TX RJ45 na 100Base-FX ST wielomodowy, 2 km 240.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 24x 10/100/1000 Mbps + 2x SFP 787.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 8x 10/100/1000 Mbps 221.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 5x 10/100/1000 Mbps 143.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 8x 10/100/1000 Mbps PoE+ 140W Rack 19" 905.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 16x 10/100/1000 Mbps PoE+ 220W Rack 19" 1,795.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 16x 10/100/1000 Mbps Desktop/Rack 19" 548.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 5x 10/100/1000 Mbps PoE+ 60W Desktop 368.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 8x 10/100/1000 Mbps PoE+ 60W desktop 497.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 24x 10/100/1000 Mbps PoE+ 370W + 2x SFP Rack 19" LCD 2,249.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 4x 10/100/1000 Mbps PoE+ 80W + 1xSFP/1xRJ45 Combo desktop 536.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 16x 10/100/1000 Mbps PoE+ 370W + 2x SFP Rack 19" LCD 2,250.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 8x 10/100/1000 Mbps PoE+ 130W + 2x RJ45 Uplink LCD 1,219.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 8x 10/100/1000 Mbps w tym 4x Ultra PoE 140W Desktop/Rack 19" LCD 1,245.00zł [+]
Switch zarządzalny Intellinet 48x 10/100/1000 Mbps + 4x SFP 2,739.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 24x 10/100/1000 Mbps seria AV Rack 19" 983.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 24 x 10/100/1000 Mbps 596.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 4x 10/100/1000 Mbps PoE 25W/65W + 1x PoE PD 95W 387.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 8x 10/100/1000 Mbps Desktop 178.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 5x 10/100 Mbps 103.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 8x 10/100 Mbps PoE+ 140W Desktop 740.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 8x 10/100 Mbps w tym 4x PoE+ 70W Desktop/Rack 19" 365.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 8x 10/100 Mbps Desktop 99.00zł [+]
Switch zarządzalny Intellinet 24x 10/100/1000 Mbps + 2x SFP 2,344.00zł [+]
Switch zarządzalny Intellinet 24x 10/100/1000 Mbps + 2x slot SFP Rack 19" 1,150.00zł [+]
Switch zarządzalny Intellinet 16x 10/100/1000 Mbps PoE+ 374W + 2x slot SFP Rack 19" 2,312.00zł [+]
Switch zarządzalny Intellinet 8x 10/100/1000 Mbps PoE+, 2 sloty SFP 1,297.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 6x 10/100 Mbps w tym 3x PoE i 1x High-Power PoE Desktop 330.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 8x 10/100/1000 Mbps PoE+ 85W zasilanie przez port PoE 90W 834.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 5x 10/100 Mbps Desktop 74.00zł [+]
Kabel RJ45 Krux KRX0055 KAT.7 S/FTP 5m 10 Gb/s czarno-czerwony 27.00zł [+]
Przełącznik KVM ATEN CS1308 (CS1308-AT-G) 8-port. 717.00zł [+]
Przełącznik KVM ATEN CS1316 (CS1316-AT-G) 16-port. 1,164.00zł [+]
Przełącznik KVM ATEN CS1708A (CS1708A-AT-G) 8-port. 1,556.00zł [+]
Kabel KVM ATEN 2L-5202U 1,8m 48.00zł [+]
Kabel KVM ATEN 2L-5203U 3m 64.00zł [+]
Kabel KVM ATEN 2L-5205U 5m 78.00zł [+]
Przełącznik KVM ATEN DVI/USB CS22D (CS22D-A7) 2-port. 248.00zł [+]
Przełącznik KVM ATEN VGA/USB/PS2 CS82U (CS82U-AT) 2-port. 237.00zł [+]
Extender KVM ATEN VGA/USB CE700A (CE700-AT-G) 150m 901.00zł [+]
Przełącznik KVM ATEN DVI/USB/Audio CS682 (CS682-AT) 2-port. 284.00zł [+]
Przełącznik KVM ATEN HDMI/USB/Audio CS692 (CS692-AT) 2-port. 273.00zł [+]
Przełącznik KVM ATEN VGA/USB/PS2 CS84U (CS84U-AT) 4-port. 413.00zł [+]
Extender KVM ATEN VGA/USB CE100 (CE100-A7-G) 100m 626.00zł [+]
Extender ATEN HDMI VE800A (VE800A-AT-G) 60m 317.00zł [+]
Extender USB ATEN UCE60 (UCE60-AT) cat.5 60m 209.00zł [+]
Extender USB 2.0 ATEN UCE260 (UCE260-A7-G) cat.5 60m 364.00zł [+]
Kabel KVM ATEN 2L-7D02UH 1,8m USB/HDMI/Audio 107.00zł [+]
Konsola LCD 17" KVM ATEN CL1000M-ATA (CL1000M-ATA-AG) 3,205.00zł [+]
Konsola LCD 17" KVM ATEN CL1008M-ATA (CL1008M-ATA-AG) 8-port. 4,121.00zł [+]
Konsola LCD 17" KVM ATEN CL5708M-ATA (CL5708M-ATA-AG) 8-port. 4,969.00zł [+]
Przełącznik KVM ATEN USB HDMI/Audio CS1798 (CS1798-AT-G) 8-port. 3,044.00zł [+]
Przełącznik KVM ATEN DisplayPort/USB CS22DP (CS22DP-AT) 2-port. 392.00zł [+]
Adapter Poe Injector Lanberg pasywyny UTP 0.15m 9.00zł [+]
Karta sieciowa Lanberg 1Gb PCI-E 1x RJ45 61.00zł [+]
Karta sieciowa Lanberg USB 3.0 -- RJ-45 1Gb na kablu 65.00zł [+]
Karta sieciowa Lanberg USB-C 3.1 -- RJ-45 1Gb na kablu 64.00zł [+]
Karta sieciowa Lanberg USB 2.0 -- RJ-45 100Mb na kablu 30.00zł [+]
Adapter Lanberg złączka sieciowa RJ-45 X2 kat.5e 8.00zł [+]
Adapter Lanberg złączka sieciowa RJ-45 X2 kat.5e ekranowany 11.00zł [+]
Adapter Lanberg złączka sieciowa RJ-45 X2 kat.6 10.00zł [+]
Adapter Lanberg złączka sieciowa RJ-45 X2 kat.6 ekranowany 13.00zł [+]
Adapter Lanberg złączka sieciowa RJ-45 - RJ-45 X2 5.00zł [+]
Adapter Lanberg złączka sieciowa RJ-45 - RJ-45 kat.6 ekranowany wodoodporny IP67 32.00zł [+]
Cokół do szaf stojących Lanberg CK01-66-B 600x600mm 19'' (FF01 & FF02) czarny 139.00zł [+]
Panel wentylacyjny Lanberg LCD poziomy 1U z termostatem do szaf 19" 2 wentylatory 230V czarny 264.00zł [+]
Panel wentylacyjny Lanberg LCD poziomy 1U z termostatem do szaf 19" 4 wentylatory 230V czarny 372.00zł [+]
Śruba montażowa M6 do szaf 19 (koszyczek, podkładka, śruba) LANBERG 50 szt 39.00zł [+]
Półka do szaf wysuwana 19" 800mm czarna Lanberg (1U 465X550mm udźwig do 18kg, montaż 4-punktowy) 145.00zł [+]
Półka do szaf 19" 800mm czarna Lanberg (1U/483x500mm udźwig do 25kg, montaż 4-punktowy) 137.00zł [+]
Półka do szaf 19" 800mm czarna Lanberg (1U/465x500mm udźwig do 20kg, montaż 4-punktowy) 79.00zł [+]
Półka do szaf 19" 600mm czarna Lanberg (1U/483x300mm udźwig do 25kg, montaż 4-punktowy) 80.00zł [+]
Półka do szaf 19" 600mm czarna Lanberg (1U/465x300mm udźwig do 20kg, montaż 4-punktowy) 55.00zł [+]
Półka do szaf 19" 450mm szara Lanberg (1U/486x270mm udźwig do 120kg, montaż 4-punktowy) 52.00zł [+]
Półka do szaf 19" 450mm czarna Lanberg (1U/486x270mm udźwig do 120kg, montaż 4-punktowy) 54.00zł [+]
Półka do szaf 19" 600mm szara Lanberg (1U/483x300mm udźwig do 25kg, montaż 4-punktowy) 92.00zł [+]
Półka do szaf 10" 310mm czarna Lanberg (1U/254x180mm udźwig do 20kg, montaż 4-punktowy) 26.00zł [+]
Półka do szaf 10" 310mm szara Lanberg (1U/254x180mm udźwig do 20kg, montaż 4-punktowy) 23.00zł [+]
Półka do szaf 19" 1000mm czarna Lanberg (1U/465x715mm udźwig do 120kg, montaż 4-punktowy) 118.00zł [+]
Półka do szaf 19" 1000mm czarna Lanberg (1U/483x750mm, udźwig do 15kg, montaż 4-punktowy) 159.00zł [+]
Półka do szaf wysuwana 19" 1000mm czarna Lanberg (1U 465X750mm, udźwig do 15kg, montaż 4-punktowy) 186.00zł [+]
Półka do szaf 19" 1200mm czarna Lanberg (1U/483x900mm udźwig do 25kg, montaż 4-punktowy) 200.00zł [+]
