Punkty odbioru osobistego:

- Dąbrowa Górnicza
- Zabrze

tel.: +48 32 268 90 36
tel.: +48 604 332 445


Czas realizacji zamówienia to przeciętnie jeden dzień roboczy. Odbiór osobisty towaru zamówionego i zapłaconego jest możliwy po wcześniejszym potwierdzeniu terminu.

Pracujemy w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 10:00 do 16:00.



Akceptujemy płatność kartą


Twoje zamówienie

Jesteś tutaj: Główna > Elementy sieciowe

Moduł redundantny zasilacza SuperMicro 1000W 913.00zł [+]
Serwer plików NAS WD My Cloud Home 4TB (WDBVXC0040HWT) 1,311.00zł [+]
Serwer plików NAS WD My Cloud Home 6TB (WDBVXC0060HWT) 1,540.00zł [+]
Przedłużacz/Extender HUB 4 port DIGITUS USB 2.0 po skrętce Kat. 5e/7, do 50m 275.00zł [+]
Repeater HDMI Techly do 40m 4Kx2K 138.00zł [+]
Extender DIGITUS HDMI do 50m Cat.6/7 UTP, 1080p 60Hz FHD, HDCP 1.2, IR, audio(zestaw) 331.00zł [+]
Przedłużacz Mini (Extender) DIGITUS HDMI 50m po skrętce Cat.6 1080p 60Hz FHD HDCP 1.2 audio (zestaw) 179.00zł [+]
Wzmacniacz sygnału (Repeater) DIGITUS HDMI 30m 4K 60Hz UHD 3D HDCP 2.2 108.00zł [+]
Maskownica DIGITUS organizer do okablowania (kręgosłup) rogulowana elastyczna 1.3m srebrna 123.00zł [+]
Maskownica DIGITUS organizer do okablowania (kręgosłup) rogulowana elastyczna 1.3m czarna 122.00zł [+]
Organizer okablowania DIGITUS rozmiar L biały 58.00zł [+]
Maskownica DIGITUS organizer do okablowania (spirala) regulowana elastyczna 5m czarna 74.00zł [+]
Przedłużacz/Extender DIGITUS USB 1.1 po skrętce Cat.5e/6 UTP/SFP do 45m, czarny, 20cm 87.00zł [+]
Przedłużacz/extender DIGITUS DS-55120 HDMI po Cat.5e UTP, do 120m+IR 642.00zł [+]
Przedłużacz/Extender DIGITUS USB 2.0 po skrętce Cat.5e/6 UTP, do 50m 189.00zł [+]
Taśma rzepowa DIGITUS DA-CT4001-IMP 10m/19mm (rolka) czarna 37.00zł [+]
Organizer kabli Delock - rzep 10m x 20mm czarny 68.00zł [+]
Organizer kabli Delock - rzep 1m x 13mm czarny 12.00zł [+]
Organizer kabli Delock - rzep 1m x 13mm czerwony 10.00zł [+]
Organizer kabli Delock - rzep 1m x 13mm zielony 12.00zł [+]
Organizer kabli Delock - rzep 1m x 13mm żółty 11.00zł [+]
Organizer kabli Delock - rzep 3m x 13mm czerwony 22.00zł [+]
Organizer kabli Delock - rzep 3m x 13mm żółty 17.00zł [+]
Organizer kabli Delock - uchwyt multikolor 6 sztuk 16.00zł [+]
Organizer kabli Delock - rzep 150x12mm multikolor 10 sztuk 16.00zł [+]
Organizer kabli Delock - uchwyt multikolor 4 sztuki 5.00zł [+]
Organizer kabli Delock - uchwyt multikolor 6 sztuk różne rozmiary 38.00zł [+]
Organizer kabli Delock - uchwyt multikolor 6 sztuk 3 kanałowe 25.00zł [+]
Organizer kabli Delock - uchwyt - klips multikolor 6 sztuk 33.00zł [+]
Organizer kabli Delock - uchwyt multikolor 6 sztuk 5 kanałowe 48.00zł [+]
Organizer kabli Delock - uchwyt multikolor 6 sztuk 2 kanałowe 17.00zł [+]
Organizer kabli Delock - znacznik żółty litery A-Z 260 sztuk 91.00zł [+]
Organizer kabli Delock - znacznik multikolor liczby 0-9 100 sztuk 33.00zł [+]
Organizer do kabli Esperanza EBA101K, 6 szt, czarne 8.00zł [+]
Osłona Hama na kable, 2,5 m, 20 mm, srebrna 70.00zł [+]
Osłona Hama na kable, 1,5 m, 30 mm, srebrny 70.00zł [+]
Osłona Hama na kable, 1,5 m, 30 mm, czarna 70.00zł [+]
Kabel sieciowy Hama CAT5e UTP 15m -w 50.00zł [+]
Extender Ultra PoE Intellinet 4-portowy Gigabit 802.3at/af 397.00zł [+]
Extender Ultra PoE Intellinet 2-portowy Gigabit 802.3at/af 313.00zł [+]
Extender HDMI Intellinet Over IP 1080p odbiornik/nadajnik 742.00zł [+]
Extender HDMI Intellinet Over IP H.264 odbiornik/nadajnik 1,420.00zł [+]
Extender ATEN VGA VE150A (VE150A-AT-G) 150m 526.00zł [+]
Kabel telefoniczny Lanberg 100m 2-żyły czarny płaski 22.00zł [+]
Kabel telefoniczny Lanberg 100m 2-żyły biały płaski 25.00zł [+]
Kabel rozdzielacz LAN Lanberg RJ-45 na 2xRJ-45 FTP (2 urządzenia na 1 kablu) 19.00zł [+]
Opaska zaciskowa Lanberg Polietylen 100mm/2.5mm 300szt/ 200mm/3.5mm 100szt 16.00zł [+]
Rurka termokurczliwa Lanberg Box 100szt czarna 13.00zł [+]
Rurka termokurczliwa Lanberg Box 100szt multicolor 13.00zł [+]
Zestaw złączy do kabli Lanberg różne rodzaje 175 sztuk w pudełku 29.00zł [+]
Zestaw złączy do kabli Lanberg różne rodzaje 100 sztuk w pudełku + zaciskarka 45.00zł [+]
Uchwyt Lanberg do przewodów 3.5mm 100 sztuk białe w pudełku 4.00zł [+]
Uchwyt Lanberg do przewodów 5mm 100 sztuk białe w pudełku 6.00zł [+]
Uchwyt Lanberg do przewodów 7mm 100 sztuk białe w pudełku 7.00zł [+]
Organizer kabli Lanberg rzep 12mm x 15cm multikolor 12 sztuk 14.00zł [+]
Uchwyt do przewodów Lanberg 7mm czarny 100 sztuk w pudełku 7.00zł [+]
Uchwyt Lanberg do przewodów 5mm czarny 100 sztuk w pudełku 6.00zł [+]
Kabel USB 2.0 LogiLink UA0264 AM/BM Active Repeater 10m 175.00zł [+]
Extender LogiLink UA0021D USB przez RJ45 do 60m 114.00zł [+]
Opaski zaciskowe LogiLink 600szt z obcinarką 70.00zł [+]
Opaski zaciskowe LogiLink KAB0018 200szt 15.00zł [+]
Opaska zaciskowa LogiLink KAB0004 100szt, dł. 0,3m 19.00zł [+]
Opaska zaciskowa LogiLink KAB0003 100szt, dł. 0,2m 9.00zł [+]
Opaska zaciskowa LogiLink 100szt, dł. o,15m 6.00zł [+]
Opaska zaciskowa LogiLink 100szt, dł. 0,1m 5.00zł [+]
Organizer kabli LogiLink KAB0015 rzep, żółty 15.00zł [+]
Organizer kabli LogiLink KAB0008 rzep, 5 kolorów 12.00zł [+]
Organizer kabli LogiLink KAB0009 klips, 6 szt 12.00zł [+]
Organizer kabli LogiLink KAB0006 elastyczny 1,8m czarny 40.00zł [+]
Organizer kabli LogiLink KAB0007 elastyczny 1,8m szary 40.00zł [+]
Organizer kabli LogiLink KAB0039 zestaw mocowań 16.00zł [+]
Organizer kabli LogiLink KAB0049 elastyczny, z suwakiem 70.00zł [+]
Organizer kabli LogiLink KAB0048 elastyczny, z suwakiem 43.00zł [+]
Organizer kabli KAB0047 LogiLink elastyczny, z suwakiem 61.00zł [+]
Organizer kabli LogiLink KAB0046 elastyczny, z suwakiem 38.00zł [+]
Opaska zaciskowa LogiLink KAB0041 100szt, dł. 50cm 49.00zł [+]
Opaski zaciskowe LogiLink KAB0017 300szt 18.00zł [+]
Organizer kabli LogiLink KAB0050 taśma 4m, rolka czarna 24.00zł [+]
Organizer kabli LogiLink KAB0051 taśma 4m, rolka żółta 24.00zł [+]
Organizer kabli LogiLink KAB0052 taśma 4m, rolka czerwona 24.00zł [+]
Organizer kabli LogiLink KAB0053 taśma 4m, rolka niebieska 24.00zł [+]
Organizer kabli LogiLink KAB0054 taśma 4m, rolka zielona 24.00zł [+]
Organizer kabli LogiLink KAB0055 taśma 10m rolka czarna 77.00zł [+]
Opaska zaciskowa LogiLink KAB0003B 100szt, dł. 0,2m czarne 9.00zł [+]
Mocowanie opasek zaciskowych LogiLink KAB0042 20 x 20 mm, samoprzylepne 13.00zł [+]
Mocowanie opasek zaciskowych LogiLink KAB0043 25 x 25 mm, samoprzylepne 17.00zł [+]
Mocowanie opasek zaciskowych LogiLink KAB0043 30 x 30 mm, samoprzylepne 23.00zł [+]
Kabel USB LogiLink UA0143 USB 2.0, aktywny wzmacniacz, 10m 91.00zł [+]
Kabel repeater USB 2.0 LogiLink UA0001A USB (M) - USB (F) 5m 66.00zł [+]
Kabel koncentryczny antenowy SAT CPV0037 LogiLink 100m biały 161.00zł [+]
Organizer na kable Msonic MLX2344 magnetyczne uchwyty 11.00zł [+]
Taśma do kabli Msonic MLX2327 na rzep 8.00zł [+]
Organizator maskownica kabli do biurka Maclean MC-768 B czarna 64.00zł [+]
Organizator maskownica kabli do biurka Maclean MC-768 S srebrna 73.00zł [+]
Organizator kabli taśma rzep Maclean MCTV-542 dwustronna 20mm*15,3m czarna 59.00zł [+]
Organizator maskownica kabli Maclean MCTV-675 B 1.8m 85mm czarna na rzep 33.00zł [+]
Organizator maskownica kabli Maclean MCTV-676 B czarna 25mm x 2m 30.00zł [+]
Organizator maskownica kabli Maclean MCTV-676 S szara, 25mm x 2m 29.00zł [+]
Osłona maskująca na kable podłogowa rzep Maclean MCTV-677 B 2m 105mm czarna 40.00zł [+]
Osłona maskująca na kable Maclean MCTV-685 B (8.7*10mm) 3m czarna spirala 12.00zł [+]
Osłona maskująca na kable Maclean MCTV-684 T (5*6mm) 3m czarna transparentna spirala 9.00zł [+]
Opaski zaciskowe (100 sztuk) Maclean MCTV-463 W - białe, 3,6x250mm 11.00zł [+]
Opaski zaciskowe (100 sztuk) Maclean MCTV-464 W - białe, 4,8x200mm 11.00zł [+]
Opaski zaciskowe (100 sztuk) Maclean MCTV-465 W - białe, 4,8x300mm 14.00zł [+]
Opaski zaciskowe (100 sztuk) Maclean MCTV-461 B - czarne, 2.5x100mm 6.00zł [+]
Opaski zaciskowe (100 sztuk) Maclean MCTV-462 B - czarne, 2.5x200mm 7.00zł [+]
Opaski zaciskowe (100 sztuk) Maclean MCTV-463 B - czarne, 3,6x250mm 10.00zł [+]
Koszulka termokurczliwa Maclean MCTV-532 2:1 6mm*5m 12.00zł [+]
Wzmacniacz sygnału/Extender Manhattan HDMI 1080p 40m, aktywny 139.00zł [+]
Extender Odbiornik / Splitter 1080p Manhattan Cat.6 do 50m 100.00zł [+]
Extender Nadajnik / Splitter Manhattan HDMI 4-portowy po kablu Cat.6 do 50m 322.00zł [+]
Extender HDMI Manhattan HDBASET po skrętce Cat.6/6a/7 4K IR POC do 40m 1,131.00zł [+]
Extender HDMI Manhattan po skrętce Cat.6/6a IR POC do 50m 304.00zł [+]
Rzep, organizer do kabli Orico CBT-5Z, zestaw 5 kolorów, 5 x 1 m 24.00zł [+]
Opaska zaciskowa Qoltec | 2.5*200 | 100szt | nylon UV | Biała 7.00zł [+]
Opaska zaciskowa Qoltec | 3.6*150 | 100szt | nylon UV | Biała 8.00zł [+]
Organizer do kabli Qoltec 12mm | 10m | Czarny 13.00zł [+]
Organizer do kabli Qoltec 16mm | 10m | Czarny 16.00zł [+]
Organizer na kable Savio OC-01/B, Taśma, Rzep, 10mx20mm, Czarny 27.00zł [+]
Extender / odbiornik HDMI Techly HDbitT po skrętce Cat.6/6a/7 417.00zł [+]
Extender / odbiornik HDMI Techly HDbitT po skrętce Cat.6/6a/7 304.00zł [+]
Extender VGA Techly po kablu Cat.5/5e/6 1x1, czarny 560.00zł [+]
Extender HDMI + USB Techly po skrętce Cat.5/5e/6 120m IDATA HDMI-KVM2 1,051.00zł [+]
Extender HDMI Techly po skrętce Cat.6/6a/7, do 40m, EDID IR POE/POC 346.00zł [+]
Extender HDMI Techly po skrętce Cat6, do 50m, 4K30Hz, EDID/IR 622.00zł [+]
Wzmacniacz sygnału/Extender Techly HDMI 1080p 40m 153.00zł [+]
Extender HDMI Techly 1080p Real Time Cat.6/6a/7 do 70m EDID IR 470.00zł [+]
Extender KVM Techly HDMI/USB po skrętce Cat.6a/7 do 70m 4K*60Hz 1,255.00zł [+]
Extender HDMI 4K UHD*60Hz Techly po skrętce Cat.6/6a/7 kaskadowy do 70m 874.00zł [+]
Extender HDMI 1080p Techly po skrętce Cat.5/5e/6 Real Time do 120m 544.00zł [+]
Extender Przedłużacz Techly USB do 50m po kablu sieciowym RJ45 61.00zł [+]
Extender Przedłużacz Techly USB do 60m po kablu sieciowym RJ45 118.00zł [+]
Extender HDMI Techly EXT-E30D po skrętce Cat. 5e/6 do 30m, czarny 180.00zł [+]
Extender HDMI Techly EXT-E70I po skrętce Cat. 5e/6/6a/7, do 60m, z odbiornikiem IR, czarny 287.00zł [+]
Extender HDMI Techly EXT-E70 po skrętce Cat. 6/6a/7, do 60m, Full HD 3D, czarny 210.00zł [+]
Extender HDMI Techly EX-HL21D po skrętce Cat. 6/6a/7, do 60m, Full HD z IR, czarny IDATA 309.00zł [+]
Extender / splitter HDMI Techly IDATA EXTIP-373 po skrętce Cat. 5e/6/6a/7 do 120m, over IP, czarny 681.00zł [+]
Extender / odbiornik HDMI Techly IDATA EXTIP-373R po skrętce Cat. 5e/6/6a/7 do 120m, over IP, czarny 349.00zł [+]
Opaska na kable Techly elastyczna 2,5m/25mm, czarna 38.00zł [+]
Opaski nylonowe Techly zaciskowe 100x2,5mm, 100 szt., czarne 10.00zł [+]
Opaski nylonowe Techly zaciskowe 140x3,5mm, 100 szt., czarne 18.00zł [+]
Opaski nylonowe Techly zaciskowe 280x4,8mm, 100 szt., czarne 32.00zł [+]
Opaski nylonowe Techly zaciskowe 200 szt. kolor 16.00zł [+]
Światłowód krosowy TechlyPro LC-LC duplex 50/125 OM3, MM 1m 33.00zł [+]
Światłowód krosowy TechlyPro LC-SC duplex 50/125 OM3, MM 2m 38.00zł [+]
Światłowód krosowy TechlyPro LC-SC duplex 50/125 OM3, MM 3m 47.00zł [+]
Światłowód krosowy TechlyPro LC-SC duplex 50/125 OM3, MM 5m 55.00zł [+]
Światłowód krosowy TechlyProPro SC-SC duplex 50/125 OM3, MM 1m 31.00zł [+]
Światłowód krosowy Techlypro SC-SC duplex 50/125 OM3, MM 3m 42.00zł [+]
Światłowód krosowy TechlyProPro ST-LC duplex 50/125 OM3, MM 1m 31.00zł [+]
Światłowód krosowy TechlyProPro ST-LC duplex 50/125 OM3, MM 2m 35.00zł [+]
Światłowód krosowy TechlyPro LC-LC duplex 9/125 OS2, SM 1m 37.00zł [+]
Światłowód krosowy TechlyPro SC-SC duplex 9/125 OS2, SM 1m 32.00zł [+]
Światłowód krosowy TechlyPro ILWL D9-B-030 SC-SC duplex 9/125 OS2, SM 3m 45.00zł [+]
Światłowód krosowy TechlyPro ILWL D9-B-050 SC-SC duplex 9/125 OS2, SM 5m 56.00zł [+]
Światłowód krosowy TechlyPro ILWL D9-SCLC-020 LC-SC duplex 9/125 OS2, SM 2m 42.00zł [+]
Światłowód krosowy TechlyPro ILWL D9-SCLC-030 LC-SC duplex 9/125 OS2, SM 3m 48.00zł [+]
Extender Unitek Y-UE01001 USB 1.1 po skrętce 60m 87.00zł [+]
Dysk DELL 1TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 512n 3.5in Cabled Hard Drive CK (T40) 292.00zł [+]
Dysk DELL 4TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 512n 3.5in Hot-plug Hard Drive, CusKit 1,285.00zł [+]
Dysk DELL 2TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 512n 3.5in Hot-plug Hard Drive, CK – NPOS 704.00zł [+]
Dysk Dell DELL 480GB SSD SATA Mixed Use 6Gbps 512e 2.5in with 3.5in HYB CARR 1,827.00zł [+]
Szyny do serwera Dell ReadyRails Sliding Rails Without Cable Management Arm 330.00zł [+]
Oprogramowanie Windows Server 2022 Essential Edition do serwerów Dell 1,627.00zł [+]
Oprogramowanie Windows Server 2022 Standard Edition 16 cores do serwerów Dell 3,868.00zł [+]
Pamięć Dell Memory Upgrade - 32GB RDIMM DDR4 3200MHz 2Rx4 1,380.00zł [+]
Pamięć Dell Memory Upgrade - 16GB UDIMM DDR4 3200MHz 1Rx8 ECC 974.00zł [+]
Pamięć Dell Memory Upgrade - 16GB RDIMM DDR4 3200MHz 1Rx8 880.00zł [+]
Zasilacz do serwera Dell Single Power Supply, 495W, Hot Plug - Kit (13G : T330/430/630 R430/530/730) 602.00zł [+]
Szyny wysuwane do obudowy serwerowej RACK 19'', Netrack głębokość 50-100cm 178.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-451+-2G 2,408.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-431KX-2G 2,638.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-431K 1,759.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-231P3-2G 1,732.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-832PXU-RP-4G 6,183.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-653D-4G 3,586.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-451D2-2G 2,706.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP HS-264-8G 3,166.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-1283XU-RP-E2124-8G 19,079.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-464U-4G 4,871.00zł [+]
Obudowa rozszerzająca QNAP TR-002 2-wnękowa 920.00zł [+]
Obudowa rozszerzająca QNAP TR-004 4-wnękowa 1,153.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-133 798.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-231K 1,299.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-231P3-2G 1,732.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-231P3-4G 1,959.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-233 1,150.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-251+-2G 2,436.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-251+-8G 3,180.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-364-4G 2,611.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-431K 1,867.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-431KX-2G 2,638.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-431X3-4G 2,977.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-451+-8G 3,518.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-451D2-4G 2,706.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-453D-4G 2,909.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-453D-8G 3,586.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-473A-8G 4,492.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-653D-4G 3,586.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-653D-8G 4,154.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G 5,006.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-873A-8G 5,818.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-932PX-4G 3,653.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-h686-D1602-8G 8,240.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-h886-D1622-16G 10,080.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TVS-h1688X-W1250-32G 17,523.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-h973AX-32G 6,359.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-h2483XU-RP-E2236-128G 42,349.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-h1677XU-RP-3700X-32G 24,119.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-h1277XU-RP-3700X-128G 31,119.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-883XU-E2124-8G 16,576.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-877XU-RP-3600-8G 16,507.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-873AeU-RP-4G 9,955.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-873AeU-4G 6,427.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-864eU-RP-4G 8,389.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-864eU-4G 6,089.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-832PX-4G 4,871.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-1673AU-RP-16G 16,465.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TL-R400S 1,759.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TL-R1200S-RP 6,048.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TL-D800S 3,318.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TL-D800C 2,436.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TVS-h1288X-W1250-16G 15,966.00zł [+]