Półka do szaf 19" 450/600/800/1000mm czarna Lanberg (1U/483x315mm udźwig do 20kg, montaż 4-punktowy) 90.00zł [+]
Półka do szaf 19" 450/600/800/1000mm szara Lanberg (1U/483x315mm udźwig do 20kg, montaż 4-punktowy) 84.00zł [+]
Panel szczotkowy Lanberg AK-1102-S do szafy 19" montowany w przepustach kablowych szary 24.00zł [+]
Panel szczotkowy Lanberg AK-1101-S do szafy 19" 1U szary 25.00zł [+]
Panel szczotkowy Lanberg AK-1101-B do szafy 19" 1U czarny 23.00zł [+]
Organizer kabli Lanberg AK-1202-S 19" 1U z 5 plastikowymi uchwytami - typ B szary 42.00zł [+]
Organizer kabli Lanberg AK-1202-B 19" 1U z 5 plastikowymi uchwytami - typ B czarny 47.00zł [+]
Organizer kabli Lanberg AK-1201-B 19" 1U z zaślepką - typ A czarny 31.00zł [+]
Organizer kabli Lanberg AK-1203-S 19" 1U z 5 uchwytami panel szczotkowany - typ B szary 37.00zł [+]
Organizer kabli Lanberg AK-1204-B 19" 2U z 5 uchwytami panel szczotkowany - typ B czarny 50.00zł [+]
Organizer kabli Lanberg AK-1205-B 19" 1U z 5 uchwytami - typ B czarny 33.00zł [+]
Organizer kabli Lanberg AK-1205-S 19" 1U z 5 uchwytami - typ B szary 33.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPU5-0024-B 24 port 0.5U kat.5e czarny 126.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPS5-0024-B 24 port 0.5U kat.5e ekranowany czarny 145.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPU5-0024-S 24 port 0.5U kat.5e szary 125.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPS6-0024-B 24 port 0.5U kat.6 ekranowany czarny 159.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPS6-0024-S 24 port 0.5U kat.6 ekranowany szary 159.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPU6-0024-S 24 port 0.5U kat.6 szary 115.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPU5-1024-B 24 port 1U kat.5e czarny 94.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPS5-1024-B 24 port 1U kat.5e ekranowany czarny 170.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPS5-1024-S 24 port 1U kat.5e ekranowany szary 167.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPU5-1024-S 24 port 1U kat.5e szary 96.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPU6-1024-B 24 port 1U kat.6 czarny 113.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPS6-1024-B 24 port 1U kat.6 ekranowany czarny 184.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPS6-1024-S 24 port 1U kat.6 ekranowany szary 180.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPU6-1024-S 24 port 1U kat.6 szary 111.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPU5-1048-B 48 port 1U kat.5e czarny 177.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPU5-1048-B 48 port 1U kat.5e czarny USZK.OPAK. 167.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPU5-1048-S 48 port 1U kat.5e szary 169.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPU6-1048-B 48 port 1U kat.6 czarny 187.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPU6-1048-S 48 port 1U kat.6 szary 186.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPF5-9012-B 12 port 1U 10" kat.5e ekranowany czarny 93.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPF5-9012-S 12 port 1U 10" kat.5e ekranowany szary 93.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPF6-9012-B 12 port 1U 10" kat.6 ekranowany czarny 111.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPF6-9012-S 12 port 1U 10" kat.6 ekranowany szary 100.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPU5-9012-B 12 port 1U 10" kat.5e czarny 50.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPU5-9012-S 12 port 1U 10" kat.5e szary 50.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPU6-9012-B 12 port 1U 10" kat.6 czarny 59.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPU6-9012-S 12 port 1U 10" kat.6 szary 59.00zł [+]
Patch panel pusty Lanberg PPKS-1024-B 24 port 1U 19" do modułów keystone czarny 50.00zł [+]
Patch panel pusty Lanberg PPKS-1024-S 24 port 1U 19" do modułów keystone szary 50.00zł [+]
Patch panel pusty Lanberg PPKS-1124-B 24 port 1U 19" z organizerem do modułów keystone czarny 94.00zł [+]
Patch panel pusty Lanberg PPKS-1124-S 24 port 1U 19" z organizerem do modułów keystone szary 94.00zł [+]
Patch panel pusty Lanberg PPKS-1224-B 24 port 1U 19" naprzemienny z organizerem do modułów keystone czarny 64.00zł [+]
Patch panel Lanberg 24 port 1U kat.6A czarny 150.00zł [+]
Patch panel Lanberg 24 port 1U kat.6A szary 140.00zł [+]
Patch panel Lanberg 24 port 1U kat.6A ekranowany czarny 232.00zł [+]
Patch panel Lanberg 24 port 1U kat.6A ekranowany szary 232.00zł [+]
Patch panel Lanberg 24 port 1U kat.7 ekranowany czarny 259.00zł [+]
Patch panel Lanberg 24 port 1U kat.7 ekranowany szary 233.00zł [+]
Patch panel pusty Lanberg 12 port 1U 10" z organizerem do modułów keystone czarny 40.00zł [+]
Patch panel pusty Lanberg 12 port 1U 10" z organizerem do modułów keystone szary 40.00zł [+]
Uchwyt ścienny rack Lanberg 19" 4U 497x400/240 czarna 118.00zł [+]
Panel szczotkowy Lanberg AK-1103-B do szafy 19" 1U czarny 26.00zł [+]
Panel szczotkowy Lanberg AK-1103-S do szafy 19" 1U szary 24.00zł [+]
Panel szczotkowy Lanberg AK-1104-B do szafy 10" montowany w przepustach kablowych czarny 14.00zł [+]
Panel szczotkowy Lanberg AK-1104-S do szafy 10" montowany w przepustach kablowych szary 14.00zł [+]
Panel szczotkowy Lanberg AK-1105-B do szafy 19" stojącej montowany w przepustach kablowych czarny 22.00zł [+]
Wentylator do szaf 19" wiszących LANBERG 230V 120X120X38mm 49.00zł [+]
Kółka x4 z gwintem i hamulcem Lanberg do szaf wiszących 19" 78.00zł [+]
Zaślepka do szaf Lanberg AK-1403-S 10" 1U szara 7.00zł [+]
Termostat zamykający Lanberg 10A do szaf z uchem montażowym Rack i kostką elektryczną szary 36.00zł [+]
Termostat zamykający Lanberg 10A do szaf z uchem montażowym Rack i kostką elektryczną czarny 36.00zł [+]
Pokrywa i spód do ram rozkładanych Lanberg czarna 59.00zł [+]
Zaślepka do szaf Lanberg AK-1402-B 19" 2U czarna 26.00zł [+]
Zaślepka do szaf Lanberg AK-1401-B 19" 1U czarna 19.00zł [+]
Zaślepka do szaf Lanberg AK-1404-B 19" 3U czarna 33.00zł [+]
Zaślepka do szaf Lanberg AKP-1401-B 19" 1U szybkomontażowa plastikowa ognioodporna czarna 14.00zł [+]
Zaślepka do szaf Lanberg AKP-1402-B 19" 2U szybkomontażowa plastikowa ognioodporna czarna 22.00zł [+]
Zaślepka do szaf Lanberg AKP-1401-S 19" 1U szybkomontażowa plastikowa ognioodporna szara 14.00zł [+]
Zaślepka do szaf Lanberg AKP-1402-S 19" 2U szybkomontażowa plastikowa ognioodporna szara 19.00zł [+]
Wtyk sieciowy Lanberg PLU-5000 RJ-45 8P8C kat. 5e UTP 100 sztuk 29.00zł [+]
Wtyk sieciowy Lanberg PLS-5000 RJ-45 8P8C kat. 5e FTP 100 sztuk 43.00zł [+]
Moduł Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- LSA beznarzędziowy FTP kat.5e 180° do puszki montażowej 13.00zł [+]
Moduł Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- LSA beznarzędziowy UTP kat.5e 180° do puszki montażowej 9.00zł [+]