Obudowa rozszerzająca do NAS QNAP TL-R1200C-RP 4,871.00zł [+]
Obudowa rozszerzająca QNAP TR-004U 4-wnękowa 1,894.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-1232PXU-RP-4G 8,546.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-1273AU-RP-8G 13,395.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-431XeU-8G, 1 x 10Gb SFP+ 3,653.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-432PXU-2G 3,653.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-432PXU-RP-2G 5,194.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-435XeU-4G 3,789.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-464U-4G 4,871.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-464U-RP-4G 7,333.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-832PXU-4G 5,169.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-832PXU-RP-4G 6,725.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-h1277XU-RP-3700X-32G 21,986.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-h1283XU-RP-E2236-128G 36,167.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-h1283XU-RP-E2236-32G 24,895.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-h1683XU-RP-E2236-128G 37,884.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-h1886XU-RP-R2-D1622-32G 18,098.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-h2477XU-RP-3700X-32G 32,459.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-653D-8G 4,154.00zł [+]
Serwer plików NAS QNAP TS-453D-4G 2,909.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology DS418 2,097.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology DS218Play 1,191.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology DS218 1,380.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology RS3618xs 15,480.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology DS120j 535.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology DS220j 961.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology DS420j 1,653.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology DS720+ 2,408.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology DS920+ 2,950.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology DS420+ 2,638.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology DS220+ 1,739.00zł [+]
Obudowa rozszerzająca Synology DX517 2,625.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology DS1821+ 5,750.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology DS118 866.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology DS2422+ 10,012.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology DS1522+ 3,924.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology RS820RP+ 6,359.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology RS1221+ 6,466.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology RS1221RP+ 8,592.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology RS2421+ 10,222.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology RS2421RP+ 12,098.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology RS3621xs+ 22,325.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology RS3621RPxs 18,604.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology RS4021xs+ 28,413.00zł [+]
Serwer plików NAS Synology RS422+ 3,653.00zł [+]
Serwer plików NAS Zyxel NAS326 2xHDD, 1.3GHz, 512MB, 3xUSB, 1xLAN 675.00zł [+]
System Mesh Asus ZenWiFi AC Mini (CD6) AC1500 Wi-Fi Biały dwupak 688.00zł [+]
System Mesh Asus ZenWiFi AC Mini (CD6) AC1500 Wi-Fi Biały trzypak 914.00zł [+]
System Mesh ASUS ZenWiFi AC (CT8) AC3000 Wi-Fi Biały 1,053.00zł [+]
System Mesh Asus ZenWiFi AC Mini (CD6) AC1500 Wi-Fi Biały 372.00zł [+]
System Mesh Asus AiMesh AX6100 WiFi System 1,134.00zł [+]
System Mesh Asus ZenWiFi-AX-XT8 AX6600 Wi-Fi 6 Czarny dwupak 2,458.00zł [+]
System Mesh Asus ZenWiFi-AX-XT8 AX6600 Wi-Fi 6 Biały dwupak 2,339.00zł [+]
System Mesh Asus ZenWiFi AX Mini XD4 Wi-Fi 6 Biały dwupak 1,164.00zł [+]
System Mesh Asus ZenWiFi AX Mini XD4 Wi-Fi 6 Biały trzypak 1,604.00zł [+]
System Mesh Asus ZenWiFi-AX-XT8 AX6600 Wi-Fi 6 Czarny 1,271.00zł [+]
System Mesh Asus ZenWiFi-AX-XT8 AX6600 Wi-Fi 6 Biały 1,279.00zł [+]
System Mesh Asus ZenWiFi AX Mini XD4 Wi-Fi 6 Biały 693.00zł [+]
System Mesh Asus ZenWiFi AX Mini XD4 Wi-Fi 6 czarny 818.00zł [+]
System Mesh Asus ZenWiFi XD6 2PK AX5400 Wi-Fi 6 Biały dwupak 1,870.00zł [+]
System Mesh Asus ZenWiFi AX Hybrid XP4 2PK White 1,624.00zł [+]
Karta sieciowa Asus PCE-AC58BT WiFi 802.11ac, Bluetooth 5, Dual Band, 160MHz 310.00zł [+]
Karta sieciowa Asus PCE-AX3000 WiFi 6 802.11ax, Bluetooth 5, Dual Band, 160MHz, WPA3, OFDMA , MU-MIMO 278.00zł [+]
Karta sieciowa Asus PCE-AX1800 Dual Band PCI-E WiFi 6 (802.11ax), Bluetooth 5.2, WPA3, OFDMA, MU-MIMO 184.00zł [+]
Karta sieciowa USB Asus USB-N13 Wi-Fi N 300Mbps 89.00zł [+]
Karta sieciowa Asus PCE-N15 Wi-Fi PCI-E N300 2xRSMA Low Profile 133.00zł [+]
Karta sieciowa Asus USB-N10 Nano B1 USB Wi-Fi N150 72.00zł [+]
Karta sieciowa Asus PCE-AC68 Wi-Fi PCI-E AC1900 3xRSMA 447.00zł [+]
Karta sieciowa Asus USB-AC51 USB Wi-Fi AC600 118.00zł [+]
Karta sieciowa Asus PCE-AC51 Wi-Fi PCI-E AC750 DualBand 2xRSMA 175.00zł [+]
Karta sieciowa Asus PCE-AC88 DualBand Wi-Fi PCI-E AC3100 MIMO 4xRSMA 558.00zł [+]
Karta sieciowa Asus USB-AC53 Nano USB Wi-Fi AC1200 141.00zł [+]
Karta sieciowa Asus USB-AC58 USB Wi-Fi DualBand AC1300 187.00zł [+]
Karta sieciowa Asus PCE-AX58BT Wi-Fi AX3000 Bluetooth 5.0 372.00zł [+]
Karta sieciowa Asus USB-AX56 Wi-Fi AX1800 428.00zł [+]
Router Asus DSL-AC68U Wi-Fi AC1900 ADSL2/VDSL2 WAN RJ11 USB 1,028.00zł [+]
Wzmacniacz Asus RP-N12 Wi-Fi N300 2.4Ghz AP Repeater Bridge 146.00zł [+]
Router Asus RT-AC51U Wi-Fi AC750 USB 3G/4G 208.00zł [+]
Wzmacniacz sygnału Asus RP-AC55 Wi-Fi AC1200 Dualband 1xLAN 249.00zł [+]
Router Asus RT-AC67U Wi-Fi AC1900 1xWAN 4xLAN 2xUSB 2-pack 1,047.00zł [+]
Router Asus RT-AX56U Wi-Fi AX1800 1xWAN 4xLAN 1xUSB2.0 1xUSB3.0 669.00zł [+]
Router Asus RT-AX55 Wi-Fi AX1800 1xWAN 4xLAN 449.00zł [+]
Router Asus RT-AX53U Wi-Fi AX1800 1xWAN 3xLAN USB2.0 489.00zł [+]
Router Asus 4G-AX56 4G LTE Wi-Fi AX1800 1xWAN 4xLAN 1,109.00zł [+]
Router Asus RT-AX86S Wi-Fi AX5700 1xWAN 4xLAN 2xUSB3.2 1,223.00zł [+]
Router Asus TUF-AX5400 Wi-Fi AX5400 1xWAN 4xLAN 743.00zł [+]
Router Asus ROG Rapture GT-AX6000 Wi-Fi AX6000 5xLAN 1xWAN/LAN 2,164.00zł [+]
Router Asus RT-AX58U V2 Wi-Fi AX3000 1xWAN 4xLAN 1xUSB3.0 809.00zł [+]
Router Asus RT-AX86U Wi-Fi AX5700 1x1Gb WAN 4x1Gb LAN 1x2.5Gb WAN/LAN 2xUSB3.0 EU+UK 1,476.00zł [+]
Router Asus TUF-AX3000 V2 Wi-Fi AX3000 1xWAN 4xLAN 1xUSB3.0 EU+UK 674.00zł [+]
Router Asus 4G-AX56 4G LTE Wi-Fi AX1800 1xWAN 4xLAN EU+UK 1,097.00zł [+]
Wzmacniacz Asus RP-AC53 Wi-Fi AC750 DualBand AP Repeater 1xLAN MIMO Gniazdko 237.00zł [+]
Wzmacniacz Asus RP-AX56 Wi-Fi AX1800 DualBand 1xLAN 530.00zł [+]
Karta sieciowa mini DIGITUS bezprzewodowa USB 2.0 WiFi 300N 300Mbps 61.00zł [+]
Karta sieciowa bezprzewodowa D-Link DWA-131 WiFi N150 USB 56.00zł [+]
Karta sieciowa bezprzewodowa D-Link DWA-172 AC600 USB 124.00zł [+]
Karta sieciowa bezprzewodowa D-Link DWA-171 Dual Band Wireless Adapter WiFi AC750 96.00zł [+]
Router bezprzewodowy mobilny D-Link DWR-932 Wi-Fi N 3G/4G LTE Cat4 hotspot 236.00zł [+]
Zestaw LTE z anteną zewnętrzną D-Link DWP-812KT Wi-Fi AC1200 4xLAN 1xWAN 1,345.00zł [+]
Wzmacniacz sygnału D-Link DAP-1325 WiFi N300 131.00zł [+]
Wzmacniacz sygnału D-Link DAP-1610 WiFi AC1200 180.00zł [+]
Antena Delock WLAN 2 dBi SMA dookólna 61.00zł [+]
Antena Delock WLAN 5-7 dBi RP-SMA 802.11 ac/a/b/g/n 87.00zł [+]
Antena Delock WLAN 4-7 dBi RP-SMA 802.11 ac/a/h/b/g/n 105.00zł [+]
Antena Delock 2.5 dBi LTE SMA dookólna 67.00zł [+]
Antena Delock WLAN 6,5 dBi RP-SMA 802.11 b/g/n 109.00zł [+]
Antena Delock WLAN 5 dBi 2x MHF 802.11 ac/a/h/b/g/n 58.00zł [+]
Antena Delock GSM/UMTS 3 dBi SMA dookólna 76.00zł [+]
Antena Delock GSM/UMTS/LTE 3,5 dBi SMA dookólna 86.00zł [+]
Access Point Edimax Pro CAP1750 AC1750 WiFi PoE LAN USB Radius Sufitowy 1,146.00zł [+]
Karta sieciowa Edimax EW-7833UAC USB 3.0 WiFi AC1750 Dualband 234.00zł [+]
Karta sieciowa Edimax EW-7822UTC USB 3.0 AC1200 149.00zł [+]
Karta sieciowa Edimax EW-7611UCB USB 2.0 Bluetooth AC600 176.00zł [+]
Router Edimax BR-6473AX WiFi AX3000 4xLAN 1xWAN 747.00zł [+]
Wzmacniacz Edimax Gemini RE11S AC1200 Dual-Band Home Roaming Wi-Fi Upgrade Extender 293.00zł [+]
Access Point Intellinet sufitowy WLAN 300N PoE 243.00zł [+]
Access Point Intellinet WLAN Dual Band AC600 PoE zewnętrzny IP65 384.00zł [+]
Karta sieciowa bezprzewodowa Lanberg USB Nano N150 1 wewn. antena 27.00zł [+]
Karta sieciowa bezprzewodowa Lanberg USB Nano N150 1 zewn. antena 38.00zł [+]
Karta sieciowa bezprzewodowa Lanberg USB mini N300 2 wewn. anteny 34.00zł [+]
Karta sieciowa bezprzewodowa Lanberg USB N300 1 wewn. antena + 1 zewn. antena 45.00zł [+]
Karta sieciowa bezprzewodowa Lanberg USB AC1200 Dual band 2 wewn. anteny 64.00zł [+]
Karta sieciowa USB LogiLink WL0243 dwupasmowa, USB3.0, Ultra Fast 135.00zł [+]
Karta sieciowa USB LogiLink WL0237 WLAN 802.11ac Nano USB 2.0 98.00zł [+]
Karta sieciowa USB LogiLink WL0238 WLAN 802.11ac Mini USB 2.0 122.00zł [+]
Router bezprzewodowy Mercusys MW325R N300 3xLAN 1xWAN 79.00zł [+]
Router bezprzewodowy Mercusys AC12G AC1200 3xLAN 1xWAN 142.00zł [+]
Router bezprzewodowy Mercusys MR70X AX1800 3xLAN 1xWAN 214.00zł [+]
Wzmacniacz sieci bezprzewodowej Mercusys MW300RE N300 69.00zł [+]
System Mesh Netgear Orbi Pro WiFi 6 Mini AX1800 (SXK30) 1,415.00zł [+]
Access Point Netgear WAX610 WiFi 6 AX1800 PoE 1,199.00zł [+]
Wzmacniacz sygnału Netgear EX6120 Wi-Fi AC1200 296.00zł [+]
Router bezprzewodowy QNAP QHora-301W 1,664.00zł [+]
Router bezprzewodowy QNAP QHora-301W 1,705.00zł [+]
Antena Wi-Fi Qoltec dookólna | 9dBi 24.00zł [+]
Antena 4G LTE Qoltec dookólna | 2xSMA | 30dBi | wewnętrzna 76.00zł [+]
Antena 4G LTE Qoltec dookólna | 7dBi | wewnętrzno-zewnętrzna 26.00zł [+]
Antena Wi-Fi Qoltec 2.4/5GHz dookólna | 5dBi 22.00zł [+]
Antena 4G LTE Qoltec dookólna | 7dBi | wewnętrzna 23.00zł [+]
Antena 4G LTE Qoltec 18dBi | zewnętrzna 96.00zł [+]
Antena 5G Qoltec 14dBi | zewnętrzna 222.00zł [+]
Antena LoRa Qoltec 3 dBi | Zewnętrzna 94.00zł [+]
Antena LoRa Qoltec 5.8 dBi | Zewnętrzna 122.00zł [+]
Antena LoRa Qoltec 8 dBi | Zewnętrzna 145.00zł [+]
Antena LoRa Qoltec 10 dBi | Zewnętrzna 158.00zł [+]
Podstawka magnetyczna Qoltec z kablem 2m | N żeński | SMA żeński 61.00zł [+]
Antena 5G LTE DUAL Qoltec 14dBi | Zewnętrzna 155.00zł [+]
Antena 5G LTE DUAL Qoltec dookólna | 8dBi | Wewnętrzna 74.00zł [+]
Antena 5G LTE DUAL Qoltec 15dBi | Zewnętrzna 143.00zł [+]
Antena GSM Qoltec 800-2100 MHz | Wewnętrzna 64.00zł [+]
Antena Wi-Fi Qoltec 2.4/2.5GHz dookólna | 5dBi | Wewnętrzna 43.00zł [+]
Antena 4G LTE Qoltec dookólna DUAL | 5dBi | Zewnętrzna 48.00zł [+]
Antena GPS Qoltec 28dBi | Zewnętrzna 30.00zł [+]
Adapter Mini Wi-Fi USB Qoltec Bezprzewodowy 150Mbps 28.00zł [+]
Adapter Qoltec Wi-Fi USB z anteną, bezprzewodowy 36.00zł [+]
Wzmacniacz WiFi Repeater Rebel KOM1030 71.00zł [+]
Antena dookólna Savio AK-05 WiFi LAN RP-SMA 12dBI 41cm RP-SM 33.00zł [+]
Antena dookólna Savio AK-06 WiFi LAN RP-SMA 12dBI 38cm RP-SM 22.00zł [+]
Adapter WiFi Savio CL-43 25.00zł [+]
Router Synology RT2600ac 2533AC 4xLAN 1xWAN 2xUSB 1,150.00zł [+]
Router Synology MR2200ac 1xLAN 1xWAN 1xUSB 766.00zł [+]
Modem LTE Cat1 Teltonika TRM240 dla M2M/IoT, 1x SIM, 1x micro USB 393.00zł [+]
Modem LTE Cat-M1 Teltonika TRM250 dla LPWAN i NB-IoT, 1x SIM, 1x micro USB 318.00zł [+]
Bramka 4G LTE Teltonika TRB140, 1x SIM, 1x LAN 10/100/1000, 1x micro USB 603.00zł [+]
Bramka 4G LTE Teltonika TRB142, 1x SIM, RS232, M2M/IoT 584.00zł [+]
Bramka 4G LTE Teltonika TRB145, 1x SIM, RS485 IoT M2M 567.00zł [+]
Bramka 4G LTE Teltonika TRB141, 1x SIM, I/O 16-pin, M2M/IoT 603.00zł [+]
Router Wi-Fi Teltonika RUTX10, Dual Band 802.11ac, 4x LAN/WAN Gigabit, USB, Bluetooth 816.00zł [+]
Router 4G LTE Teltonika RUT240, WiFi 802.11b/g/n, 1x SIM, 2x LAN/WAN 10/100 Mbps 917.00zł [+]
Router 4G LTE Teltonika RUT950, WiFi 802.11b/g/n, 2x SIM, 4x LAN/WAN 10/100 Mbps 1,112.00zł [+]
Router 4G LTE Teltonika RUT955, WiFi 802.11b/g/n, 2x SIM, 4x LAN/WAN 10/100 Mbps, GPS 1,397.00zł [+]
Router WiFi Teltonika RUTX12 Dual Band, 4G LTE, 2x SIM, 4x LAN/WAN 10/100/1000 2,474.00zł [+]
Router WiFi Teltonika RUTXR1 Dual Band, 4G LTE, 2x SIM, SFP-WAN, 4xLAN, 1x WAN Gigabit 1,979.00zł [+]
Router WiFi Teltonika RUT360 4G LTE, 1x SIM, 2x LAN/WAN 10/100 1,127.00zł [+]
Router 4G LTE Teltonika RUT951, WiFi 802.11b/g/n, 2x SIM, 4x LAN/WAN 10/100 Mbps 1,201.00zł [+]
Router 4G LTE Teltonika RUT956, WiFi 802.11b/g/n, 2x SIM, 4x LAN/WAN 10/100 Mbps, GPS 1,339.00zł [+]
Router 4G LTE Teltonika RUTX09, 2x SIM, 4x LAN/WAN Gigabit, GPS, USB 1,521.00zł [+]
Router 4G LTE Teltonika RUTX11, Dual Band Wi-Fi 802.11ac, 2x SIM, 4x LAN/WAN Gigabit, USB, GPS, Bluetooth RUTX11 1,713.00zł [+]
Router 4G LTE Teltonika TCR100, WiFi Dual Band 802.11b/g/n/ac, 1x SIM, 2x LAN/WAN 10/100 1,044.00zł [+]
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi Techly N300 Wall-Plug 143.00zł [+]
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi Techly I-WL-REPEATER2 N300 Wall-Plug 135.00zł [+]
System Mesh TP-Link Deco M4 AC1200 2xLAN/WAN DualBand dwupak 452.00zł [+]
System Mesh TP-Link Deco M4 AC1200 2xLAN/WAN DualBand trzypak 636.00zł [+]
System Mesh TP-Link Deco M5 AC1300 2xLAN/WAN DualBand 374.00zł [+]
System Mesh TP-Link Deco X20 AX1800 2xLAN/WAN 1,218.00zł [+]
Wzmacniacz TP-Link TL-WA860RE N300 Repeater 1xLAN 1xGniazdko 132.00zł [+]
Wzmacniacz TP-Link TL-WA854RE 2,4GHz 300Mbps Repeater 84.00zł [+]
Access Point TP-Link CPE510 5GHz N300 13dBi Zewnętrzny 273.00zł [+]
Access Point TP-Link TL-WA901N V6 2,4GHz 450Mbps 1xLAN PoE 159.00zł [+]
Access Point TP-Link EAP110 V4 N300 1xLAN Passive PoE sufitowy 155.00zł [+]
Wzmacniacz TP-Link RE200 AC750 2.4Ghz/5Ghz Repeater 152.00zł [+]
Wzmacniacz TP-Link RE305 Repeater Wifi AC1200 1xLAN WiFi 802.11a/b/g/n/ac 158.00zł [+]
Access Point TP-Link EAP225 V3 AC1350 1xLAN Gb PoE sufitowy 461.00zł [+]
Access Point TP-Link EAP245 V3 AC1750 2xLAN Gb PoE sufitowy 580.00zł [+]
Karta sieciowa TP-Link TL-WN881ND WiFi N PCI-E 84.00zł [+]
Karta sieciowa TP-Link TL-WN781ND WiFi N PCI-E 59.00zł [+]
Karta sieciowa TP-Link TL-WN722N WiFi N USB 58.00zł [+]
Karta sieciowa TP-Link TL-WN821N WiFi N USB 53.00zł [+]
Karta sieciowa TP-Link TL-WN822N WiFi N USB 71.00zł [+]
Karta sieciowa TP-Link TL-WN725N WiFi N USB mini 41.00zł [+]
Karta sieciowa TP-Link TL-WN823N WiFi N USB mini 50.00zł [+]
Karta sieciowa TP-Link Archer T4U WiFi AC1200 USB 121.00zł [+]
Karta sieciowa TP-Link Archer T2U WiFi AC600 USB 89.00zł [+]
Karta sieciowa TP-Link Archer T2U Nano WiFi AC600 USB 74.00zł [+]
Karta sieciowa TP-Link Archer T3U WiFi AC1300 USB 114.00zł [+]
Karta sieciowa TP-Link Archer T2U Plus WiFi AC600 USB 104.00zł [+]
Karta sieciowa TP-Link Archer T5E WiFi AC1200 PCIe 161.00zł [+]
Karta sieciowa TP-Link Archer T3U Plus WiFi AC1300 USB 118.00zł [+]
Karta sieciowa TP-Link Archer T4U Plus WiFi AC1300 USB 161.00zł [+]
Karta sieciowa TP-Link Archer TX3000E WiFi AX3000 259.00zł [+]
Router TP-Link TL-MR3020, 3G/3.75G , przenośny 115.00zł [+]
Router TP-Link TL-WR802N Wi-Fi N 124.00zł [+]
Router TP-Link TD-W8961N v3 Wi-Fi N300, ADSL2+ Modem Router 131.00zł [+]
Router TP-Link TL-MR3420 EU Wi-Fi N, 2 Anteny, USB 2.0 3G/4G 131.00zł [+]
Router TP-Link TL-WR940N Wi-Fi N450 V6 4xLAN 1xWAN 124.00zł [+]
Router TP-Link TL-WR844N Wi-Fi N300 4xLAN 1xWAN 84.00zł [+]
Router TP-Link TL-WR820N Wi-Fi N300 2xLAN 1xWAN 69.00zł [+]
Access Point TP-Link TL-WA801N Wi-Fi N300 1x10/100Mb/s PoE 129.00zł [+]
Router TP-Link TD-W9960 Wi-Fi N300, VDSL/ADSL 3xLAN 1xLAN/WAN 164.00zł [+]
Router TP-Link TL-WR820N(EU) Ver.2.0 Wi-Fi N300 2xLAN 1xWAN 73.00zł [+]
Wzmacniacz TP-Link TL-WA855RE V5 Wi-Fi N300 1x10/100Mb/s Repeater 111.00zł [+]
Router TP-Link TL-MR6500v Wi-fi N300 LTE 1xLAN 1xWAN 447.00zł [+]
Router TP-Link TL-WR850N V2 Wi-Fi N300 4xLAN 1xWAN 90.00zł [+]
Router TP-Link Archer MR400 Wi-Fi AC1350 DualBand 3xLAN 1xLAN/WAN 4G LTE 526.00zł [+]
Router TP-Link Travel Router TL-WR902AC Wi-Fi AC750 1xLAN/WAN 148.00zł [+]
Router TP-Link Archer C20 V5 Wi-Fi AC750 4xLAN 1xWAN 128.00zł [+]
Router TP-Link Archer C6 Wi-Fi AC1200 DualBand 4xLAN 1xWAN 183.00zł [+]
Router TP-Link Archer C80 AC1900 4xLAN 1xLAN/WAN 241.00zł [+]
Router TP-Link Archer VR2100 Wi-Fi AC2100 3xLAN 1xWAN USB VDSL ADSL 3G 4G 428.00zł [+]
Router TP-Link Archer MR600 Wi-Fi AC1200 3xLAN 1xLAN/WAN LTE 746.00zł [+]
Router TP-Link Archer C6U Wi-Fi AC1200 4xLAN 1xWAN 1xUSB 219.00zł [+]
Router TP-Link Archer VR400 V3 VDSL/ADSL+ AC1200 Wifi 3xLAN 1xWAN/LAN USB 313.00zł [+]
Router TP-Link Archer C24 Wi-Fi AC750 4xLAN 1xWAN 125.00zł [+]
Router TP-Link Archer C54 Wi-Fi AC1200 4xLAN 1xWAN 149.00zł [+]
Router TP-Link Archer AX10 Wi-Fi DualBand 4xLAN 1xWAN 276.00zł [+]
Router TP-Link Archer AX73 Wi-Fi DualBand 4xLAN 1xWAN 1xUSB 613.00zł [+]
Router TP-Link Archer AX23 AX1800 Wi-Fi 4xLAN 1xWAN 320.00zł [+]
Router TP-Link Archer AX55 AX3000 Wi-Fi 1xWAN 4xLAN USB3.0 417.00zł [+]
Kontroler bezprzewodowy TP-Link Omada Cloud OC200 485.00zł [+]
Wzmacniacz sygnału TP-Link RE650 AC2600 Wi-Fi 802.11b/g/n/ac 424.00zł [+]
Wzmacniacz TP-Link RE300 AC1200 Repeater 152.00zł [+]
Wzmacniacz TP-Link RE190 AC750 Repeater 128.00zł [+]
Wzmacniacz TP-Link RE550 AC1900 Repeater 292.00zł [+]
Wzmacniacz sygnału TP-Link RE505X AX1500 Wi-Fi 802.11b/g/n/ac/ax 356.00zł [+]
Antena UBIQUITI airMAX Sector 5GHz 2x2 MIMO 17dBi 90deg 404.00zł [+]
Zasilacz UBIQUITI Passive PoE 24V 1A z uziemieniem 85.00zł [+]
Zasilacz UBIQUITI Passive PoE 24V 0.5A 12W Gigabit 76.00zł [+]
Zasilacz UBIQUITI Passive PoE 48V 24W 0.5A Gigabit 115.00zł [+]
Zasilacz UBIQUITI POE-24-12W 12W, earth grounding/ESD protection 58.00zł [+]
Access Point UBIQUITI UniFi AC HD PoE+ WiFi AC2533 Dual-Band 4x4 1,747.00zł [+]
Access Point UBIQUITI Unifi nanoHD UAP-nanoHD PoE 2,4/5GHz 1,047.00zł [+]
Access Point UBIQUITI UniFi AC HD PoE+ WiFi AC2533 Dual-Band 4x4 5-Pack 8,189.00zł [+]
Access Point UBIQUITI In-Wall HD WiFi 802.11ac Wave 2 4x4 MU-MIMO PoE 1,347.00zł [+]
Access Point UBIQUITI WiFi 6 Long-Range 4x4 MU-MIMO VLAN 1,219.00zł [+]
Access Point UBIQUITI airMAX NanoStation Loco M5 5Ghz 13dBi 379.00zł [+]
Urządzenie typu CPE UBIQUITI NanoBeam 5AC Gen2 568.00zł [+]
Urządzenie typu CPE UBIQUITI airMAX NanoStation M2 2.4GHz 11dBi 512.00zł [+]
Urządzenie typu CPE UBIQUITI airMAX NanoStation M5 5GHz 16dBi 2xRJ45 2x2 MIMO 549.00zł [+]
Karta sieciowa bezprzewodowa UGO UAW-1013 USB mini antena 2dBi 150 Mbit 33.00zł [+]
Access Point Zyxel NWA50AX 802.11ax (Wi-Fi 6) 1x10/100/1000M LAN PoE 449.00zł [+]
Axon ADSL Protector (RJ11) 51.00zł [+]
Adapter ASUS USB-C2500 USB 3.1, 1x2.5G/1G/100Mbps 212.00zł [+]
Switch ASUS GX-U1051 5x10/100/1000 Mbps VIP Port 194.00zł [+]
Kabel UTP Belden kat. 5e PCV 305m (skrętka-drut) miedź AWG24 618.00zł [+]
Przełącznik KVM DIGITUS 2 portowy HDMI, Dual Display, 4K 30Hz 533.00zł [+]
Karta sieciowa DIGITUS PCI Express Gigabit Ethernet 10/100/1000Mbps 82.00zł [+]
Karta sieciowa DIGITUS przewodowa PCI Express 1x RJ45 2.5 Gigabit Ethernet 10/100/1000/2500Mbps 159.00zł [+]
Karta sieciowa DIGITUS DN-3023 USB - RJ45 100/1000 Mbps 119.00zł [+]
Karta sieciowa DIGITUS przewodowa USB 3.0 Typ C do Gigabit Ethernet 10/100/1000Mbps 111.00zł [+]
Karta sieciowa DIGITUS przewodowa mini PCI Express 2x RJ45 Gigabit 10/100/1000Mbps Low Profile 188.00zł [+]
Karta sieciowa DIGITUS przewodowa USB 3.0 Typ C do RJ45 Gigabit Ethernet oraz 1xUSB Typ C z PD 2.0 148.00zł [+]
Karta sieciowa DIGITUS przewodowa USB 3.1 Typ C + USB A do 1x RJ45 2.5 Gigabit Ethernet 10/100/1000/2500Mbps 183.00zł [+]
Karta sieciowa DIGITUS USB -- RJ-45 10/100MB 63.00zł [+]
Śruby montażowe DIGITUS M6 19.8mm (komplet) do komponentów RACK 10" i 19" zestaw 50szt. czarne 35.00zł [+]
Śruba montażowa DIGITUS do szaf 19” (4 szt) 4.00zł [+]
Półka DIGITUS 10" 1U, 150mm 42.00zł [+]
Półka DIGITUS 19" 1U 250mm (RAL 9005) 77.00zł [+]
Półka DIGITUS 19" 1U 450mm (RAL 7035) z podporą 125.00zł [+]
Półka DIGITUS 19" 1U 450mm (RAL 9005) z podporą 137.00zł [+]
Organizator kablowy DIGITUS 19" 1U 40/70 (RAL 7035) 33.00zł [+]
Organizator kablowy DIGITUS 19" 1U 40/70 (RAL 9005) 33.00zł [+]
Organizator kablowy DIGITUS 19" 1U 40x/40 (RAL 7035) 28.00zł [+]
Patch panel DIGITUS 10" 12-portów RJ-45 Kat.5e ekranowany 1U kompletny LSA, wspornik kablowy, szary 90.00zł [+]
Patch panel DIGITUS 19" 24x RJ45 UTP kat. 5e z tacką 177.00zł [+]
Patch panel DIGITUS 19" 24x RJ45 UTP kat. 5e 1U 124.00zł [+]
Patch panel pusty DIGITUS 10" 12 port 1U do modułów keystone (RAL 9005) 46.00zł [+]
Patch panel DIGITUS 10" 12-portów RJ-45 Kat.6 ekranowany 1U kompletny LSA, wspornik kablowy, czarny 117.00zł [+]
Patch panel DIGITUS 10" 12-portów RJ-45 Kat.6 ekranowany 1U kompletny LSA, wspornik kablowy, szary 107.00zł [+]
Patch panel DIGITUS 10" 12x RJ45 UTP kat. 5e 1U (RAL 9005) 62.00zł [+]
Patch panel pusty DIGITUS 19" 24 port 1U do modułów keystone (RAL 9005) 63.00zł [+]
Patch panel DIGITUS 19" 24x RJ45 UTP kat.6 1U 140.00zł [+]
Patch panel DIGITUS 19" 24x RJ45 UTP kat. 6 1U z tacką 181.00zł [+]
Patch panel DIGITUS 19" 24x RJ45 UTP kat. 5e 1U 128.00zł [+]
Patch panel DIGITUS 19" 24x RJ45 S/FTP kat.6 1U 183.00zł [+]
Patch panel DIGITUS 19" 24x RJ45 S/FTP kat. 5e 1U 155.00zł [+]
Patch panel pusty DIGITUS 19" 24 port 1U do modułów keystone (RAL 7035) 63.00zł [+]
Patch panel DIGITUS 10" 8x RJ45 S/FTP kat. 5e 1U 44.00zł [+]
Patch panel DIGITUS 10" 12x RJ45 S/FTP kat. 5e 1U (RAL 9005) 89.00zł [+]
Patch panel pusty DIGITUS 19" 48 port 1U do modułów keystone (RAL 9005) 151.00zł [+]
Patch panel pusty DIGITUS 10" 12 port 1U do modułów keystone (RAL 7035) 45.00zł [+]
Moduł Keystone DIGITUS USB 2.0 łącznik do gniazd i pustych paneli żeński/żeński biały 6.00zł [+]
Moduł Keystone DIGITUS USB 2.0 z kablem 16cm łącznik do gniazd i pustych paneli żeński/męski czarny 19.00zł [+]
Moduł Keystone DIGITUS HDMI z kablem 12cm łącznik do gniazd i pustych paneli żeński/żeński biały 34.00zł [+]
Moduł Keystone DIGITUS kat. 5e UTP beznarzędziowy 8.00zł [+]
Moduł Keystone DIGITUS kat. 6 UTP LSA 9.00zł [+]
Adapter RJ45 DIGITUS DN-93904 2x gniazdo RJ45 kat.5e 19.00zł [+]
Moduł sieciowy DIGITUS do łączenia kabli kat.5e ekranowany LSA 13.00zł [+]
Wtyk RJ45 DIGITUS kat. 5e ekranowany, 100 szt 109.00zł [+]
Wtyk RJ45 DIGITUS kat. 5e nieekranowany, 100 szt 38.00zł [+]
Adapter DIGITUS DN-93901 złączka sieciowa RJ45x2 kat.5e ekran. 8.00zł [+]
Gniazdo natynkowe DIGITUS 2x RJ45 ekranowane kat. 5e 32.00zł [+]
Adapter RJ45 DIGITUS AT-AG CX2 2x gniazdo RJ45 kat.5e ekran. 19.00zł [+]
Wtyk RJ45 DIGITUS kat. 6 nieekranowany, 100 szt 77.00zł [+]
Moduł Keystone DIGITUS kat. 6 UTP beznarzędziowy 10.00zł [+]
Wtyk RJ45 DIGITUS kat. 6 ekranowany, 100 szt 133.00zł [+]
Wtyk RJ45 (8P8C) przelotowy DIGITUS kat.6 nieekranowany, AWG 26-24, opakowanie 100 szt. 94.00zł [+]
Gniazdo natynkowe DIGITUS 2x RJ45 ekranowane kat. 6 35.00zł [+]
Wtyk RJ45 DIGITUS kat. 6A ekranowany (do przewodów AWG 22-24) 10 szt. 42.00zł [+]
Moduł Keystone DIGITUS kat. 6A UTP beznarzędziowy 11.00zł [+]
Moduł Keystone DIGITUS kat. 6A STP beznarzędziowy 18.00zł [+]
Moduł Keystone DIGITUS kat. 6A STP beznarzędziowy 19.00zł [+]
Złączka sieciowa adapter DIGITUS RJ-45x2 ekranowana kat.6A 15.00zł [+]
Wtyk RJ45 kat. 6A DIGITUS (8P8C) T568A/B 10GbE ekran., beznarzędziowy 34.00zł [+]
Obudowa natynkowa DIGITUS Keystone 2 porty, 30x50x50mm 5.00zł [+]
Wtyk RJ45 DIGITUS kat. 6A PoE 10GbE ekran., beznarzędziowy, zakręcany, metalowy dł.50mm 19.00zł [+]
Osłonka DIGITUS na wtyk RJ45 (w opak. 10 szt.), niebieski, do kabli o dużej średnicy (do 7,5 mm) 9.00zł [+]
Adapter DIGITUS AT-A 8/8 złączka sieciowa RJ-45x2 4.00zł [+]
Osłonka na wtyk RJ-45 DIGITUS szara 100 szt. 17.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny instalacyjny DIGITUS kat.5e, F/UTP, Eca, AWG 24/1, PVC, 100m, szary, karton 251.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny patchcordowy DIGITUS kat.6, SF/UTP, linka, AWG 26/7, LSOH, 100m, szary, karton 252.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny patchcordowy DIGITUS kat.5e, SF/UTP, linka, AWG 26/7, PVC, 100m, szary, karton 239.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny instalacyjny DIGITUS kat.5e, F/UTP, Eca, drut, AWG 24/1, PVC, 305m, szary, karton 676.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny patchcordowy DIGITUS kat.5e, SF/UTP, linka, AWG 26/7, PVC, 305m, szary, karton 652.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny instalacyjny DIGITUS kat.6A, U/FTP, Dca, drut, AWG 23/1, LSOH, 50m, niebieski, ofoliowany 164.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny patchcordowy DIGITUS kat.6A, U/FTP, linka, AWG 27/7, LSOH, 100m, szary, karton 207.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny instalacyjny DIGITUS kat.6A, U/FTP, Dca, drut, AWG 23/1, LSOH, 100m, niebieski, ofoliowany 323.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny instalacyjny DIGITUS kat.7, S/FTP, Dca, drut, AWG 23/1, LSOH, 50m, pomarańczowy, ofoliowany 180.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny instalacyjny DIGITUS kat.6A, S/FTP, Eca, drut, AWG 23/1, LSOH, 50m, niebieski, ofoliowany 156.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny instalacyjny DIGITUS kat.8.2, S/FTP, Dca, AWG 22/1, LSOH, 50m, zielony, ofoliowany 405.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny instalacyjny DIGITUS kat.7, S/FTP, Dca, drut, AWG 23/1, LSOH, 100m, pomarańczowy 351.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny instalacyjny DIGITUS kat.6A, U/UTP, Dca, AWG 23/1, LSOH, 50m, niebieski, ofoliowany 150.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny instalacyjny DIGITUS kat.6, U/UTP, Dca, drut, AWG 23/1, LSOH, 50m, fioletowy, ofoliowany 155.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny instalacyjny DIGITUS kat.5e, U/UTP, Eca, drut, AWG 24/1, PVC, 50m, szary, ofoliowany 105.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny patchcordowy DIGITUS kat.5e, U/UTP, linka, AWG 26/7, PVC, 100m, szary, karton 202.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny instalacyjny DIGITUS kat.6, U/UTP, B2ca, drut, AWG 23/1, LSOH, 100m, fioletowy, ofoliowany 277.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny instalacyjny DIGITUS kat.6A, U/UTP, Dca, AWG 23/1, LSOH, 100m, niebieski, ofoliowany 292.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny patchcordowy DIGITUS kat.6A, U/UTP, linka, AWG 26/7, LSOH, 100m, szary, karton 279.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny instalacyjny DIGITUS kat.6, U/UTP, Eca, drut, AWG 24/1, PVC, 305m, fioletowy, karton 684.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny instalacyjny DIGITUS kat.5e, U/UTP, Eca, drut, AWG 24/1, PVC, 305m, szary, karton 460.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny instalacyjny DIGITUS kat.5e, U/UTP, Eca, drut, AWG 24/1, PVC, 100m, szary 176.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny instalacyjny DIGITUS kat.6, U/UTP, Dca, drut, AWG 23/1, LSOH, 305m, fioletowy, karton 723.00zł [+]
Kabel teleinformatyczny patchcordowy DIGITUS kat.5e, U/UTP, linka, AWG 26/7, PVC, 305m, szary, karton 537.00zł [+]
Patchcord DIGITUS FTP kat. 5e 1m PVC szary 5.00zł [+]
Patchcord DIGITUS FTP kat. 5e 2m PVC szary 6.00zł [+]
Patchcord DIGITUS FTP kat. 5e 5m PVC szary 10.00zł [+]
Patchcord DIGITUS FTP kat. 5e 10m PVC szary 16.00zł [+]
Patchcord DIGITUS FTP kat. 5e 20m PVC szary 23.00zł [+]
Patchcord DIGITUS FTP kat. 5e 25m PVC szary 27.00zł [+]
Patchcord DIGITUS FTP kat. 5e 3m PVC szary 8.00zł [+]
Patchcord DIGITUS FTP kat. 5e 7m PVC szary 12.00zł [+]
Kabel połączeniowy DIGITUS spiralny do słuchawek telefonicznych RJ10/RJ10 M/M czarny 2m 8.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 10m PVC żółty 12.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 10m PVC biały 12.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 10m PVC czerwony 12.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 10m PVC zielony 12.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 10m PVC czarny 12.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 10m PVC niebieski 12.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 3m PVC niebieski 6.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 0,5m PVC niebieski 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 0,25m PVC szary 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 0,25m PVC czarny 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 0,25m PVC czerwony 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 0,25m PVC niebieski 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 0,25m PVC żółty 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 0,5m PVC czerwony 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 1m PVC czarny 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 1m PVC żółty 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 5m PVC czarny 7.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 1m PVC szary 5.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 2m PVC szary 7.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 10m PVC szary 12.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 1m PVC szary 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 2m PVC czerwony 5.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 3m PVC szary 6.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 2m PVC czarny 5.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 5m PVC niebieski 7.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 2m PVC żółty 5.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 5m PVC szary 7.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 5m PVC zielony 7.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 2m PVC szary 5.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 2m PVC zielony 5.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 3m PVC zielony 6.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 3m PVC żółty 6.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 0,5m PVC żółty 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 1m PVC niebieski 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 1m PVC czerwony 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 0,25m PVC zielony 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 0,5m PVC czarny 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 0,5m PVC szary 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 0,5m PVC zielony 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 15m PVC szary 15.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 1m PVC zielony 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 20m PVC szary 19.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 30m PVC szary 28.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 3m PVC czerwony 6.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 5m PVC czerwony 7.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 5m PVC żółty 7.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 0,5m PVC szary 5.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 3m PVC szary 8.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 5m PVC szary 10.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 0,5m PVC zielony 5.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 0,5m PVC czerwony 5.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 0,5m PVC żółty 5.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 1m PVC zielony 5.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 1m PVC czerwony 5.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 1m PVC żółty 5.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 2m PVC zielony 7.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 2m PVC czerwony 7.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 2m PVC żółty 7.