Moduł Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- LSA FTP kat.5e 180° do puszki montażowej 9.00zł [+]
Moduł Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- LSA FTP kat.5e 90° do puszki montażowej 9.00zł [+]
Moduł Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- LSA UTP kat.5e 180° do puszki montażowej 7.00zł [+]
Moduł Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- LSA UTP kat.5e 90° do puszki montażowej 7.00zł [+]
Wtyk sieciowy Lanberg PLU-5020EZ RJ-45 8P8C kat. 5e UTP przelotowy 20 sztuk 9.00zł [+]
Wtyk sieciowy Lanberg PLU-5000EZ RJ-45 8P8C kat. 5e UTP przelotowy 100 sztuk 36.00zł [+]
Wtyk sieciowy Lanberg PLS-5020EZ RJ-45 8P8C kat. 5e FTP przelotowy 20 sztuk 14.00zł [+]
Wtyk sieciowy Lanberg PLS-5000EZ RJ-45 8P8C kat. 5e FTP przelotowy 100 sztuk 58.00zł [+]
Łącznik Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- RJ45 FTP kat.5e 90 złączka sieciowa 9.00zł [+]
Adapter Lanberg złączka sieciowa przelotka okienna RJ45 kat.5E 17cm 17.00zł [+]
Adapter Lanberg złączka sieciowa przelotka okienna RJ45 kat.5E 23cm 18.00zł [+]
Wtyk sieciowy Lanberg PLS-6000 RJ-45 8P8C kat. 6 FTP 100 sztuk z prowadnicą 63.00zł [+]
Wtyk sieciowy Lanberg PLU-6000 RJ-45 8P8C kat. 6 UTP 100 sztuk z prowadnicą 32.00zł [+]
Wtyk sieciowy Lanberg PLU-6020 RJ-45 8P8C kat. 6 UTP 20 sztuk z prowadnicą 10.00zł [+]
Moduł Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- LSA beznarzędziowy FTP kat.6 180° do puszki montażowej 13.00zł [+]
Moduł Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- LSA beznarzędziowy UTP kat.6 180° do puszki montażowej 9.00zł [+]
Moduł Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- LSA FTP kat.6 90° do puszki montażowej 11.00zł [+]
Moduł Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- LSA UTP kat.6 180° do puszki montażowej 7.00zł [+]
Moduł Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- LSA UTP kat.6 90° do puszki montażowej 6.00zł [+]
Łącznik Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- RJ45 UTP kat.6 do puszki montażowej złączka sieciowa 8.00zł [+]
Łącznik Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- RJ45 FTP kat.6 do puszki montażowej złączka sieciowa 8.00zł [+]
Wtyk sieciowy Lanberg PLU-6000EZ RJ-45 8P8C kat. 6 UTP przelotowy 100 sztuk 38.00zł [+]
Wtyk sieciowy Lanberg PLS-6020EZ RJ-45 8P8C kat. 6 FTP przelotowy 20 sztuk 15.00zł [+]
Wtyk sieciowy Lanberg PLS-6000EZ RJ-45 8P8C kat. 6 FTP przelotowy 100 sztuk 67.00zł [+]
Gniazdo Lanberg 45x45 RJ45 + keystone kat.6 UTP białe 8.00zł [+]
Łącznik Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- RJ45 FTP kat.6 90 złączka sieciowa 10.00zł [+]
Łącznik sieciowy wtyk Lanberg kat. 6 FTP beznarzędziowy 15.00zł [+]
Wtyk sieciowy Lanberg PLS-6120 RJ-45 8P8C kat. 6 FTP 20 sztuk z prowadnicą do linki i do drutu od 1.2 17.00zł [+]
Wtyk sieciowy Lanberg PLS-6100 RJ-45 8P8C kat. 6 FTP 100 sztuk z prowadnicą do linki i do drutu od 1.2 50.00zł [+]
Wtyk sieciowy Lanberg beznarzędziowy RJ-45 8P8C kat. 6 FTP 14.00zł [+]
Moduł Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- LSA FTP kat.6A 180° do puszki montażowej 10.00zł [+]
Moduł Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- LSA beznarzędziowy UTP kat.6a 180° do puszki montażowej 9.00zł [+]
Moduł Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- LSA UTP kat.6A 180° 7.00zł [+]
Moduł Keystone Lanberg gniazdo beznarzędziowe RJ45 -- LSA FTP kat.6A 16.00zł [+]
Łącznik sieciowy wtyk Lanberg kat. 6A FTP beznarzędziowy 17.00zł [+]
Wtyk sieciowy Lanberg beznarzędziowy RJ-45 8P8C kat. 6A FTP 16.00zł [+]
Moduł Keystone Lanberg gniazdo beznarzędziowy RJ45 -- LSA 180° FTP kat.7 19.00zł [+]
Gniazdo natynkowe Lanberg OU5-0001-W kat.5e 1X RJ45 8.00zł [+]
Gniazdo natynkowe Lanberg OS5-0001-W kat.5E ekranowane 1X RJ45 9.00zł [+]
Gniazdo natynkowe Lanberg OU6-0001-W kat.6 1X RJ45 10.00zł [+]
Gniazdo natynkowe Lanberg OU5-0002-W kat.5E 2X RJ45 12.00zł [+]
Gniazdo natynkowe Lanberg OS5-0002-W kat.5E ekranowane 2X RJ45 11.00zł [+]
Gniazdo natynkowe Lanberg OU6-0002-W kat.6 2X RJ45 14.00zł [+]
Gniazdo natynkowe Lanberg OS6-0001-W kat.6 ekranowane 1x RJ45 12.00zł [+]
Gniazdo natynkowe Lanberg OS6-0002-W kat.6 ekranowane 2X RJ45 15.00zł [+]
Gniazdo podtynkowe Lanberg 230V pojedyncze + 2x USB 2.1 A francuskie 42.00zł [+]
Gniazdo podtynkowe Lanberg 230V pojedyncze + 2x USB 2.1 A schuko 38.00zł [+]
Gniazdo podtynkowe Lanberg 230V pojedyncze + 2x USB 2.1 A schuko czarne 42.00zł [+]
Gniazdo Lanberg 45x45 230V pojedyncze Schuko beznarzędziowe białe 9.00zł [+]
Gniazdo Lanberg 45x45 230V pojedyncze Schuko + łącznik białe 10.00zł [+]
Osłonka na wtyk RJ45 Lanberg 100 szt czarna 18.00zł [+]
Osłonka na wtyk RJ45 Lanberg 100 szt czerwona 16.00zł [+]
Osłonka na wtyk RJ45 Lanberg 100 szt biała 18.00zł [+]
Osłonka na wtyk RJ45 Lanberg 100 szt żółta 16.00zł [+]
Osłonka na wtyk RJ45 Lanberg 100 szt niebieska 18.00zł [+]
Osłonka na wtyk RJ45 Lanberg 100 szt zielona 16.00zł [+]
Osłonka na wtyk RJ45 Lanberg 100 szt szara 17.00zł [+]
Puszka natynkowa Lanberg na jeden moduł keystone 6.00zł [+]
Puszka natynkowa Lanberg na dwa moduły keystone 8.00zł [+]
Adapter Lanberg złączka sieciowa spliter RJ-45 - RJ-45 X2 ekranowany 13.00zł [+]
Kabel FTP Lanberg 100Mb/s 305m linka CCA 242.00zł [+]
Kabel FTP Lanberg kat. 5e 305m drut CU outdoor żelowany 884.00zł [+]
Kabel FTP Lanberg kat. 6 305m drut CU outdoor żelowany 1,161.00zł [+]
Kabel FTP Lanberg kat. 5e 305m drut CU szary 673.00zł [+]
Kabel FTP Lanberg kat. 6 305m drut CU szary 909.00zł [+]
Kabel FTP Lanberg kat. 6 305m drut Outdoor CU czarny 953.00zł [+]
Kabel SFTP Lanberg kat. 6 305m drut CU szary 1,063.00zł [+]
Kabel SFTP Lanberg kat. 5e 305m drut CU szary CPR+ fluke passed 720.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg 1Gb/s 305m drut CCA 279.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg 100Mb/s 305m linka CCA 198.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg kat. 5e 305m drut CU outdoor żelowany 699.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg kat. 6 305m drut CU outdoor żelowany 937.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg kat. 5e 305m drut CU szary 366.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg kat. 6 305m drut CU szary 645.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg kat. 6 305m drut Outdoor CU czarny 699.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg kat. 5e 305m drut Outdoor CU czarny 581.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg kat. 6 305m drut CU szary fluke passed 620.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg kat. 5e 305m drut CU szary fluke passed 413.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg kat. 5e 305m drut CU niebieski fluke passed 409.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg kat. 5e 305m drut CU czerwony fluke passed 433.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg kat. 5e 305m drut CU żółty fluke passed 444.