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 3m PVC zielony 8.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 3m PVC czerwony 8.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 3m PVC żółty 8.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 3m PVC czarny 8.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 2m PVC czarny 7.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 1m PVC czarny 5.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 0,5m PVC czarny 5.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 0,25m PVC szary 5.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 5m PVC niebieski 10.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 5m PVC czarny 10.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 5m PVC zielony 10.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 5m PVC czerwony 10.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 5m PVC żółty 10.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 7m PVC niebieski 11.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 7m PVC zielony 11.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 7m PVC czerwony 11.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 7m PVC żółty 11.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 10m PVC czarny 16.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 10m PVC żółty 16.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 0,25m PVC biały 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 0,5m PVC biały 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 1m PVC biały 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 1,5m PVC niebieski 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 1,5m PVC czarny 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 1,5m PVC zielony 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 1,5m PVC czerwony 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 1,5m PVC biały 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 1,5m PVC żółty 4.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 2m PVC biały 5.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 3m PVC biały 6.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 5m PVC biały 7.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 7m PVC czarny 9.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 7m PVC zielony 9.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 7m PVC czerwony 9.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 7m PVC biały 9.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 7m PVC żółty 9.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 15m PVC zielony 15.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 15m PVC czerwony 15.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 15m PVC biały 15.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 15m PVC żółty 15.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 20m PVC niebieski 19.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 20m PVC czarny 19.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 20m PVC zielony 19.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 20m PVC czerwony 19.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 20m PVC biały 19.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 20m PVC żółty 17.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 25m PVC niebieski 24.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 25m PVC czarny 24.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 25m PVC zielony 24.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 25m PVC czerwony 24.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 25m PVC żółty 24.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 30m PVC niebieski 25.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 30m PVC zielony 27.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 30m PVC czerwony 28.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 30m PVC biały 27.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 30m PVC żółty 28.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 7m PVC szary 11.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 10m PVC szary 16.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 6 15m PVC szary 20.00zł [+]
Patchcord DIGITUS UTP kat. 5e 2,5m PVC szary 6.00zł [+]
Szafa wisząca DIGITUS 19" 6U 600/450 (RAL 7035) 420.00zł [+]
Szafa wisząca DIGITUS 19" 6U 600/450 (RAL 9004) 420.00zł [+]
Szafa wisząca DIGITUS 19" 12U 600/450 (RAL 7035) 550.00zł [+]
Szafa wisząca DIGITUS 19" 9U 600/450 drzwi blaszane (RAL 7035) 472.00zł [+]
Szafa wisząca jednosekcyjna DIGITUS 19" 12U 635/600/450mm drzwi szklane szara (RAL 7035) niezmontowana 526.00zł [+]
Szafa wisząca jednosekcyjna DIGITUS 19" 6U 368/600/450mm drzwi szklane czarna (RAL 9004) niezmontowana 382.00zł [+]
Szafa wisząca jednosekcyjna DIGITUS 19" 6U 368/600/450mm drzwi szklane szara (RAL 7035) niezmontowana 388.00zł [+]
Szafa wisząca jednosekcyjna DIGITUS 19" 9U 501/600/450mm drzwi szklane czarna (RAL 9004) niezmontowana 451.00zł [+]
Szafa wisząca jednosekcyjna DIGITUS 19" 4U 279/600/450mm drzwi szklane szara (RAL 7035) niezmontowana 352.00zł [+]
Szafa wisząca DIGITUS 19" 4U 550/350 (RAL 7035) 317.00zł [+]
Zasilacz/Adapter PoE+ DIGITUS 802.3at max. 48V 30W Gigabit aktywny 151.00zł [+]
Zasilacz/Adapter PoE DIGITUS 802.3af max. 48V 15.4W Gigabit aktywny 130.00zł [+]
Zasilacz/Adapter PoE+ DIGITUS 802.3at max. 48V 60W Gigabit aktywny 203.00zł [+]
Switch niezarządzalny DIGITUS DN-95330 4x Gigabit Ethernet, PoE+ af/at 62W, 1 port uplink, desktop 292.00zł [+]
Switch niezarządzalny DIGITUS 2.5 Gigabit Ethernet Desktop 8-portów 8x10/100/1000/2500Mbps 806.00zł [+]
Serwer wydruku DIGITUS 1xUSB 1xRJ45 317.00zł [+]
Serwer sieciowy DIGITUS wielofunkcyjny, bezprzewodowy 2-portowy, USB 2.0, 300Mbps 340.00zł [+]
Switch niezarządzalny D-Link DGS-1008D/E L2 8x1000Mbit (RJ45) Desktop/Wall NO FAN 124.00zł [+]
Switch niezarządzalny D-Link DGS-1005D L2 5x1000Mbit (RJ45) Desktop/Wall NO FAN 92.00zł [+]
Switch niezarządzalny D-Link 8-portowy GO-SW-8G 8x1000Mbit (RJ45) EASY DESKTOP SWITCH 148.00zł [+]
Switch niezarządzalny D-Link 5-portowy DGS-105 Metal Box 10/100/1000Gigabit 144.00zł [+]
Switch niezarządzalny D-Link 8-portowy DGS-108 Metal Box 10/100/1000 Gigabit 159.00zł [+]
Switch niezarządzalny D-Link DES-1016D L2 16x10/100 Desktop/Rack 19'' Metal NO FAN 209.00zł [+]
Switch niezarządzalny D-Link 8-portowy DES-108 Metal Box 116.00zł [+]
Switch niezarządzalny D-Link DES-1024D 24x10/100 Desktop/Rack No FAN 245.00zł [+]
Switch zarządzalny 16-portowy D-LINK DGS-1210-16 680.00zł [+]
Switch zarządzalny 24-portowy D-LINK DGS-1210-24 856.00zł [+]
Switch zarządzalny 10-port D-LINK DGS-1210-10P 2xSFP 8xPOE 866.00zł [+]
Switch zarządzalny D-Link DGS-1210-20 16-portowy 768.00zł [+]
Switch zarządzalny D-Link DGS-1210-28 24x1000 Mbps Gigabit 4x Combo 942.00zł [+]
Switch zarządzalny 52-portowy D-LINK DGS-1210-52 2,657.00zł [+]
Switch zarządzalny D-Link DGS-1210-10 8x1000 Mbps Gigabit 2x SFP 589.00zł [+]
Switch zarządzalny D-Link DGS-1210-26 24x1000 Mbps Gigabit 2x SFP 851.00zł [+]
Switch zarządzalny D-Link DGS-1210-28P 24x1000 Mbps Gigabit PoE 4x Combo 2,729.00zł [+]
Switch zarządzalny D-Link DGS-1100-05V2 5x1000 Mbps Gigabit 169.00zł [+]
Switch zarządzalny D-Link DGS-1100-08V2 8x1000 Mbps Gigabit 223.00zł [+]
Switch zarządzalny D-Link DGS-1100-16V2 16x1000 Mbps Gigabit 608.00zł [+]
Switch zarządzalny D-Link DGS-1100-24V2 24x1000 Mbps Gigabit 724.00zł [+]
Karta sieciowa Delock USB 3.0--RJ-45 1GB na kablu 145.00zł [+]
Karta sieciowa Delock USB 3.0--RJ-45 1GB 167.00zł [+]
Karta sieciowa USB Delock Type-C(M) 3.1--RJ-45 1GB na kablu 167.00zł [+]
Adapter rozdzielacz LAN Delock rozdzielacz LAN RJ45 - 2x RJ45 na kablu 15cm 43.00zł [+]
Przełącznik LAN Delock 2-Porty 1GB 99.00zł [+]
Adapter Delock LAN krosujący RJ45 - RJ45 M/F 19.00zł [+]
Gniazdo natynkowe Delock kat.6 1x RJ45 ekranowane białe 26.00zł [+]
Wtyk sieciowy Delock RJ-45 kat. 6A ekranowany (1 sztuka) 35.00zł [+]
Gniazdko Delock podtynkowe podwójne 2x LSA Block -- 2x RJ45 kat. 6a 59.00zł [+]
Łącznik Keystone Delock gniazdo RJ45 - RJ45 UTP kat.6 do puszki montażowej biały 13.00zł [+]
Rurka termokurczliwa Delock 100SZT multikolor 22.00zł [+]
Rurka termokurczliwa Delock 100SZT black 31.00zł [+]
Rurka termokurczliwa Delock BOX 230szt. multikolor 17.00zł [+]
Moduł sieciowy DIGITUS do łączenia kabli kat.7 ekranowany, LSA 16.00zł [+]
Moduł sieciowy DIGITUS do łączenia kabli kat.6A ekranowany, beznarzędziowy, slim 26.00zł [+]
Switch niezarządzalny Dahua PFS3006-4ET-60-V2 4x10/100 PoE, 2x10/100M 278.00zł [+]
Organizer kabli do szaf Rack 19" EFB-Elektronik 699995TS.1, 1U, 5 uchwytów, metalowy, czarny 89.00zł [+]
Organizer kabli do szaf Rack 19" EFB-Elektronik 699995.1, 1U, 5 uchwytów, metalowy, szary 37.00zł [+]
Patch panel EFB-Elektronik 37576.1, 24 porty do modułów Keystone, 1U, z tacką do kabli 155.00zł [+]
Patch panel EFB-Elektronik 37584.1, 24 porty RJ45 Cat5e UTP, 1U, czarny 145.00zł [+]
Adapter łącznik EFB-Elektronik 37503.1 RJ45 1:1 UTP 6.00zł [+]
Moduł Keystone EFB-Elektronik E-20070 Cat6a STP RJ45 500MHz, samozaciskowy 18.00zł [+]
Moduł Keystone EFB-Elektronik 37521.1V2 Cat6a STP RJ45 24.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 0,5m, Szary 11.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 0,5m, żółty 11.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 1,5m, szary 17.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 1,5m, żółty 17.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 1m, czerwony 13.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 1m, żółty 13.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 2m, szary 20.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 2m, żółty 20.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 3m, szary 26.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 3m, żółty 26.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 5m, szary 38.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 5m, żółty 38.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 0,5m, biały 11.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 0,5m, czarny 11.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 1m, biały 13.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 1m, czarny 13.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 1m, niebieski 13.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 1m, zielony 13.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 2m, biały 20.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 2m, czarny 20.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 2m, niebieski 20.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 5m, biały 38.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6 LSZH S/FTP, 5m, czarny 38.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6a LSZH S/FTP, 1m, szary Kabel Cat.7 16.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6a LSZH S/FTP, 2m, szary, Kabel Cat.7 23.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6a LSZH S/FTP, 3m, szary, Kabel Cat.7 30.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.6a Superflex S/FTP, 0,5m, szary 17.00zł [+]
Patchcord 100% miedź EFB Cat.8.1 LSZH S/FTP, 1m, szary 56.00zł [+]
Adapter światłowodowy EFB-Elektronik 53350.31 LC Duplex/LC Dumplex Singlemode 12.00zł [+]
Adapter światłowodowy EFB-Elektronik 53348.32 LC Duplex/LC Duplex Multimode 12.00zł [+]
Adapter światłowodowy EFB-Elektronik 53302.33 SC Simpex/SC Simplex Singlemode 6.00zł [+]
Przełącznica EFB-Elektronik 53705.1V3 na szynę DIN na 6 lub 12 adapterów, bez panelu przedniego 182.00zł [+]
Karta sieciowa Edimax EU-4307 USB-C 3.1 - RJ45 100/1000/2500 Mbps 260.00zł [+]
Patchcord U-FTP Edimax CAT7 10GbE AWG32 1m czarny 23.00zł [+]
Switch niezarządzalny Edimax GS-1005E 5x100/1000 138.00zł [+]
Patchcord Esperanza EB275E UTP Cat. 5e 3m szary 5.00zł [+]
Patchcord Esperanza EB283E UTP Cat. 6 0,5m szary 5.00zł [+]
Patchcord Esperanza EB275R UTP Cat. 5e 3m czerwony 5.00zł [+]
Sterownik zdalny WiFi GreenBlue GB109 Android IOS do klimatyzacji max 3680W 184.00zł [+]
Switch niezarządzalny HIKVISION DS-3E0310HP-E /M(B) 7 × 10/100 Mbps PoE ports 433.00zł [+]
Switch zarządzalny HIKVISION DS-3E1105P-EI 4 x RJ45 10/100M (PoE 802.3af/at), 1 x RJ45 10/100M 190.00zł [+]
Kabel sieciowy Hama CAT5e F/UTP 1 Gbit/s 1,5m szary 23.00zł [+]
Kabel sieciowy Hama CAT5e F/UTP 1 Gbit/s 3m szary 36.00zł [+]
Kabel sieciowy Hama CAT5e F/UTP 1 Gbit/s 5m szary 44.00zł [+]
Kabel sieciowy Hama CAT6a S/FTP 10 Gbit/s 0,25m czarny 19.00zł [+]
Kabel sieciowy Hama CAT6a S/FTP 10 Gbit/s 0,5m czarny 25.00zł [+]
Kabel sieciowy Hama CAT6a S/FTP 10 Gbit/s 10m czarny 77.00zł [+]
Kabel sieciowy Hama CAT6a S/FTP 10 Gbit/s 15m czarny 97.00zł [+]
Kabel sieciowy Hama CAT6a U/UTP 10 Gbit/s 1,5m biały 25.00zł [+]
Kabel sieciowy Hama CAT6a U/UTP 10 Gbit/s 10m biały 59.00zł [+]
Kabel sieciowy Hama CAT6a U/UTP 10 Gbit/s Flexi 0,75m biały 23.00zł [+]
Kabel sieciowy Hama CAT6a U/UTP 10 Gbit/s Flexi 1,5m biały 34.00zł [+]
Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LX LC Single-Mode 10km 148.00zł [+]
Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LX LC Single-Mode 21km RX1310/TX1550 156.00zł [+]
Moduł MiniGBIC Intellinet SFP LC MultiMode 550m 151.00zł [+]
Moduł MiniGBIC Intellinet SFP Gigabit 1000Base-T RJ45, 100m 203.00zł [+]
Moduł MiniGBIC Intellinet SFP+ SR LC Wielomodowy 850nm 261.00zł [+]
Moduł MiniGBIC Intellinet SFP+ LR LC Single-Mode 1310nm 423.00zł [+]
Przełącznik KVM Intellinet 8-portowy USB/PS2 z OSD, rackowy 1,440.00zł [+]
Przełącznik KVM Intellinet 8-portowy VGA/USB/PS2, modułowy 1,093.00zł [+]
Karta sieciowa Intellinet 10/100/1000 RJ45 Gigabit na PCI Express 92.00zł [+]
Panel LED Intellinet 1U do szaf Rack 19", poziomy 11W 300.00zł [+]
Zestaw śrub Intellinet do szaf Rack 3x 4 komplety: śruby M6 + nakrętki + podkładki 9.00zł [+]
Zestaw śrub Intellinet do szaf Rack 3x 4 komplety: śruby M6 + nakrętki + podkładki, czarne 10.00zł [+]
Zestaw śrub Intellinet do szaf Rack 50 kompletów: śruby M6 + nakrętki + podkładki 99.00zł [+]
Zestaw śrub Intellinet do szaf Rack, 20 kompletów: śruby M6 + nakrętki + podkładki 43.00zł [+]
Półka do szafy 19" Intellinet 150mm 1U pełna, czarna 78.00zł [+]
Półka do szafy 19" Intellinet 200mm 1U pełna, czarna 108.00zł [+]
Półka do szafy 19" Intellinet 415mm 1U wysuwana 430-665m, czarna 198.00zł [+]
Półka do szafy 19" Intellinet 400mm 1U perforowana, czarna 148.00zł [+]
Półka do szafy 19" Intellinet 305mm 1U perforowana, czarna 149.00zł [+]
Półka do szafy 19" Intellinet 250mm 2U perforowana, czarna 142.00zł [+]
Półka do szafy 19" Intellinet 400mm 2U perforowana, czarna 171.00zł [+]
Szuflada Intellinet Rack 19" 2U 466mm z zamkiem 380.00zł [+]
Półka do szafy 19" Intellinet 350mm 1U, perforowana, szara 125.00zł [+]
Półka do szafy 19" Intellinet 1U 200mm pełna, szara 120.00zł [+]
Półka do szafy 19" Intellinet 400mm 1U perforowana, szara 135.00zł [+]
Półka do szafy 19" Intellinet 255mm 1U perforowana, szara 98.00zł [+]
Półka do szafy 19" Intellinet 400mm 2U perforowana, czarna 159.00zł [+]
Półka do szafy 19" Intellinet 150mm 1U perforowana, szara 75.00zł [+]
Półka do szafy 19" Intellinet 300mm 1U perforowana, szara 111.00zł [+]
Organizer Kabli Intellient Rack 19" 1U 4x48mm, czarny 39.00zł [+]
Organizer Kabli Intellient Rack 19" 1U 4x67mm, czarny 55.00zł [+]
Organizer Kabli Intellient Rack 19" 1U z pokrywą, czarny 82.00zł [+]
Organizer Kabli Intellient Rack 19" pojedynczy uchwyt, czarny 12.00zł [+]
Organizer kabli Intellient Rack 19" 1U, 4 uchwyty 45x60mm, czarny 46.00zł [+]
Organizer Kabli Intellient Rack 19" 1U 4 uchwyty, szary 33.00zł [+]
Patch panel Intellinet 24 porty, otwarty z tacką, czarny 69.00zł [+]
Patch panel Intellinet 16 portów, otwarty, czarny 33.00zł [+]
Patch panel Intellinet 24 porty, 1U, kolorowe moduły 156.00zł [+]
Patch panel Intellinet 48 portów, UTP Cat.5e 279.00zł [+]
Patch panel Intellinet 12 portów, UTP Cat6, naścienny 144.00zł [+]
Patch panel Intellinet 48 portów, UTP Cat.6 354.00zł [+]
Patch panel Intellinet 24 portów, STP Cat.5e 231.00zł [+]
Patch panel Intellinet 24 portów, STP Cat.6 293.00zł [+]
Patch panel Intellinet 24 portów, UTP Cat.5e 149.00zł [+]