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg 100Mb/s 305m drut CCA czerwony 168.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg kat. 5e 305m drut CU zielony fluke passed 409.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg kat. 5e 305m drut CU pomarańczowy fluke passed 428.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg 100Mb/s 305m drut CCA zielony 168.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg 100Mb/s 305m drut CCA czarny 177.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg 100Mb/s 305m drut CCA pomarańczowy 168.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 0,25m niebieski 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 0,25m szary 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 0,25m żółty 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 0,5m szary 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 1,5m niebieski 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 1,5m szary 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 1,5m żółty 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 10m niebieski 12.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 10m szary 17.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 10m zielony 12.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 10m żółty 12.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 15m niebieski 16.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 15m szary 18.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 15m zielony 16.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 1m szary 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 15m żółty 16.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 5m szary 9.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 3m szary 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 2m szary 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 20m zielony 19.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 20m szary 23.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 20m niebieski 20.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,25m czarny 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,25m szary 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,5m czarny 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,5m zielony 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,5m szary 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1m zielony 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1m szary 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1,5m czarny 7.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1,5m zielony 7.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1,5m szary 7.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 2m czarny 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 2m szary 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 3m czarny 9.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 3m zielony 9.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 5m czarny 12.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 5m zielony 12.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 5m szary 12.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 10m czarny 18.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 10m zielony 18.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 10m szary 18.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 15m czarny 24.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 15m zielony 22.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 15m szary 24.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 20m zielony 29.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 20m szary 33.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,25m niebieski 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,25m pomarańczowy 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,25m biały 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,5m niebieski 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,5m pomarańczowy 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,5m biały 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1m niebieski 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1m pomarańczowy 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1m biały 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1,5m niebieski 7.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1,5m pomarańczowy 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1,5m biały 7.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 3m niebieski 9.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 3m biały 9.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 5m niebieski 11.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 5m pomarańczowy 12.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 5m biały 12.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 10m niebieski 16.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 10m pomarańczowy 16.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 10m biały 18.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 15m niebieski 24.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 15m pomarańczowy 15.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 20m niebieski 29.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 20m pomarańczowy 33.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 20m biały 29.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 15m czarny 15.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 20m czarny 20.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 15m biały 16.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 1,5m pomarańczowy 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 15m pomarańczowy 15.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,25m czerwony 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,5m czerwony 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1m czerwony 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1,5m czerwony 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 2m czerwony 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 3m czerwony 9.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 10m czerwony 16.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 15m czerwony 24.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 20m czerwony 29.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 15m czerwony 12.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,25m LSZH CU fluke passed szary 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,5m LSZH CU fluke passed szary 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1m LSZH CU fluke passed szary 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1,5m LSZH CU fluke passed szary 9.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 2m LSZH CU fluke passed szary 11.