Patch panel Intellinet 24 portów, UTP Cat.6 189.00zł [+]
Patch panel Intellinet 12 portów, UTP Cat.5e naścienny 100.00zł [+]
Patch panel Intellinet 1U Rack 19" UTP Cat5e 16-portowy 129.00zł [+]
Rama Stojąca Intellinet Rack 19" 18U Flatpack, czarna 253.00zł [+]
Rama mobilna Intellinet Rack 19" 29U 600x600, czarna 1,010.00zł [+]
Rama stojąca Intellinet Rack 19" 12U Flatpack, czarna 332.00zł [+]
Rama mobilna Intellinet Rack 19" 42U 600x600, czarna 1,212.00zł [+]
Szyna ślizgowa Intellinet Rack 19" gł.1000mm 2szt. 272.00zł [+]
Szyna ślizgowa Intellinet Rack 19" gł.800mm 2szt. 239.00zł [+]
Szyna ślizgowa Intellinet Rack 19" gł.600mm 2szt. 224.00zł [+]
Osłonka Intellinet na RJ45, 10szt., czarna 5.00zł [+]
Osłonka Intellinet na RJ45, 10szt., niebieska 6.00zł [+]
Osłonka Intellinet na RJ45, 10szt., czerwona 6.00zł [+]
Osłonka Intellinet na RJ45, 10szt., szara 5.00zł [+]
Obudowa gniazda Intellinet natynkowa Keystone, 2 porty, biała 8.00zł [+]
Obudowa gniazda Intellinet natynkowa Keystone, 1 port, biała 7.00zł [+]
Wtyk Intellinet RJ45 8P/8C UTP Cat.5e/linka 100szt. 81.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet RJ45 UTP Cat.5e, żółty 10.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet RJ45 UTP Cat.5e, czarny 10.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet RJ45 UTP Cat.5e, czerwony 10.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet RJ45 UTP Cat.5e, niebieski 10.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet RJ45 UTP Cat.5e, pomarańczowy 10.00zł [+]
Wtyk Intellinet RJ45 8P/8C UTP Cat.5/drut 100szt. 134.00zł [+]
Wtyk modularny Intellinet RJ45 8P/8C STP Cat.5e 100szt. 167.00zł [+]
Gniazdo natynkowe Intellinet Cat.5e 2xRJ45 STP, białe 32.00zł [+]
Adapter Łącznik RJ45 Intellinet Cat5e, FTP, 8P8C żeński na 8P8C żeński 24.00zł [+]
Trójnik RJ45 Intellinet UTP, 8P8C męski na 2x 8P8C żeński 7.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet RJ45 UTP Cat.6, biały 11.00zł [+]
Wtyk modularny Intellinet RJ45 STP Cat.6 90 szt. 232.00zł [+]
Wtyk modularny Intellinet RJ45 STP Cat.6 10G samozaciskowy 24.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet Cat.6, UTP Twist-On samozaciskowy, biały 18.00zł [+]
Gniazdo podtynkowe Intellinet Cat.6 2xRJ45 8P8C, pomarańczowe 39.00zł [+]
Wtyk Intellinet RJ45 8P/8C UTP Cat.6a/linka 80szt. 116.00zł [+]
Wtyk Intellinet RJ45 8P/8C UTP Cat.6a/drut 80szt. 146.00zł [+]
Wtyk modularny Intellinet RJ45 STP Cat.6a 10G ekaranowany, beznarzędziowy 29.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet RJ45 STP Cat.8.1 40G, ekranowany, beznarzędziowy 53.00zł [+]
Łącznik blokowy Intellinet Cat.5e do kabla FTP 35.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet RJ45 UTP Cat.5e, biały 10.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet RJ45 UTP Cat.5e, zielony 10.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet RJ45 UTP Cat.6, czarny 12.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet RJ45 UTP Cat.6, niebieski 11.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet RJ45 UTP Cat.6, zielony 11.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet RJ45 UTP Cat.6, pomarańczowy 11.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet RJ45 UTP Cat.6, czerwony 10.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet RJ45 UTP Cat.6, żółty 11.00zł [+]
Wtyk Intellinet RJ45 8P/8C UTP Cat.5e/drut 100szt. 103.00zł [+]
Wtyk Intellinet RJ45 8P/8C UTP Cat.6/linka 100szt. 116.00zł [+]
Gniazdo natynkowe Intellinet Cat.6 2xRJ45 UTP, białe 40.00zł [+]
Rozdzielacz Intellinet RJ45x2 ekaranowany 34.00zł [+]
Adapter / łącznik Intellinet RJ45 8/8, 10 szt. 32.00zł [+]
Wtyk Intellinet RJ45 8P/8C UTP Cat.5e/linka 100szt. 89.00zł [+]
Wtyk modularny Intellinet RJ45 UTP Samozaciskowy 19.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet HDMI F/F biały 27.00zł [+]
Rozdzielacz Intellinet 2/1 RJ11 ADSL 18.00zł [+]
Puszka natynkowa Intellinet do paneli Keystone 11.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet z portem USB-A do ładowania 41.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet USB 3.0 czarny 36.00zł [+]
Klips naprawczy Intellinet RJ45 50 szt. mix. kolorów 81.00zł [+]
Moduł Keystone Intellinet RJ11/12 biały 12.00zł [+]
Wtyk telefoniczny Intellinet RJ11 6P/4C 10szt. 7.00zł [+]
Panel 3-portowy Intellinet na moduły Keystone 6.00zł [+]
Gniazdo podtynkowe Intellinet elektryczne 2xUSB Typ A, białe 83.00zł [+]
Panel 4-portowy Intellinet na moduły Keystone 6.00zł [+]
Kabel instalacyjny Intellinet skrętka Cat5e FTP linka, 100% miedź, 305m szary 585.00zł [+]
Kabel instalacyjny Intellinet skrętka Cat5e U/UTP drut, SOHO CCA 305m szary 253.00zł [+]
Kabel instalacyjny 100% miedź Intellinet skrętka Cat5e UTP drut, 305m biały 558.00zł [+]
Kabel instalacyjny Intellinet skrętka Cat6 UTP drut SOHO CCA 305m, szary 388.00zł [+]
Kabel instalacyjny Intellinet skrętka Cat6 UTP drut 100% miedź 305m, szary, 23AWG, szpula 797.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 LSZH S/FTP, 05m, szary 11.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6a LSZH S/FTP, 1m, szary 24.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6a LSZH S/FTP, 1,5m, szary 15.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6a LSZH S/FTP, 2m, szary 24.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6a LSOH/LSZH S/FTP, 7,5m, szary 42.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6a LSZH S/FTP, 3m, szary 22.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6a LZSH S/FTP, 5m, szary 30.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6a LSZH S/FTP, 15m, szary 75.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6a LSZH S/FTP, 30m, szary 149.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e S/FTP, 3m, zielony 11.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6a LSZH S/FTP, 10m, szary 53.00zł [+]
Patchcord 100% miedź Intellinet Cat.6a LSZH S/FTP, 0,25m, szary 10.00zł [+]
Patchcord 100% miedź Intellinet Cat.6a LSZH S/FTP, 50m, szary 223.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet SC-SC duplex 50/125 OM3, MM 3m 53.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet ST-LC duplex 50/125 Om3, MM 3m 53.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet LC-SC duplex 50/125 OM3, MM 5m 57.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet SC-SC duplex 50/125 OM3, MM 1m 44.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet ST-LC duplex 50/125 OM3, MM 2m 48.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet LC-SC duplex 50/125 OM3, MM 20m 152.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet LC-SC duplex 50/125 OM3, MM 1m 41.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet LC-LC duplex 50/125 OM3, MM 20m 139.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet LC-LC duplex 50/125 OM4, MM 2m 58.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet LC-SC duplex 50/125 OM3, MM 10m 90.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet LC-LC duplex 50/125 OM3, MM 2m 49.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet LC-LC duplex 50/125 OM3, MM 10m 91.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet LC-LC duplex 50/125 OM3, MM 5m 81.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet 516792 LC-LC duplex 9/125 OS2, SM 5m, żółty 55.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet LC-LC duplex 9/125 OS2, SM 10m 65.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet LC-LC duplex 9/125 OS2, SM 1m 53.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet SC-LC duplex 9/125 OS2, SM 1m 56.00zł [+]
Światłowód krosowy Intellinet SC-LC duplex 9/125 OS2, SM 3m 61.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 15m, szary 59.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 20m, szary 91.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 10m, szary 47.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 7,5m, szary 36.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 5m, szary 29.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 3m, szary 18.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 2m, szary 16.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 1,5m, szary 12.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 1m, szary 11.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 0,5m, szary 7.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 0,5m, biały 7.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 1m, biały 9.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 2m, biały 14.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 3m, biały 18.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 5m, biały 27.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 0,5m, czarny 7.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 1m, czarny 9.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 1,5m, czarny 11.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 2m, czarny 13.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 3m, czarny 18.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 5m, czarny 29.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 10m, czarny 50.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 0,5m, żółty 7.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 1m, żółty 11.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 1,5m, żółty 11.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 2m, żółty 13.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 3m, żółty 16.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 5m, żółty 23.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 10m, żółty 41.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 1m, niebieski 11.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 1,5m, niebieski 10.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 2m, niebieski 13.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 1m, czerwony 9.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 1,5m, czerwony 11.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 5m, czerwony 23.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 1m, zielony 11.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 1,5m, zielony 10.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 2m, zielony 13.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 5m, zielony 22.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 0,5m, niebieski 7.00zł [+]
Patchcord 100% miedź Intellinet Cat.6a UTP, 3m, czarny ICOC U6AG-030-BK 25.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 1m, czarny 7.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 1m, niebieski 7.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 1m, zielony 7.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 1m, szary 8.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 1m, czerwony 7.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 1m, biały 7.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 1m, żółty 7.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 2m, szary 9.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 2m, czerwony 10.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 3m, niebieski 12.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 3m, szary 13.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 3m, żółty 12.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 3m, czerwony 12.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 5m, niebieski 16.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 5m, żółty 16.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 5m, czerwony 15.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 7,5m, niebieski 21.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 7,5m, szary 22.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 7,5m, żółty 22.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 10m, niebieski 30.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 10m, szary 30.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 10m, żółty 27.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 15m, szary 49.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 20m, szary 52.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 5m, szary 16.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 30m, szary 71.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 0,5m, czarny 6.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 2m, czarny 9.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 2m, zielony 9.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 0,5m, żółty 6.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 0,5m, czerwony 6.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 0,5m, biały 6.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 2m, biały 10.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 10m, biały 27.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 0,5m, szary 6.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 3m, biały 11.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 0,5m, zielony 6.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 3m, zielony 12.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 0,5m, niebieski 6.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.6 UTP, 3m, niebieski 19.00zł [+]
PatchCord 100% miedź Intellinet Cat.5e UTP, 3m, czarny 12.00zł [+]
Szafa wisząca, zmontowana Intellinet 12U, 600x450, Rack 19", szklane drzwi, czarna 781.00zł [+]
Szafa wisząca, zmontowana Intellinet 12U, 600x600, Rack 19", szklane drzwi, czarna 912.00zł [+]
Szafa wisząca, zmontowana Intellinet 9U, 600x450, Rack 19", szklane drzwi, czarna 676.00zł [+]
Szafa wisząca Intellinet BASIC, 6U, 540x560, Rack 19", szklane drzwi, FLATPACK, czarna 362.00zł [+]
Szafa wisząca Intellinet BASIC, 6U, 540x560, Rack 19", szklane drzwi, FLATPACK, szara 362.00zł [+]
Szafa wisząca Intellinet BASIC, 9U, 540/560, Rack 19", szklane drzwi, FLATPACK, czarna 377.00zł [+]
Szafa wisząca Intellinet BASIC, 9U, 540/560, Rack 19", szklane drzwi, FLATPACK, szara 436.00zł [+]
Szafa wisząca Intellinet BASIC, 6U, 540x400, Rack 19", szklane drzwi, FLATPACK, czarna 321.00zł [+]
Szafa wisząca Intellinet BASIC, 6U, 540x400, Rack 19", szklane drzwi, FLATPACK, szara 321.00zł [+]
Szafa wisząca Intellinet BASIC, 9U, 540x400, Rack 19", szklane drzwi, FLATPACK, czarna 381.00zł [+]
Szafa wisząca, zmontowana Intellinet 4U+2U, 540x550, Rack 19", niskoprofilowana, szara 572.00zł [+]
Szafa wisząca, zmontowana Intellinet 4U+2U, 540x550, Rack 19", niskoprofilowana, czarna 557.00zł [+]
Zasilacz PoE Intellinet 15,4W 1xRJ45 Ethernet 802.3af 137.00zł [+]
Zasilacz PoE Intellinet 60W 1xGigabit RJ45 Ethernet 802.3bt 259.00zł [+]
Zasilacz PoE Intellinet 30W 1xGigabit RJ45 Ethernet 802.3af/at 281.00zł [+]
Rozdzielacz Splitter PoE+ Intellinet IEEE 802.3at 1xRJ45 5V/7.5V/9V/12V DC 254.00zł [+]
Regenerator Extender sygnału PoE+ Intellinet 1xRJ45 Gigabit 802.3af 392.00zł [+]
Zasilacz PoE Intellinet 30W 1xGigabit RJ45 Ethernet 802.3af/at 225.00zł [+]
Regenerator Extender Sygnału PoE+ Intellinet Gigabit 1xRJ45 (in) / 1xRJ45 (out), zewnętrzny, IP65 538.00zł [+]
Zasilacz Ultra PoE Intellinet Gigabit Ethernet 1x RJ45 95W 802.3af/at 549.00zł [+]
Zasilacz PoE+ Intellinet Gigabit Ethernet 1x RJ45 30W 802.3af/at 181.00zł [+]
Zasilacz PoE Intellinet 12x RJ45 120W Patch Panel 1U Cat5e Passive PoE 768.00zł [+]
Media konwerter Intellinet 10/100/1000Base-TX RJ45/SLOT SFP Mini GBIC 270.00zł [+]
Media konwerter Intellinet 1000Base-T RJ45/1000Base-SX SC MM 465.00zł [+]
Media konwerter Intellinet 1000Base-T RJ45/1000Base-SX SC SM 380.00zł [+]
Media Konwerter/zasilacz PoE+ Intellinet Gigabit 1000Base-T RJ45 na 1000Base-LX SM SC, 20km 364.00zł [+]
Media konwerter Intellinet Gigabit 10/100/1000Base-T RJ45 na 1000Base-LX SC jednomodowy, 20 km 420.00zł [+]
Media konwerter Intellinet 10/100/1000Base-TX na 1000Base-LX (SC) jednomodowy, 20km, WDM RX1550/TX1310 399.00zł [+]
Media konwerter Intellinet 10/100/1000Base-TX na 1000Base-LX (SC) jednomodowy, 20km, WDM RX1310/TX1550 422.00zł [+]
Media Konwerter Intellinet 10GBase-T na 10GBase-R, 1x Slot 10GB SFP+ / 1x port 10GB RJ45 1,372.00zł [+]