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 3m LSZH CU fluke passed szary 13.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 5m LSZH CU fluke passed szary 18.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 10m LSZH CU fluke passed szary 31.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,25m LSZH CU fluke passed czarny 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,5m LSZH CU fluke passed czarny 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1m LSZH CU fluke passed czarny 7.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1,5m LSZH CU fluke passed czarny 9.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 3m LSZH CU fluke passed czarny 13.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 5m LSZH CU fluke passed czarny 18.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 10m LSZH CU fluke passed czarny 31.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 2m LSZH CU fluke passed czarny 11.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,25m szary 10-pack 33.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,5m szary 10-pack 39.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1m szary 10-pack 44.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1,5m szary 10-pack 51.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 0,5m zielony 10-Pack 29.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 2m szary 10-pack 57.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 3m szary 10-pack 74.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,25m czarny 10-pack 33.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1,5m czarny 10-pack 52.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 3m czarny 10-pack 74.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,25m biały 10-pack 33.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,5m biały 10-pack 39.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1m biały 10-pack 44.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1,5m biały 10-pack 50.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 2m biały 10-pack 57.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 3m biały 10-pack 74.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,25m niebieski 10-pack 33.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,5m niebieski 10-pack 39.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1m niebieski 10-pack 44.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1,5m niebieski 10-pack 51.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 2m niebieski 10-pack 57.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 3m niebieski 10-pack 74.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,25m zielony 10-pack 33.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,5m zielony 10-pack 39.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1m zielony 10-pack 44.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,25m czerwony 10-pack 33.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,5m czerwony 10-pack 39.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1m czerwony 10-pack 44.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 0,5m LSZH CCA fluke passed niebieski 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 1m LSZH CCA fluke passed niebieski 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 1,5m LSZH CCA fluke passed niebieski 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 2m LSZH CCA fluke passed niebieski 9.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 3m LSZH CCA fluke passed niebieski 10.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 5m LSZH CCA fluke passed niebieski 11.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 10m LSZH CCA fluke passed niebieski 21.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 15m LSZH CCA fluke passed niebieski 32.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 20m LSZH CCA fluke passed niebieski 39.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 1m LSZH CCA fluke passed czarny 7.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 2m LSZH CCA fluke passed czarny 9.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 3m LSZH CCA fluke passed czarny 11.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 5m LSZH CCA fluke passed czarny 14.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 10m LSZH CCA fluke passed czarny 19.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 15m LSZH CCA fluke passed czarny 32.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 20m LSZH CCA fluke passed czarny 39.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 0,5m LSZH CCA fluke passed zielony 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 1,5m LSZH CCA fluke passed zielony 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 2m LSZH CCA fluke passed zielony 9.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 3m LSZH CCA fluke passed zielony 11.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 5m LSZH CCA fluke passed zielony 10.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 15m LSZH CCA fluke passed zielony 32.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 20m LSZH CCA fluke passed zielony 34.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 0,5m LSZH CCA fluke passed czerwony 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 1m LSZH CCA fluke passed czerwony 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 1,5m LSZH CCA fluke passed czerwony 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 2m LSZH CCA fluke passed czerwony 9.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 3m LSZH CCA fluke passed czerwony 10.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 5m LSZH CCA fluke passed czerwony 11.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 10m LSZH CCA fluke passed czerwony 19.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 15m LSZH CCA fluke passed czerwony 32.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 20m LSZH CCA fluke passed czerwony 34.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 0,5m LSZH CCA fluke passed szary 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 1,5m LSZH CCA fluke passed szary 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 2m LSZH CCA fluke passed szary 9.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 5m LSZH CCA fluke passed szary 14.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 20m LSZH CCA fluke passed szary 39.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 0,5m LSZH CCA fluke passed żółty 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 1m LSZH CCA fluke passed żółty 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 1,5m LSZH CCA fluke passed żółty 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 3m LSZH CCA fluke passed żółty 11.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 10m LSZH CCA fluke passed żółty 18.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 15m LSZH CCA fluke passed żółty 32.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 20m LSZH CCA fluke passed żółty 39.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 1m LSZH CCA fluke passed biały 7.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 1,5m LSZH CCA fluke passed biały 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 2m LSZH CCA fluke passed biały 9.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 3m LSZH CCA fluke passed biały 11.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 5m LSZH CCA fluke passed biały 11.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 10m LSZH CCA fluke passed biały 21.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 0,5m LSZH CCA fluke passed pomarańczowy 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 1m LSZH CCA fluke passed pomarańczowy 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 1,5m LSZH CCA fluke passed pomarańczowy 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 2m LSZH CCA fluke passed pomarańczowy 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 3m LSZH CCA fluke passed pomarańczowy 11.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 5m LSZH CCA fluke passed pomarańczowy 11.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 10m LSZH CCA fluke passed pomarańczowy 18.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 15m LSZH CCA fluke passed pomarańczowy 32.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 20m LSZH CCA fluke passed pomarańczowy 38.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 0,25m LSZH CU fluke passed szary 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 0,5m LSZH CU fluke passed szary 7.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 1m LSZH CU fluke passed szary 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 1,5m LSZH CU fluke passed szary 9.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 3m LSZH CU fluke passed szary 15.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 5m LSZH CU fluke passed szary 21.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 10m LSZH CU fluke passed szary 36.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.7 0,5m LSZH CU fluke passed szary 7.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.7 1m LSZH CU fluke passed szary 9.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.7 3m LSZH CU fluke passed szary 16.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.7 10m LSZH CU fluke passed szary 39.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg MM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX 3.0mm OM2 50/125 LSZH 2m pomarańczowy 17.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg MM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX 3.0mm OM2 50/125 LSZH 5m pomarańczowy 20.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg MM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX 3.0mm OM3 50/125 LSZH 1m aqua 17.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg MM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX 3.0mm OM3 50/125 LSZH 2m aqua 18.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg MM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX 3.0mm OM3 50/125 LSZH 3m aqua 21.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg MM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX 3.0mm OM3 50/125 LSZH 5m aqua 25.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg MM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX 3.0mm OM4 50/125 LSZH 1m fioletowy 18.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg MM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX 3.0mm OM4 50/125 LSZH 2m fioletowy 22.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg MM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX 3.0mm OM4 50/125 LSZH 5m fioletowy 32.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg MM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0mm OM3 50/125 LSZH 3m aqua 22.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg MM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0mm OM3 50/125 LSZH 5m aqua 24.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg MM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0mm OM4 50/125 LSZH 2m fioletowy 23.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg MM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0mm OM4 50/125 LSZH 5m fioletowy 32.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg MM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0mm OM4 50/125 LSZH 10m fioletowy 56.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/UPC SIMPLEX 3.0mm SZH G657A1 1m żółty 10.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/UPC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A1 2m żółty 10.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/UPC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A1 3m żółty 10.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/UPC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A1 5m żółty 11.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm G657B3 10m biały 17.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm G657B3 15m biały 19.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm G657B3 20m biały 22.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm G657B3 25m biały 25.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm G657B3 30m biały 32.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm G657B3 35m biały 37.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm G657B3 40m biały 41.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm G657B3 50m biały 46.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm G657A2 2.5m biały 10.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm G657A2 5m biały 12.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A2 10m biały 14.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A2 15m biały 14.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A2 20m biały 18.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A2 25m biały 17.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A2 30m biały 23.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A2 35m biały 25.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A2 50m biały 30.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A2 40m biały 27.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm G657B3 2.5m biały 12.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 1m żółty 15.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 2m żółty 16.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 5m żółty 19.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 10m żółty 23.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 15m żółty 28.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 2m żółty 16.