Media konwerter Intellinet 10/100Base-TX RJ45 na 100Base-FX ST wielomodowy, 2 km 225.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 24x 10/100/1000 Mbps + 2x SFP 766.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 8x 10/100/1000 Mbps 209.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 5x 10/100/1000 Mbps 159.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 8x 10/100/1000 Mbps PoE+ 140W Rack 19" 714.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 16x 10/100/1000 Mbps PoE+ 220W Rack 19" 1,695.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 16x 10/100/1000 Mbps Desktop/Rack 19" 483.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 5x 10/100/1000 Mbps w tym 1x port PoE+ Passthrough 26W/68W Desktop 406.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 5x 10/100/1000 Mbps PoE+ 60W Desktop 347.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 8x 10/100/1000 Mbps PoE+ 60W desktop 470.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 24x 10/100/1000 Mbps PoE+ 370W + 2x SFP Rack 19" LCD 2,255.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 4x 10/100/1000 Mbps PoE+ 80W + 1xSFP/1xRJ45 Combo desktop 429.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 16x 10/100/1000 Mbps PoE+ 370W + 2x SFP Rack 19" LCD 2,125.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 8x 10/100/1000 Mbps PoE+ 130W + 2x RJ45 Uplink LCD 931.00zł [+]
Switch zarządzalny Intellinet 48x 10/100/1000 Mbps + 4x SFP 2,692.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 24x 10/100/1000 Mbps seria AV Rack 19" 850.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 24 x 10/100/1000 Mbps 563.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 4x 10/100/1000 Mbps PoE 25W/65W + 1x PoE PD 95W 341.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 8x 10/100/1000 Mbps Desktop 170.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 8x 10/100 Mbps 118.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 5x 10/100 Mbps 98.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 8x 10/100 Mbps w tym 4x PoE+ 70W Desktop/Rack 19" 335.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 8x 10/100 Mbps Desktop 99.00zł [+]
Switch zarządzalny Intellinet 24x 10/100/1000 Mbps + 2x SFP 1,852.00zł [+]
Switch zarządzalny Intellinet 16x 10/100/1000 Mbps PoE+ 374W + 2x slot SFP Rack 19" 2,163.00zł [+]
Switch zarządzalny Intellinet 8x 10/100/1000 Mbps PoE+, 2 sloty SFP 1,034.00zł [+]
Switch zarządzalny Intellinet 8x 10/100/1000 Mbps RJ45 PoE+, 2x SFP, seria AV Rack 19" 1,460.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 6x 10/100 Mbps w tym 3x PoE i 1x High-Power PoE Desktop 331.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 8x 10/100/1000 Mbps PoE+ 85W zasilanie przez port PoE 90W 836.00zł [+]
Switch zarządzalny Intellinet 16x 10/100/1000 Mbps PoE+ 220W + 2x SFP VLAN 1,990.00zł [+]
Switch niezarządzalny Intellinet 5x 10/100 Mbps Desktop 74.00zł [+]
Kabel RJ45 Krux KRX0055 KAT.7 S/FTP 5m 10 Gb/s czarno-czerwony 35.00zł [+]
Przełącznik KVM ATEN CS1316 (CS1316-AT-G) 16-port. 1,219.00zł [+]
Przełącznik KVM ATEN CS1708A (CS1708A-AT-G) 8-port. 1,488.00zł [+]
Przełącznik KVM ATEN CS22U (CS22U-A7) 2-port. 113.00zł [+]
Przełącznik KVM ATEN DVI/USB CS22D (CS22D-A7) 2-port. 238.00zł [+]
Przełącznik KVM ATEN VGA/USB/PS2 CS82U (CS82U-AT) 2-port. 257.00zł [+]
Extender KVM ATEN VGA/USB CE700A (CE700-AT-G) 150m 907.00zł [+]
Przełącznik KVM ATEN DVI/USB/Audio CS682 (CS682-AT) 2-port. 280.00zł [+]
Przełącznik KVM ATEN HDMI/USB/Audio CS692 (CS692-AT) 2-port. 271.00zł [+]
Przełącznik KVM ATEN VGA/USB/PS2 CS84U (CS84U-AT) 4-port. 406.00zł [+]
Extender USB 2.0 ATEN UCE260 (UCE260-A7-G) cat.5 60m 357.00zł [+]
Kabel KVM ATEN 2L-7D02UH 1,8m USB/HDMI/Audio 105.00zł [+]
Konsola LCD 17" KVM ATEN CL1000M-ATA (CL1000M-ATA-AG) 2,909.00zł [+]
Konsola LCD 17" KVM ATEN CL1008M-ATA (CL1008M-ATA-AG) 8-port. 4,127.00zł [+]
Przełącznik KVM ATEN USB HDMI/Audio CS1798 (CS1798-AT-G) 8-port. 3,112.00zł [+]
Przełącznik KVM ATEN DisplayPort/USB CS22DP (CS22DP-AT) 2-port. 433.00zł [+]
Karta sieciowa Lanberg 1Gb PCI-E 1x RJ45 66.00zł [+]
Karta sieciowa Lanberg 1Gb PCI-E 1x RJ45 RTL8111C + śledź low profile 44.00zł [+]
Karta sieciowa Lanberg USB 3.0 -- RJ-45 1Gb na kablu 64.00zł [+]
Karta sieciowa Lanberg USB 2.0 -- RJ-45 100Mb na kablu 30.00zł [+]
Adapter Lanberg złączka sieciowa RJ-45 X2 kat.5e 8.00zł [+]
Adapter Lanberg złączka sieciowa RJ-45 X2 kat.6 10.00zł [+]
Adapter Lanberg złączka sieciowa RJ-45 X2 kat.6 ekranowany 14.00zł [+]
Adapter Lanberg złączka sieciowa RJ-45 - RJ-45 X2 5.00zł [+]
Adapter Lanberg złączka sieciowa RJ-45 - RJ-45 kat.6 ekranowany wodoodporny IP67 31.00zł [+]
Cokół do szaf stojących Lanberg CK01-66-B 600x600mm 19'' (FF01 & FF02) czarny 139.00zł [+]
Cokół do szaf stojących Lanberg CK01-68-B 600x800mm 19'' (FF01 & FF02) czarny 159.00zł [+]
Cokół do szaf stojących Lanberg CK01-80-B 800x1000mm 19'' (FF01 & FF02) czarny 174.00zł [+]
Panel wentylacyjny Lanberg LCD poziomy 1U z termostatem do szaf 19" 2 wentylatory 230V czarny 259.00zł [+]
Panel wentylacyjny Lanberg LCD poziomy 1U z termostatem do szaf 19" 4 wentylatory 230V czarny 365.00zł [+]
Śruba montażowa M6 do szaf 19 (koszyczek, podkładka, śruba) LANBERG 50 szt 39.00zł [+]
Śruba montażowa M6 do szaf 19" (koszyczek, podkładka, śruba) LANBERG 20 szt 19.00zł [+]
Półka do szaf wysuwana 19" 800mm czarna Lanberg (1U 465X550mm udźwig do 18kg, montaż 4-punktowy) 146.00zł [+]
Półka do szaf wysuwana 19" 600mm czarna Lanberg (1U 465X350mm udźwig do 60kg, montaż 4-punktowy) 151.00zł [+]
Półka do szaf 19" 800mm czarna Lanberg (1U/483x500mm udźwig do 25kg, montaż 4-punktowy) 134.00zł [+]
Półka do szaf 19" 800mm czarna Lanberg (1U/465x500mm udźwig do 20kg, montaż 4-punktowy) 79.00zł [+]
Półka do szaf 19" 600mm czarna Lanberg (1U/483x300mm udźwig do 25kg, montaż 4-punktowy) 94.00zł [+]
Półka do szaf 19" 600mm czarna Lanberg (1U/465x300mm udźwig do 20kg, montaż 4-punktowy) 55.00zł [+]
Półka do szaf 19" 450mm szara Lanberg (1U/500x280mm udźwig do 20kg, montaż 4-punktowy) 52.00zł [+]
Półka do szaf 10" 310mm czarna Lanberg (1U/254x180mm udźwig do 20kg, montaż 4-punktowy) 26.00zł [+]
Półka do szaf 10" 310mm szara Lanberg (1U/254x180mm udźwig do 20kg, montaż 4-punktowy) 26.00zł [+]
Półka do szaf 19" 1000mm czarna Lanberg (1U/465x715mm udźwig do 15kg, montaż 4-punktowy) 119.00zł [+]
Półka do szaf 19" 1000mm czarna Lanberg (1U/483x750mm, udźwig do 15kg, montaż 4-punktowy) 159.00zł [+]
Półka do szaf wysuwana 19" 1000mm czarna Lanberg (1U 465X750mm, udźwig do 15kg, montaż 4-punktowy) 187.00zł [+]
Półka montażowa do zarabiania Patch Paneli Lanberg 19" 2U czarna 72.00zł [+]
Półka do szaf 19" 1200mm czarna Lanberg (1U/483x900mm udźwig do 25kg, montaż 4-punktowy) 200.00zł [+]
Półka do szaf 19" 450/600/800/1000mm czarna Lanberg (1U/483x315mm udźwig do 20kg, montaż 4-punktowy) 87.00zł [+]
Półka do szaf 19" 450/600/800/1000mm szara Lanberg (1U/483x315mm udźwig do 20kg, montaż 4-punktowy) 84.00zł [+]
Panel szczotkowy Lanberg AK-1102-S do szafy 19" montowany w przepustach kablowych szary 24.00zł [+]
Panel szczotkowy Lanberg AK-1102-B do szafy 19" montowany w przepustach kablowych czarny 26.00zł [+]
Panel szczotkowy Lanberg AK-1101-S do szafy 19" 1U szary 25.00zł [+]
Panel szczotkowy Lanberg AK-1101-B do szafy 19" 1U czarny 23.00zł [+]
Organizer kabli Lanberg AK-1202-S 19" 1U z 5 plastikowymi uchwytami - typ B szary 47.00zł [+]
Organizer kabli Lanberg AK-1201-S 19" 1U z zaślepką - typ A szary 31.00zł [+]
Organizer kabli Lanberg AK-1203-B 19" 1U z 5 uchwytami panel szczotkowany - typ B czarny 44.00zł [+]
Organizer kabli Lanberg AK-1203-S 19" 1U z 5 uchwytami panel szczotkowany - typ B szary 44.00zł [+]
Organizer kabli Lanberg AK-1204-B 19" 2U z 5 uchwytami panel szczotkowany - typ B czarny 50.00zł [+]
Organizer kabli Lanberg AK-1204-S 19" 2U z 5 uchwytami panel szczotkowany - typ B szary 38.00zł [+]
Organizer kabli Lanberg AK-1205-S 19" 1U z 5 uchwytami - typ B szary 33.00zł [+]
Organizer kabli Lanberg AK-1207-B pionowy do szaf stojących 27U czarny 2 sztuki 142.00zł [+]
Organizer kabli Lanberg AK-1208-B pionowy do szaf stojących 32U czarny 198.00zł [+]
Organizer kabli Lanberg AK-1209-B pionowy do szaf stojących 37U czarny 220.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPU5-0024-B 24 port 0.5U kat.5e czarny 126.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPS5-0024-B 24 port 0.5U kat.5e ekranowany czarny 131.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPU5-0024-S 24 port 0.5U kat.5e szary 125.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPU6-0024-B 24 port 0.5U kat.6 czarny 142.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPS6-0024-B 24 port 0.5U kat.6 ekranowany czarny 159.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPS6-0024-S 24 port 0.5U kat.6 ekranowany szary 159.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPU6-0024-S 24 port 0.5U kat.6 szary 128.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPU5-1024-B 24 port 1U kat.5e czarny 94.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPS5-1024-B 24 port 1U kat.5e ekranowany czarny 167.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPS5-1024-S 24 port 1U kat.5e ekranowany szary 138.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPU5-1024-S 24 port 1U kat.5e szary 106.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPU6-1024-B 24 port 1U kat.6 czarny 111.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPS6-1024-B 24 port 1U kat.6 ekranowany czarny 180.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPS6-1024-S 24 port 1U kat.6 ekranowany szary 162.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPU5-1048-S 48 port 1U kat.5e szary 152.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPU6-1048-S 48 port 1U kat.6 szary 187.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPF5-9012-B 12 port 1U 10" kat.5e ekranowany czarny 103.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPF6-9012-B 12 port 1U 10" kat.6 ekranowany czarny 111.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPF6-9012-S 12 port 1U 10" kat.6 ekranowany szary 111.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPU5-9012-B 12 port 1U 10" kat.5e czarny 50.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPU5-9012-S 12 port 1U 10" kat.5e szary 50.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPU6-9012-B 12 port 1U 10" kat.6 czarny 67.00zł [+]
Patch panel Lanberg PPU6-9012-S 12 port 1U 10" kat.6 szary 67.00zł [+]
Patch panel pusty Lanberg PPKS-1024-S 24 port 1U 19" do modułów keystone szary 50.00zł [+]
Patch panel pusty Lanberg PPKS-1124-B 24 port 1U 19" z organizerem do modułów keystone czarny 94.00zł [+]
Patch panel pusty Lanberg PPKS-1124-S 24 port 1U 19" z organizerem do modułów keystone szary 84.00zł [+]
Patch panel Lanberg 24 port 1U kat.6A czarny 135.00zł [+]
Patch panel Lanberg 24 port 1U kat.6A szary 135.00zł [+]
Patch panel Lanberg 24 port 1U kat.6A ekranowany czarny 210.00zł [+]
Patch panel Lanberg 24 port 1U kat.6A ekranowany szary 210.00zł [+]
Patch panel Lanberg 24 port 1U kat.7 ekranowany czarny 259.00zł [+]
Patch panel Lanberg 24 port 1U kat.7 ekranowany szary 259.00zł [+]
Patch panel pusty Lanberg 12 port 1U 10" z organizerem do modułów keystone czarny 41.00zł [+]
Patch panel pusty Lanberg 12 port 1U 10" z organizerem do modułów keystone szary 37.00zł [+]
Panel szczotkowy Lanberg AK-1103-B do szafy 19" 1U czarny 26.00zł [+]
Panel szczotkowy Lanberg AK-1103-S do szafy 19" 1U szary 26.00zł [+]
Panel szczotkowy Lanberg AK-1104-B do szafy 10" montowany w przepustach kablowych czarny 14.00zł [+]
Panel szczotkowy Lanberg AK-1104-S do szafy 10" montowany w przepustach kablowych szary 14.00zł [+]
Panel szczotkowy Lanberg AK-1105-B do szafy 19" stojącej montowany w przepustach kablowych czarny 22.00zł [+]
Wentylator do szaf 19" wiszących LANBERG 230V 120X120X38mm 48.00zł [+]
Kółka x4 z gwintem i hamulcem Lanberg do szaf wiszących 19" 78.00zł [+]
Zaślepka do szaf Lanberg AK-1403-S 10" 1U szara 7.00zł [+]
Termostat zamykający Lanberg 10A do szaf z uchem montażowym Rack i kostką elektryczną szary 36.00zł [+]
Termostat zamykający Lanberg 10A do szaf z uchem montażowym Rack i kostką elektryczną czarny 36.00zł [+]
Pokrywa i spód do ram rozkładanych Lanberg czarna 64.00zł [+]
Zaślepka do szaf Lanberg AK-1402-B 19" 2U czarna 26.00zł [+]
Zaślepka do szaf Lanberg AK-1401-S 19" 1U szara 17.00zł [+]
Zaślepka do szaf Lanberg AK-1401-B 19" 1U czarna 19.00zł [+]
Zaślepka do szaf Lanberg AK-1404-B 19" 3U czarna 33.00zł [+]
Zaślepka do szaf Lanberg AK-1403-B 10" 1U czarna 7.00zł [+]
Zaślepka do szaf Lanberg AKP-1401-S 19" 1U szybkomontażowa plastikowa ognioodporna szara 14.00zł [+]
Zaślepka do szaf Lanberg AKP-1402-S 19" 2U szybkomontażowa plastikowa ognioodporna szara 21.00zł [+]
Wtyk sieciowy Lanberg PLU-5020 RJ-45 8P8C kat. 5e UTP 20 sztuk 7.00zł [+]
Wtyk sieciowy Lanberg PLS-5020 RJ-45 8P8C kat. 5e FTP 20 sztuk 12.00zł [+]
Wtyk sieciowy Lanberg PLS-5000 RJ-45 8P8C kat. 5e FTP 100 sztuk 48.00zł [+]
Moduł Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- LSA beznarzędziowy FTP kat.5e 180° do puszki montażowej 13.00zł [+]
Moduł Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- LSA beznarzędziowy UTP kat.5e 180° do puszki montażowej 9.00zł [+]
Moduł Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- LSA FTP kat.5e 180° do puszki montażowej 9.00zł [+]
Moduł Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- LSA FTP kat.5e 90° do puszki montażowej 10.00zł [+]
Moduł Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- LSA UTP kat.5e 180° do puszki montażowej 7.00zł [+]
Łącznik Keystone Lanberg RJ45 -- RJ45 UTP kat.5e do puszki montażowej złączka sieciowa 6.00zł [+]
Łącznik Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- RJ45 FTP kat.5e do puszki montażowej złączka sieciowa 10.00zł [+]
Moduł Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- LSA UTP kat.5e 90° do puszki montażowej 6.00zł [+]
Wtyk sieciowy Lanberg PLS-5020EZ RJ-45 8P8C kat. 5e FTP przelotowy 20 sztuk 14.00zł [+]
Łącznik Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- RJ45 FTP kat.5e 90 złączka sieciowa 10.00zł [+]
Adapter Lanberg złączka sieciowa przelotka okienna RJ45 kat.5E 17cm 17.00zł [+]
Adapter Lanberg złączka sieciowa przelotka okienna RJ45 kat.5E 23cm 18.00zł [+]
Adapter Lanberg złączka sieciowa przelotka okienna RJ45 kat.5E 44cm 16.00zł [+]
Wtyk sieciowy Lanberg PLS-6000 RJ-45 8P8C kat. 6 FTP 100 sztuk z prowadnicą 63.00zł [+]
Wtyk sieciowy Lanberg PLS-6020 RJ-45 8P8C kat. 6 FTP 20 sztuk z prowadnicą 14.00zł [+]
Moduł Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- LSA beznarzędziowy FTP kat.6 180° do puszki montażowej 13.00zł [+]
Moduł Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- LSA beznarzędziowy UTP kat.6 180° do puszki montażowej 9.00zł [+]
Moduł Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- LSA FTP kat.6 90° do puszki montażowej 11.00zł [+]
Moduł Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- LSA UTP kat.6 180° do puszki montażowej 7.00zł [+]
Moduł Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- LSA UTP kat.6 90° do puszki montażowej 7.00zł [+]
Łącznik Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- RJ45 UTP kat.6 do puszki montażowej złączka sieciowa 8.00zł [+]
Łącznik Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- RJ45 FTP kat.6 do puszki montażowej złączka sieciowa 10.00zł [+]
Wtyk sieciowy Lanberg PLU-6020EZ RJ-45 8P8C kat. 6 UTP przelotowy 20 sztuk 10.00zł [+]
Wtyk sieciowy Lanberg PLS-6000EZ RJ-45 8P8C kat. 6 FTP przelotowy 100 sztuk 67.00zł [+]
Gniazdo Lanberg 45x45 RJ45 + keystone kat.6 UTP białe 8.00zł [+]
Łącznik Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- RJ45 FTP kat.6 90 złączka sieciowa 10.00zł [+]
Łącznik sieciowy wtyk Lanberg kat. 6 FTP beznarzędziowy 16.00zł [+]
Wtyk sieciowy Lanberg PLS-6120 RJ-45 8P8C kat. 6 FTP 20 sztuk z prowadnicą do linki i do drutu od 1.2 17.00zł [+]
Wtyk sieciowy Lanberg PLS-6100 RJ-45 8P8C kat. 6 FTP 100 sztuk z prowadnicą do linki i do drutu od 1.2 53.00zł [+]
Wtyk sieciowy Lanberg beznarzędziowy RJ-45 8P8C kat. 6 UTP 8.00zł [+]
Gniazdo Lanberg 45x45 2x RJ45 + keystone kat.6 UTP białe 10.00zł [+]
Moduł Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- LSA FTP kat.6A 180° do puszki montażowej 10.00zł [+]
Moduł Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- LSA beznarzędziowy UTP kat.6a 180° do puszki montażowej 9.00zł [+]