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 5m żółty 18.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 10m żółty 22.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/UPC-SC/UPC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A1 2m żółty 11.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/UPC-SC/UPC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A1 5m żółty 10.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/UPC-SC/UPC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A1 10m żółty 13.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM LC/UPC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A1 2m żółty 11.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM LC/UPC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A1 5m żółty 11.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM LC/UPC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A1 3m żółty 10.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 1m żółty 17.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 2m żółty 18.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 3m żółty 20.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 5m żółty 19.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM LC/UPC-LC/UPC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A1 1m żółty 11.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM LC/UPC-LC/UPC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A1 2m żółty 11.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM LC/UPC-LC/UPC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A1 5m żółty 14.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM LC/UPC-LC/UPC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A1 10m żółty 15.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-LC/APC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 2m żółty 16.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 1m żółty 15.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 2m żółty 18.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 5m żółty 20.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM LC/APC-LC/APC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 1m żółty 17.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM LC/APC-LC/APC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 3m żółty 17.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM LC/APC-LC/APC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 5m żółty 21.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM LC/APC-LC/APC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 10m żółty 26.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM LC/APC-LC/UPC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 2m żółty 19.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,25m szary 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,25m zielony 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,25m żółty 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,5m niebieski 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,5m szary 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,5m zielony 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,5m żółty 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 1,5m niebieski 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 1,5m szary 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 1,5m zielony 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 1,5m żółty 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 10m niebieski 13.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 10m szary 15.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 10m zielony 12.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 10m żółty 12.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 15m żółty 16.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 1m niebieski 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 1m szary 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 1m zielony 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg kat.5e 20m szary 18.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 20m zielony 17.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 20m żółty 19.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 2m niebieski 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 2m szary 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 2m zielony 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 2m żółty 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 3m niebieski 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 3m szary 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 3m zielony 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 5m niebieski 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 5m szary 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 5m żółty 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 0,25m szary 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 0,5m szary 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 1,5m szary 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 1m szary 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 20m szary 28.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,25m czarny 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 1,5m czarny 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 2m czarny 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 5m czarny 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 10m czarny 14.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 15m czarny 15.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 20m czarny 20.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,25m czerwony 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,5m czerwony 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 1m czerwony 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 1,5m czerwony 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 2m czerwony 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 3m czerwony 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 5m czerwony 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 10m czerwony 14.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 20m czerwony 19.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 0,25m czarny 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 0,5m czarny 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 1,5m czarny 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 3m czarny 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 20m czarny 28.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 0,25m niebieski 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 0,5m niebieski 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 1m niebieski 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 1,5m niebieski 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 2m niebieski 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 3m niebieski 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 5m niebieski 11.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 10m niebieski 17.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 15m niebieski 22.00zł [+]