Moduł Keystone Lanberg gniazdo RJ45 -- LSA UTP kat.6A 180° 8.00zł [+]
Moduł Keystone Lanberg gniazdo beznarzędziowe RJ45 -- LSA FTP kat.6A 14.00zł [+]
Łącznik sieciowy wtyk Lanberg kat. 6A FTP beznarzędziowy 17.00zł [+]
Wtyk sieciowy Lanberg beznarzędziowy RJ-45 8P8C kat. 6A FTP 14.00zł [+]
Gniazdo natynkowe Lanberg OU5-0001-W kat.5e 1X RJ45 8.00zł [+]
Gniazdo natynkowe Lanberg OS5-0001-W kat.5E ekranowane 1X RJ45 9.00zł [+]
Gniazdo natynkowe Lanberg OU6-0001-W kat.6 1X RJ45 10.00zł [+]
Gniazdo natynkowe Lanberg OU5-0002-W kat.5E 2X RJ45 12.00zł [+]
Gniazdo natynkowe Lanberg OS5-0002-W kat.5E ekranowane 2X RJ45 10.00zł [+]
Gniazdo natynkowe Lanberg OU6-0002-W kat.6 2X RJ45 14.00zł [+]
Gniazdo natynkowe Lanberg OS6-0001-W kat.6 ekranowane 1x RJ45 13.00zł [+]
Gniazdo natynkowe Lanberg OS6-0002-W kat.6 ekranowane 2X RJ45 16.00zł [+]
Gniazdo podtynkowe Lanberg 230V pojedyncze + 2x USB 2.1 A francuskie 40.00zł [+]
Gniazdo Lanberg 45x45 230V pojedyncze Schuko beznarzędziowe białe 9.00zł [+]
Gniazdo Lanberg 45x45 230V pojedyncze Schuko + łącznik białe 10.00zł [+]
Gniazdo Lanberg 45x45 230V pojedyncze French białe 8.00zł [+]
Gniazdo Lanberg 45x45 ładowarka 2x USB 2.1A białe 27.00zł [+]
Osłonka na wtyk RJ45 Lanberg 100 szt czarna 18.00zł [+]
Osłonka na wtyk RJ45 Lanberg 100 szt czerwona 18.00zł [+]
Osłonka na wtyk RJ45 Lanberg 100 szt biała 18.00zł [+]
Osłonka na wtyk RJ45 Lanberg 100 szt żółta 18.00zł [+]
Osłonka na wtyk RJ45 Lanberg 100 szt niebieska 18.00zł [+]
Osłonka na wtyk RJ45 Lanberg 100 szt zielona 18.00zł [+]
Osłonka na wtyk RJ45 Lanberg 100 szt szara 17.00zł [+]
Puszka natynkowa Lanberg na dwa moduły keystone 8.00zł [+]
Adapter Lanberg złączka sieciowa spliter RJ-45 - RJ-45 X2 ekranowany 13.00zł [+]
Kabel FTP Lanberg 100MB/S 305m drut CCA 221.00zł [+]
Kabel FTP Lanberg 100MB/S 305m linka CCA 244.00zł [+]
Kabel FTP Lanberg kat. 5e 305m drut CU outdoor żelowany 886.00zł [+]
Kabel FTP Lanberg kat. 6 305m drut CU outdoor żelowany 1,163.00zł [+]
Kabel FTP Lanberg kat. 5e 305m drut CU szary 798.00zł [+]
Kabel FTP Lanberg kat. 6 305m drut CU szary 1,018.00zł [+]
Kabel FTP Lanberg kat. 6 305m drut Outdoor CU czarny 1,062.00zł [+]
Kabel FTP Lanberg kat. 5e 305m drut Outdoor CU czarny 753.00zł [+]
Kabel SFTP Lanberg kat. 6 305m drut CU szary 1,155.00zł [+]
Kabel SFTP Lanberg kat. 5e 305m drut CU szary CPR+ fluke passed 814.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg 100MB/S 305m drut CCA 188.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg 1GB/S 305m drut CCA 281.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg 100MB/S 305m linka CCA 222.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg kat. 5e 305m drut CU outdoor żelowany 788.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg kat. 6 305m drut CU outdoor żelowany 1,052.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg kat. 5e 305m drut CU szary 578.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg kat. 6 305m drut CU szary 722.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg kat. 6 305m drut Outdoor CU czarny 748.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg kat. 5e 305m drut Outdoor CU czarny 656.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg kat. 6 305m drut CU szary fluke passed 722.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg kat. 5e 305m drut CU szary fluke passed 463.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg kat. 5e 305m drut CU niebieski fluke passed 479.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg kat. 5e 305m drut CU czerwony fluke passed 492.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg kat. 5e 305m drut CU żółty fluke passed 492.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg 100MB/S 305m drut CCA niebieski 169.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg 100MB/S 305m drut CCA czerwony 174.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg 100MB/S 305m drut CCA żółty 169.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg kat. 5e 305m drut CU zielony fluke passed 492.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg kat. 5e 305m drut CU czarny fluke passed 450.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg kat. 5e 305m drut CU pomarańczowy fluke passed 485.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg 100MB/S 305m drut CCA zielony 169.00zł [+]
Kabel UTP Lanberg 100MB/S 305m drut CCA pomarańczowy 175.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 0,25m niebieski 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 0,25m szary 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 1,5m niebieski 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 1,5m żółty 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 10m niebieski 9.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 10m szary 17.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 10m zielony 12.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 10m żółty 11.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 15m niebieski 16.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 15m szary 17.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 15m zielony 16.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 1m szary 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 15m żółty 16.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 5m żółty 7.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 5m szary 9.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 2m szary 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 20m zielony 19.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 20m szary 23.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,25m czarny 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,25m zielony 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,25m szary 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,5m zielony 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,5m szary 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1m zielony 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1m szary 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1,5m czarny 7.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1,5m zielony 7.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1,5m szary 7.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 2m zielony 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 2m szary 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 3m czarny 9.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 3m zielony 9.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 3m szary 9.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 5m zielony 12.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 5m szary 12.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 10m czarny 18.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 10m zielony 18.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 10m szary 18.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 15m czarny 24.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 20m czarny 33.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 20m szary 33.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,25m niebieski 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,25m pomarańczowy 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,25m biały 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,5m niebieski 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,5m pomarańczowy 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,5m biały 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1m niebieski 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1m pomarańczowy 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1,5m pomarańczowy 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1,5m biały 7.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 2m niebieski 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 2m pomarańczowy 7.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 2m biały 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 3m niebieski 9.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 3m pomarańczowy 9.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 5m niebieski 11.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 5m pomarańczowy 12.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 5m biały 12.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 10m niebieski 18.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 10m pomarańczowy 17.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 10m biały 18.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 15m pomarańczowy 21.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 20m biały 33.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 10m czarny 12.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 15m czarny 16.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 1,5m biały 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 15m biały 16.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 1m pomarańczowy 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 1,5m pomarańczowy 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 15m pomarańczowy 16.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 20m pomarańczowy 16.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,25m czerwony 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,5m czerwony 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1m czerwony 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1,5m czerwony 7.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 2m czerwony 7.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 3m czerwony 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 5m czerwony 12.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 10m czerwony 18.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 20m czerwony 33.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 5m czerwony 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,25m LSZH CU fluke passed szary 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,5m LSZH CU fluke passed szary 7.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 2m LSZH CU fluke passed szary 11.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 3m LSZH CU fluke passed szary 14.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 5m LSZH CU fluke passed szary 20.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 10m LSZH CU fluke passed szary 35.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,25m LSZH CU fluke passed czarny 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 0,5m LSZH CU fluke passed czarny 7.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1m LSZH CU fluke passed czarny 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 1,5m LSZH CU fluke passed czarny 10.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 3m LSZH CU fluke passed czarny 14.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 5m LSZH CU fluke passed czarny 20.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 10m LSZH CU fluke passed czarny 35.00zł [+]
Patchcord Lanberg FTP kat.6 2m LSZH CU fluke passed czarny 11.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 0,5m LSZH CCA fluke passed niebieski 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 1,5m LSZH CCA fluke passed niebieski 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 5m LSZH CCA fluke passed niebieski 12.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 2m LSZH CCA fluke passed czarny 9.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 10m LSZH CCA fluke passed czarny 20.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 0,5m LSZH CCA fluke passed zielony 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 1m LSZH CCA fluke passed zielony 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 2m LSZH CCA fluke passed zielony 9.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 3m LSZH CCA fluke passed zielony 11.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 5m LSZH CCA fluke passed zielony 12.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 10m LSZH CCA fluke passed zielony 20.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 20m LSZH CCA fluke passed zielony 33.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 0,5m LSZH CCA fluke passed czerwony 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 1,5m LSZH CCA fluke passed czerwony 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 2m LSZH CCA fluke passed czerwony 9.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 3m LSZH CCA fluke passed czerwony 11.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 5m LSZH CCA fluke passed czerwony 12.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 10m LSZH CCA fluke passed czerwony 20.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 0,5m LSZH CCA fluke passed szary 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 1m LSZH CCA fluke passed szary 7.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 3m LSZH CCA fluke passed szary 11.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 15m LSZH CCA fluke passed szary 32.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 20m LSZH CCA fluke passed szary 39.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 0,5m LSZH CCA fluke passed żółty 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 1,5m LSZH CCA fluke passed żółty 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 2m LSZH CCA fluke passed żółty 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 3m LSZH CCA fluke passed żółty 9.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 5m LSZH CCA fluke passed żółty 12.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 10m LSZH CCA fluke passed żółty 20.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 20m LSZH CCA fluke passed żółty 39.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 0,5m LSZH CCA fluke passed biały 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 5m LSZH CCA fluke passed biały 12.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 20m LSZH CCA fluke passed biały 37.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 0,5m LSZH CCA fluke passed pomarańczowy 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 1,5m LSZH CCA fluke passed pomarańczowy 7.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 2m LSZH CCA fluke passed pomarańczowy 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 3m LSZH CCA fluke passed pomarańczowy 10.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 5m LSZH CCA fluke passed pomarańczowy 12.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 10m LSZH CCA fluke passed pomarańczowy 20.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 15m LSZH CCA fluke passed pomarańczowy 27.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 20m LSZH CCA fluke passed pomarańczowy 31.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 0,25m LSZH CU fluke passed szary 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 0,5m LSZH CU fluke passed szary 7.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 2m LSZH CU fluke passed szary 12.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 3m LSZH CU fluke passed szary 15.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 5m LSZH CU fluke passed szary 21.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.6A 10m LSZH CU fluke passed szary 36.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.7 0,25m LSZH CU fluke passed szary 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.7 0,5m LSZH CU fluke passed szary 7.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.7 1m LSZH CU fluke passed szary 9.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.7 1,5m LSZH CU fluke passed szary 12.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.7 2m LSZH CU fluke passed szary 13.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.7 3m LSZH CU fluke passed szary 17.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.7 5m LSZH CU fluke passed szary 25.00zł [+]