Patchcord Lanberg kat.6 20m niebieski 24.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 0,25m żółty 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 0,5m żółty 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 1m żółty 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 1,5m żółty 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 2m żółty 7.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 3m żółty 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 5m żółty 11.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 15m żółty 22.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 20m żółty 24.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 0,25m zielony 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 1m zielony 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 2m zielony 7.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 3m zielony 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 5m zielony 11.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 10m zielony 17.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 15m zielony 20.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 20m zielony 25.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 0,25m czerwony 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 0,5m czerwony 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 1m czerwony 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 1,5m czerwony 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 2m czerwony 7.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 3m czerwony 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 5m czerwony 11.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 10m czerwony 17.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 15m czerwony 20.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,25m biały 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,5m biały 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 1,5m biały 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 2m biały 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 3m biały 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 5m biały 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 10m biały 13.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 15m biały 16.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,25m pomarańczowy 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,5m pomarańczowy 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 1m pomarańczowy 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 2m pomarańczowy 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 3m pomarańczowy 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 5m pomarańczowy 9.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 15m pomarańczowy 15.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 20m pomarańczowy 19.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 0,25m pomarańczowy 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 0,5m pomarańczowy 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 1m pomarańczowy 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 1,5m pomarańczowy 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 2m pomarańczowy 7.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 3m pomarańczowy 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 10m pomarańczowy 15.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 15m pomarańczowy 21.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 20m pomarańczowy 23.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 0,25m biały 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 1m biały 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 1,5m biały 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 5m biały 11.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 20m biały 25.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 1,5m szary 10-Pack 31.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 2m szary 10-Pack 32.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 3m szary 10-Pack 41.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,25m niebieski 10-Pack 16.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,5m niebieski 10-Pack 19.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 1m niebieski 10-Pack 16.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 2m niebieski 10-Pack 33.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,25m czarny 10-Pack 18.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,5m czarny 10-Pack 20.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 1m czarny 10-Pack 24.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 1,5m czarny 10-Pack 29.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 3m czarny 10-Pack 43.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,5m czerwony 10-Pack 19.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,25m żółty 10-Pack 18.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,5m żółty 10-Pack 16.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,25m zielony 10-Pack 18.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,5m zielony 10-Pack 19.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 1,5m szary 10-Pack 40.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 3m szary 10-Pack 62.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 30m szary fluke passed 30.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 30m niebieski fluke passed 24.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 30m żółty fluke passed 23.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 30m zielony fluke passed 24.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 30m czerwony fluke passed 23.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 30m pomarańczowy fluke passed 24.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 30m szary fluke passed 37.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 30m niebieski fluke passed 31.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 30m pomarańczowy fluke passed 30.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 30m szary fluke passed 47.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 30m niebieski fluke passed 47.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 30m pomarańczowy fluke passed 47.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 30m zielony fluke passed 45.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 30m czerwony fluke passed 47.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 50m żółty 31.00zł [+]
<