Patchcord Lanberg S/FTP kat.7 10m LSZH CU fluke passed szary 44.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg MM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX 3.0mm OM2 50/125 LSZH 2m pomarańczowy 20.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg MM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX 3.0mm OM2 50/125 LSZH 5m pomarańczowy 23.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg MM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX 3.0mm OM3 50/125 LSZH 1m aqua 19.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg MM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX 3.0mm OM3 50/125 LSZH 2m aqua 21.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg MM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX 3.0mm OM3 50/125 LSZH 3m aqua 25.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg MM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX 3.0mm OM3 50/125 LSZH 5m aqua 28.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg MM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX 3.0mm OM4 50/125 LSZH 1m fioletowy 20.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg MM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX 3.0mm OM4 50/125 LSZH 2m fioletowy 25.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg MM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX 3.0mm OM4 50/125 LSZH 5m fioletowy 37.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg MM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0mm OM3 50/125 LSZH 1m aqua 20.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg MM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0mm OM3 50/125 LSZH 2m aqua 22.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg MM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0mm OM3 50/125 LSZH 3m aqua 26.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg MM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0mm OM3 50/125 LSZH 5m aqua 28.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg MM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0mm OM4 50/125 LSZH 1m fioletowy 21.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg MM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0mm OM4 50/125 LSZH 2m fioletowy 27.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg MM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0mm OM4 50/125 LSZH 5m fioletowy 37.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg MM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0mm OM4 50/125 LSZH 10m fioletowy 57.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/UPC SIMPLEX 3.0mm SZH G657A1 1m żółty 10.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/UPC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A1 2m żółty 11.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/UPC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A1 3m żółty 11.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/UPC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A1 5m żółty 12.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm G657B3 5m biały 13.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm G657B3 10m biały 19.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm G657B3 15m biały 22.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm G657B3 20m biały 25.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm G657B3 25m biały 29.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm G657B3 30m biały 38.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm G657B3 35m biały 43.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm G657B3 40m biały 48.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm G657B3 50m biały 53.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm G657A2 2.5m biały 10.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm G657A2 5m biały 12.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A2 10m biały 14.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A2 15m biały 15.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A2 20m biały 19.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A2 25m biały 20.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A2 30m biały 27.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A2 35m biały 29.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A2 50m biały 35.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A2 40m biały 31.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm G657B3 2.5m biały 12.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 1m żółty 17.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 2m żółty 18.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 5m żółty 22.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 10m żółty 27.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-SC/APC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 15m żółty 32.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 2m żółty 18.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 5m żółty 21.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 10m żółty 25.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/UPC-SC/UPC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A1 2m żółty 11.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/UPC-SC/UPC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A1 5m żółty 11.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/UPC-SC/UPC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A1 10m żółty 14.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM LC/UPC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A1 2m żółty 12.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM LC/UPC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A1 5m żółty 12.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM LC/UPC-SC/APC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A1 3m żółty 11.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 1m żółty 17.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 2m żółty 19.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 3m żółty 20.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 5m żółty 22.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM LC/UPC-LC/UPC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A1 1m żółty 11.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM LC/UPC-LC/UPC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A1 2m żółty 11.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM LC/UPC-LC/UPC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A1 5m żółty 14.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM LC/UPC-LC/UPC SIMPLEX 3.0mm LSZH G657A1 10m żółty 15.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/APC-LC/APC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 2m żółty 17.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 1m żółty 17.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 2m żółty 18.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM SC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 5m żółty 23.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM LC/APC-LC/APC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 1m żółty 18.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM LC/APC-LC/APC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 2m żółty 19.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM LC/APC-LC/APC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 3m żółty 20.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM LC/APC-LC/APC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 5m żółty 24.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM LC/APC-LC/APC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 10m żółty 31.00zł [+]
Patchcord światłowodowy Lanberg SM LC/APC-LC/UPC DUPLEX 3.0mm LSZH G657A1 2m żółty 20.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,25m niebieski 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,25m szary 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,25m zielony 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,25m żółty 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,5m niebieski 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,5m szary 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,5m zielony 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,5m żółty 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 1,5m niebieski 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 1,5m zielony 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 1,5m żółty 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 10m niebieski 13.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 10m szary 13.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 10m zielony 12.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 10m żółty 13.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 15m szary 16.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 15m zielony 16.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 1m niebieski 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 1m zielony 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 1m żółty 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg kat.5e 20m szary 19.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 20m żółty 18.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 2m niebieski 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 2m szary 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 2m zielony 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 3m niebieski 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 3m szary 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 3m zielony 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 3m żółty 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 5m niebieski 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 5m szary 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 5m żółty 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 0,25m szary 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 0,5m szary 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 10m szary 17.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 15m szary 22.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 1m szary 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 20m szary 26.00zł [+]
Patchcord Lanberg kat.6 2m szary 7.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 3m szary 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,25m czarny 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,5m czarny 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 1m czarny 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 1,5m czarny 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 2m czarny 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 3m czarny 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 5m czarny 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 10m czarny 13.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 15m czarny 16.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,25m czerwony 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,5m czerwony 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 1m czerwony 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 1,5m czerwony 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 2m czerwony 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 3m czerwony 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 5m czerwony 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 10m czerwony 13.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 20m czerwony 19.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 0,25m czarny 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 0,5m czarny 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 1m czarny 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 1,5m czarny 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 3m czarny 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 10m czarny 17.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 15m czarny 22.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 20m czarny 26.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 0,25m niebieski 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 0,5m niebieski 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 1m niebieski 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 1,5m niebieski 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 2m niebieski 7.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 3m niebieski 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 5m niebieski 10.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 10m niebieski 17.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 15m niebieski 22.00zł [+]
Patchcord Lanberg kat.6 20m niebieski 25.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 0,25m żółty 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 0,5m żółty 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 1m żółty 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 1,5m żółty 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 2m żółty 7.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 3m żółty 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 5m żółty 10.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 15m żółty 22.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 20m żółty 26.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 0,25m zielony 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 1m zielony 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 1,5m zielony 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 3m zielony 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 5m zielony 11.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 15m zielony 18.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 20m zielony 24.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 0,25m czerwony 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 0,5m czerwony 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 1m czerwony 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 1,5m czerwony 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 2m czerwony 7.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 3m czerwony 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 5m czerwony 10.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 10m czerwony 17.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 15m czerwony 18.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,25m biały 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,5m biały 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 1m biały 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 1,5m biały 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 5m biały 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 10m biały 13.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,25m pomarańczowy 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 0,5m pomarańczowy 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 1m pomarańczowy 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 1,5m pomarańczowy 4.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 2m pomarańczowy 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 3m pomarańczowy 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 10m pomarańczowy 11.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 20m pomarańczowy 19.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 0,25m pomarańczowy 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 0,5m pomarańczowy 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 1m pomarańczowy 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 3m pomarańczowy 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 15m pomarańczowy 22.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 20m pomarańczowy 25.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 0,5m biały 5.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 1,5m biały 6.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 2m biały 7.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 3m biały 8.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 5m biały 11.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 15m biały 20.00zł [+]
Patchcord Lanberg UTP kat.6 20m biały 24.00zł [+]